• На головну

 • Версія для
  друку

 • Мапа сайту

 • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

22 серпня 2017 року відбудеться засідання постійної комісії обласної ради

з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (голова Богатирчук-Кривко С.К.).
Засідання відбудеться в 301 каб. Початок о 14-00 год. 

7-8 вересня у Рівному буде працювати ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка "Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2017)"

Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

Мінрегіонбуд України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

Г Р А Ф І К
проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у серпні та вересні 2017 року

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2017 році


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Новини

 • 11.08.2017

  Гості з Німеччини привезли на Рівненщину музичні інструменти, літературу та історичні документи

  Голова обласної ради Микола Драганчук разом із головою постійної комісії з питань гуманітарної політики облради Аллою Черній зустрілися з гостями з Німеччини, предки яких мешкали на Волині: головою товариства «Співдружність. Мочулки» Вальтером Манцом, представником Міністерства освіти Німеччини Мештхільд Вальсдорф, головою товариства «Земляцтво Вісла Варта» Доктором Мартіном Шпрунгалом та його заступником Лютером Якобі. 

 • 11.08.2017

  У Рівненському обласному онкологічному диспансері відбулися збори колективу

  10 серпня за участі голови облради Миколи Драганчука пройшли збори трудового колективу Рівненського обласного онкологічного диспансеру. Це один із закладів, де термін дії контрактів керівників завершився і на наступній сесії депутати обиратимуть головного лікаря. Тож основне питання, яке нині розглядалося, – вибори керівника. 

 • 10.08.2017

  Вікторія Єнікеєва: «Обласний перинатальний центр» не закривається

  Відповідно до наказу управління охорони здоров'я облдержадміністрації «Про закриття КЗ «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради для проведення планового технічного огляду та обслуговування лікувального газопостачання, закладом сплановано низку заходів. У зв'язку з цим у період із 10 по 20 серпня планується, що функціонуватимуть лише поліклінічні відділення закладу. 

 • 10.08.2017

   Рівненщина отримала майже 6 мільйонів на відшкодування вартості ліків

  9 серпня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків за участі першого заступника голови обласної ради Олександра Корнійчука під головуванням Юрія Благодиря. Члени комісії розглянули та підтримали всі питання порядку денного. 

 • 09.08.2017

  На посаду керівника Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту троє претендентів

  Сьогодні за участі голови облради Миколи Драганчука та голови постійної комісії з питань гуманітарної політики Алли Черній відбулися збори колективу КЗ «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту». Основне питання, яке розглядалося, – вибори керівника цього навчального закладу. 

 • 09.08.2017

  Трудовий колектив психоневрологічного інтернату обирав претендента на посаду керівника

  Сьогодні в КЗ «Урвенський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради за участі першого заступника голови обласної ради Олександра Корнійчука, депутатів Владислава Сухляка, Володимира Ковальчука відбулися збори трудового колективу, на якому працівники закладу мали можливість проголосувати за одного з чотирьох претендентів на посаду керівника. Даний заклад бажають очолити: Олексій Горбачов (діючий керівник), Володимир Боярчук, Іван Ткачук, Андрій Герасимчук. 

 • 09.08.2017

  На Рівненщині планують створити ще три об’єднаних громади

  8 серпня відбулося засідання з підготовки перспективного плану формувань територіальних громад Рівненської області за участі голови Рівненської обласної ради Миколи Драганчука, першого заступника голови облради Олександра Корнійчука та заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка.

 • 08.08.2017

  Микола Драганчук: «Голосування колективу – це прояв демократії»

  Голова обласної ради Микола Драганчук сьогодні відвідав КЗ «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради. Це один із закладів, де термін дії контрактів керівників завершився. Але перед тим, як депутати оберуть нового директора, відповідно до Порядку забезпечення прозорої кадрової політики при підборі керівника комунального закладу, свій вибір на зборах мають зробити працівники.

 • 07.08.2017

  Микола Драганчук провів прийом громадян із особистих питань

  Зверталися сьогодні до голови обласної ради мешканці області з проханнями посприяти в працевлаштуванні, реконструкції храму, вирішенні житлового питання, наданні матеріальної допомоги, а також допомогти усунути неточності в нарахуванні трудового стажу, а відтак коригуванні пенсійної виплати.    

 • 04.08.2017

  У «Станції юних натуралістів» колектив обирав керівника

  На пленарне засідання чергової сесії облради винесені питання щодо обрання очільників одинадцяти комунальних закладів, де термін дії контрактів керівників завершився. Але перш, ніж скажуть свою думку депутати, відповідно до положення облради, проходять збори трудових колективів. Сьогодні такі збори відбулися в КЗ «Обласна станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.

Сторінки: