• На головну

 • Версія для
  друку

 • Мапа сайту

 • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради.15 серпня відбудеться вручення премії ім. Ігоря СвєшніковаПрограма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Новини

 • 23.07.2018

  Постійна комісія з економічних питань погодила питання щодо потенційного інвестора для будівлі на Кавказькій

  Сьогодні на засіданні постійної комісії з економічних питань та комунальної власності під головуванням Віталія Бойка за участі першого заступника голови обласної ради Сергія Свисталюка та заступника голови облради Олексія Бучинського члени комісії розглянули низку власних питань. Окремі з них рекомендували винести на наступну сесію обласної ради.

 • 23.07.2018

  Екологічна комісія рекомендувала підприємству, яке претендує на видобуток бурштину заключити дієві інвестиційні угоди із територіальними громадами Сарненщини

  Сьогодні під час засідання постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи під головуванням Володимира Валявки депутати розглянули питання про погодження надання надр у користування з метою видобутку бурштину ТОВ «Технобуд»

 • 23.07.2018

  Відбувся фінал спартакіади «Рух заради здоров’я»

  Протягом червня - липня на Рівненщині  проходила спартакіада у підвідомчих установах департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації «Рух заради здоров’я». На першу етапі підопічні боролися за право представляти свій заклад у фіналі змагань. Другий рік поспіль він відбувається в комунальному закладі «Рівненський психоневрологічний інтернат», який розташований в селі Боянівка Рівненського району. Саме тут свого часу спартакіада і була започаткована.

 • 20.07.2018

  Обласна рада розвиває міжмуніципальне співробітництво

  Нещодавно в ході заходу «Джерела фінансування проектів міжмуніципального співробітництва в Україні: успішні практики та можливості» представники об’єднаних територіальних громад Рівненщини висловили пропозицію, аби Рівненська обласна рада запозичили успішний досвід інших областей в питанні підтримки міжмуніципального співробітництва.

 • 20.07.2018

  Ще десять шкільних автобусів отримають школи Рівненщини

  Сьогодні депутати постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків під головуванням першого заступника голови комісії Діани Гордійчук погодили проект рішення Про внесення змін до Обласної програми забезпечення закладів загальної середньої освіти шкільними автобусами у 2018 році. І рекомендували винести це питання на розгляд сесії 27 липня. 

 • 20.07.2018

  На Рівненщині відзначили лауреатів рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017»

  Сьогодні відбулося урочисте нагородження лауреатів першого етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017».

  Даний рейтинг започаткований ще у 2011 році Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України». Найкращі підприємства у щорічному рейтингу визначаються за такими показниками: сума сплачених податків, а також їх повна та вчасність сплати, кількість робочих місць, рівень середньої заробітної плати, проведення соціальних і благодійних програм та податкова дисципліна.

 • 19.07.2018

   Депутати вкотре висловилися «за» законний видобуток бурштину

  На засіданні комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села до членів комісії звернувся генеральний директор ТОВ «Технобуд» Олександр Скрипник з проханням підтримати намір даної компанії отримати спеціальний дозвіл на видобування бурштину у північно-східній частині Федорківської ділянки Клесівського родовища, що знаходиться у Сарненському районі Рівненської області.

 • 19.07.2018

  В обласної ради просять кошти на соціальні об’єкти

  Кошти на проведення ремонтних робіт низки соціальних об’єктів просять в обласної ради громади кількох районів Рівненщини. Низку відповідних звернень сьогодні розглянули депутати постійної комісії з питань будівництва та розвитку територій (голова – Микола Кучерук).

 • 19.07.2018

  У будівлі на Кавказькій з’явився потенційний інвестор

  Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури (голова – Микола Кучерук) депутати розглянули і погодили питання про надання згоди комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради на укладання інвестиційного договору з ТОВ «БК Інтер-буд» щодо подальшого використання будівлі та земельної ділянки, які знаходяться у Рівному на вул. Кавказькій.

 • 19.07.2018

  Депутати звернулися з клопотанням щодо нагородження бійців УПА

  З проханням нагородити воїнів УПА виступив голова Рівненської обласної організації Спілки офіцерів України Анатолій Матвійчук на постійній комісії обласної ради з питань гуманітарної політики.

Сторінки: