• На головну

 • Версія для
  друку

 • Мапа сайту

 • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

У вівторок, 21 серпня 2018 року в 301 каб. облради відбудуться

засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради.Програма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Новини

 • 20.07.2018

  Ще десять шкільних автобусів отримають школи Рівненщини

  Сьогодні депутати постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків під головуванням першого заступника голови комісії Діани Гордійчук погодили проект рішення Про внесення змін до Обласної програми забезпечення закладів загальної середньої освіти шкільними автобусами у 2018 році. І рекомендували винести це питання на розгляд сесії 27 липня. 

 • 20.07.2018

  На Рівненщині відзначили лауреатів рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017»

  Сьогодні відбулося урочисте нагородження лауреатів першого етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017».

  Даний рейтинг започаткований ще у 2011 році Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України». Найкращі підприємства у щорічному рейтингу визначаються за такими показниками: сума сплачених податків, а також їх повна та вчасність сплати, кількість робочих місць, рівень середньої заробітної плати, проведення соціальних і благодійних програм та податкова дисципліна.

 • 19.07.2018

   Депутати вкотре висловилися «за» законний видобуток бурштину

  На засіданні комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села до членів комісії звернувся генеральний директор ТОВ «Технобуд» Олександр Скрипник з проханням підтримати намір даної компанії отримати спеціальний дозвіл на видобування бурштину у північно-східній частині Федорківської ділянки Клесівського родовища, що знаходиться у Сарненському районі Рівненської області.

 • 19.07.2018

  В обласної ради просять кошти на соціальні об’єкти

  Кошти на проведення ремонтних робіт низки соціальних об’єктів просять в обласної ради громади кількох районів Рівненщини. Низку відповідних звернень сьогодні розглянули депутати постійної комісії з питань будівництва та розвитку територій (голова – Микола Кучерук).

 • 19.07.2018

  У будівлі на Кавказькій з’явився потенційний інвестор

  Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури (голова – Микола Кучерук) депутати розглянули і погодили питання про надання згоди комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради на укладання інвестиційного договору з ТОВ «БК Інтер-буд» щодо подальшого використання будівлі та земельної ділянки, які знаходяться у Рівному на вул. Кавказькій.

 • 19.07.2018

  Депутати звернулися з клопотанням щодо нагородження бійців УПА

  З проханням нагородити воїнів УПА виступив голова Рівненської обласної організації Спілки офіцерів України Анатолій Матвійчук на постійній комісії обласної ради з питань гуманітарної політики.

 • 19.07.2018

  Петро Нагорний отримав цінний подарунок обласної ради

  Цінним подарунком Рівненської обласної ради – годинником днями нагороджено заступника начальника управління, начальника відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, віце-президента Асоціації спортивної боротьби Рівненської області Петра Нагорного. Нагороду вручив голова обласної ради Олександр Данильчук.

 • 18.07.2018

  З комунальних закладів – у підприємства: обласна рада продовжує реорганізацію медзакладів Рівненщини

  До порядку денного сесії обласної ради внесено перелік питань щодо реорганізації закладів охорони здоров’я у зв’язку з проведенням в Україні медичної реформи. Відповідно до низки законів, медзаклади, які перебувають у власності територіальних громад Рівненської області, мають бути реорганізовані у неприбуткові комунальні підприємстава. Сьогодні постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства (голова  - Михайло Вервега) розглянула питання щодо реорганізації 8 таких медзакладів. 

 • 18.07.2018

   Директорів закладів середньої освіти обиратимуть за новим порядком

  На засіданні постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики під головуванням Валерія Редька члени комісії рекомендували винести на розгляд сесії проект рішення про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Рівненської області.

 • 18.07.2018

  Як живеться літнім людям в геріатричному пансіонаті дізнавалися депутати обласної ради

  17 липня в ході виїзного засідання постійна комісія з питань соціальної політики та соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей ознайомилася з роботою комунального закладу «Тучинський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради. 

Сторінки: