• На головну

 • Версія для
  друку

 • Мапа сайту

 • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради

 у грудні 2018 року

14 грудня 2018 року відбудеться друге пленарне засідання двадцять третьої сесії обласної ради

Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

13 грудня в приміщенні Рівненської обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування. РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ.Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт

Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Новини

 • 30.11.2018

  Обласний конкурс з ІТ серед школярів відбувся у Рівному

  Комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради разом з Навчально-науковим інститутом автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки  НУВГП провели обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій.

 • 30.11.2018

  У Рівному стартує XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

  3-6 грудня у рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбудеться показ документальних стрічок останніх років, які репрезентують Україну та Фінляндію. Головна тема цьогорічного фестивалю - «Рівні рівності» - присвячена суспільним викликам, які пов’язані з поняттям рівності. Кінопрограма присвячена людей, які на собі відчувають суспільну нерівністю, так чи інакше зазнають дискримінації, а також - недостатньо представлені в медійному просторі.

 • 30.11.2018

  Рівненська мала академія наук учнівської молоді працює на Майбутнє України

  Вихованці Рівненської Малої академії наук учнівської молоді 20-23 листопада 2018 року взяли участь у ІХ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», генеральним партнером якої є компанія Everest. Захід відбувся у рамках міжнародного форуму Innovation Market. Виставку відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. 

 • 30.11.2018

  Першу ОТГ – Малинську – створено на Березнівщині

  Чотири сільські громади Березнівського району Рівненщини вирішили об'єднатися в одну громаду у форматі, що не був раніше передбачений перспективним планом. Мова йде про Малинську, Яринівську, Бронську та Полянську громади.

 • 30.11.2018

  Обласну програму щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху погодила профільна комісія

  На засіданні постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури під головуванням Миколи Кучерука депутати розглянули низку сесійних питань, серед них проект рішення «Про Обласну цільову програму розвитку підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Рівненській області на період до 2020 року».

 • 29.11.2018

  Юні натуралісти влаштували благодійний вечір на підтримку хворого хлопчика

  27 листопада у комунальному закладі „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшла зустріч у творчій майстерні „Гітара і ми”, присвячена Міжнародному дню благодійності „Щедрий вівторок”. В рамках зустрічі було зібрано кошти на лікування Челяди Павла, учня 3 класу Рівненського навчально-виховного комплексу №12 Рівненської міської ради. 

 • 29.11.2018

  Депутати мають намір звернутися до Верховної Ради з проханням внести зміни до Державного бюджету України на 2019 рік

  Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства під головуванням Михайла Вервеги за участі заступника голови обласної ради Олексія Бучинського. 

 • 29.11.2018

  Рівненська обласна рада хоче звернутися до центральних органів влади щодо забезпечення потреб хворих на цукровий діабет

  Депутати погодили та рекомендували винести на розгляд сесії обласної ради проект рішення «Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів Укарїни щодо забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет». Таке рішення вони прийняли на засіданні постійної комісії з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей під головуванням Бориса Бірука.

 • 28.11.2018

  Кращі спортсмени Рівненщини отримали грошові винагороди

  27 листопада у Рівненському регіональному центрі «Інваспорт» заступник голови Рівненської ОДА, депутат обласної ради Олександр Корнійчук вручив сертифікати про призначення одноразових грошових винагород кращим спортсменам Рівненщини. 

 • 28.11.2018

  Децентралізація, реформи медицини та освіти: у Рівному відбулось засідання Ради регіонального розвитку

  Сьогодні відбулося засідання Ради регіонального розвитку Рівненщини. На ньому зібралися представники обласної та місцевої влади, голови ОТГ, голови адміністрацій та районних рад, а також представники галузей медицини та освіти.

  На початку засідання у вітальному слові перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк побажав усім учасникам плідної роботи. А також висловив надію, що такі заходи стануть плановими.

Сторінки: