• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

30 серпня 2019 року відбудеться пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради
Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у серпні 2019 року

27 серпня 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:

з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (голова Валявка В.Я.). Початок об 11-00 год. 
- з питань бюджету, фінансів та податків (голова Благодир Ю.А.) Початок о 14-00 год. 
Місце проведення - каб.301 облради.

Оголошується прийом документів від кандидатів до складу постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Рівненській областіМінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Оголошення про проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт "Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади"

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1


У  К  Р  А  Ї  Н  А


РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА


(П’яте скликання)


Р І Ш Е Н Н Я


 


від “25” жовтня 2007 року                                                         № 496


 


 


Про Статут комунального закладу


«Рівненська обласна філармонія»


Рівненської обласної ради


 


 


На виконання рішення обласної ради від 23 березня 2007 року № 239 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад області», керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійною комісією обласної ради з економічних питань та комунальної власності, обласна рада


 


в и р і ш и л а :


 


1.    Перейменувати Рівненську обласну філармонію в комунальний заклад «Рівненська обласна філармонія» Рівненської обласної ради. 


2.    Затвердити статутний фонд комунального закладу «Рівненська обласна філармонія» Рівненської обласної ради в розмірі 1 500 000 (один мільйон п’ятсот тисяч) грн.


3.    Затвердити Статут комунального закладу «Рівненська обласна філармонія» Рівненської обласної ради в новій редакції (додається).


4.    Директору комунального закладу «Рівненська обласна філармонія» Рівненської обласної ради здійснити державну реєстрацію Статуту у встановленому чинним законодавством порядку.


5.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.).


 


 


            Голова ради                                                                          О. Данильчук


 


 


 


 


  


 


             


ЗАТВЕРДЖЕНО


 


Рішенням Рівненської обласної ради


від « 25» жовтня  2007 року


 №  496


Голова Рівненської обласної ради


 


                                       О. Данильчук


 


 


 


 


 


 


 


С Т А Т У Т


 комунального закладу
«Рівненська обласна філармонія»
Рівненської обласної ради


 


(в новій редакції)


 


 


 


 


 


 


 


м. Рівне - 2007


 


І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1.            Цей Статут визначає правові та економічні основи комунального закладу  «Рівненська обласна філармонія»  Рівненської обласної ради  (надалі – «Філармонія»).


Філармонія заснована на спільній власності територіальних громад Рівненської області. Засновником Філармонії є управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації. Власником Філармонії є Рівненська обласна рада. 


Управління Філармонією здійснює Рівненська обласна рада, яка  представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, а галузеве  управління  діяльністю Філармонії здійснює  управління  культури і туризму  Рівненської  обласної  державної  адміністрації


Філармонія є правонаступником усіх прав та обов’язків Рівненської обласної філармонії, заснованої управлінням культури Рівненської обласної державної адміністрації.


1.2.            Філармонія керується у своїй діяльності Цивільним та Господарськими кодексами України, наказами, інструкціями та положеннями Міністерства культури і туризму України, іншими законодавчими та нормативними актами України, рішеннями Рівненської обласної ради та цим Статутом.


1.3. Філармонія є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахункові та інші рахунки в установах банків, печатку зі своєю назвою, кутовий штамп, інші необхідні реквізити. Філармонія  набуває права юридичної особи з моменту її державної реєстрації в установленому законом порядку.


1.4. За своїм правовим статусом  Філармонія є комунальним закладом і діє за принципом бюджетного фінансування і господарського розрахунку.


1.5. Філармонія самостійно відповідає за своїми зобов’язаннями усім своїм майном.


1.6. Філармонія не відповідає за зобов’язаннями власника, а власник  не відповідає за зобов’язаннями  Філармонії і несе ризик збитків, пов’язаних з діяльністю Філармонії у межах вартості майна Філармонії/


1.7. Держава, її органи не несуть відповідальності за зобов’язаннями Філармонії. Філармонія  не відповідає за зобов’язаннями держави, її органів, а також інших підприємств, установ, організацій.


1.8. У межах своєї статутної діяльності та положень даного Статуту Філармонія має право укладати від свого імені угоди, виступати позивачем та відповідачем у цивільних, господарських та третейських судах.


1.9. Назва:


-          повна: комунальний заклад «Рівненська обласна філармонія»  Рівненської обласної ради.


-          скорочена:  Рівненська обласна філармонія.


1.10. Юридична адреса: 33000, м. Рівне, вул. Драгоманова, 20.


 


2.         МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЛАРМОНІЇ


 2.1. Метою діяльності Філармонії є забезпечення суспільних потреб територіальних громад області,  установ та організацій, створення високохудожніх творів, які сприятимуть збереженню відродження та розвитку українського мистецтва, популяризації культурних надбань українського народу, а також мистецтва інших національних груп, що проживають в даному регіоні, формування високих естетичних смаків народу, задоволення культурних потреб і організація відпочинку населення.


Основними видами статутної діяльності Філармонії є:


-          організація концертів, фестивалів, конкурсів, творчих вечорів,  закритих (корпоративних) і відкритих концертних програм із залученням артистів Філармонії, зірок української, російської та зарубіжної естради, інших колективів;


-          святкування державних та професійних свят, знаменних дат, заходів для установ, організацій, підприємств, працівників окремих сфер;


-          забезпечення технічного обслуговування видовищних заходів;


-          здійснення інших видів діяльності у встановленому законом порядку,  які відповідають меті його створення і не заборонені чинним законодавством.


                       


3.         СТАТУТНИЙ ФОНД ФІЛАРМОНІЇ.


3.1.             Для забезпечення діяльності Філармонії створюється статутний фонд. Статутний фонд Філармонії становить  1 500  000 грн.


3.2. Зміна розміру статутного фонду Філармонії здійснюється за рішенням Рівненської обласної ради.


 


4. МАЙНО ФІЛАРМОНІЇ


4.1. Майно Філармонії становлять основні фонди та обігові кошти, а також інші матеріальні та фінансові ресурси, вартість яких відображається на самостійному балансі Філармонії.


4.2. Майно Філармонії є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області і закріплюється за Філармонією на правах господарського відання. Здійснюючи право господарського відання  Філармонія володіє, користується і розпоряджається зазначеним майном вчиняючи дії, що не суперечать чинному законодавству України з урахуванням обмежень, встановлених даним Статутом.


4.2.1. Відчуження, передача в оренду, заставу, позику, найм юридичним чи фізичним особам, а також списання основних засобів Філармонія має право здійснювати виключно за згодою Рівненської обласної ради або уповноваженого нею органу.


4.3. Джерелами формування майна Філармонії є:


-   грошові та матеріальні внески власника;


-   доходи, одержані від всіх видів господарської діяльності;


-   кредити банків та інших кредиторів;


-   безоплатні або благодійні внески, пожертвування організацій і громадян;


-   капітальні вкладення і дотації з бюджету; майно, придбане в інших суб’єктів господарювання, організацій та громадян у встановленому законодавством порядку


-   інші джерела, не заборонені чинним законодавством України.


 


5. ОСОБЛИВОСТІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЛАРМОНІЇ


5.1. Філармонія зобов’язана приймати та виконувати доведені в установленому законодавством порядку замовлення і завдання власника, а також враховувати їх при формуванні виробничої програми, визначенні  перспектив свого економічного і соціального розвитку.


5.2. Філармонія не має права безоплатно передавати належне їй майно іншим юридичним особам чи громадянам, крім випадків, що передбачені законом. Відчужувати, віддавати в заставу, позику, найм, майнові об’єкти, що належать до основних фондів, здавати в оренду цілісні майнові комплекси структурних одиниць та підрозділів Філармонія має право лише за попередньою згодою Рівненської обласної ради,  як правило, на конкурсних засадах.


5.3. Списання з балансу не повністю амортизованих основних фондів, а також прискорена амортизація основних фондів Філармонії можуть проводитися  лише за згодою власника.


5.4. Філармонія утворює за рахунок прибутку спеціальні (цільові) фонди, призначені для покриття витрат, пов’язаних з їх діяльністю.


- амортизаційний фонд;


- фонд розвитку виробництва;


- фонд споживання (оплати праці);


- резервний фонд;


            5.5. Порядок визначення нормативів відрахувань до цільових фондів Філармонії, їх граничні розміри, порядок формування і використання  цих фондів встановлюються власником, або уповноваженим ним органом.


5.6. У разі зміни Директора Філармонії обов’язковим є проведення ревізії фінансово-господарської діяльності Філармонії в порядку, передбаченому законом.


5.7. Інші види господарської та соціальної діяльності визначаються законами України.


5.8. Основним узагальнюючим  показником фінансових результатів господарської діяльності Філармонії є прибуток.


5.9. Решта чистого  прибутку,  який залишається після покриття матеріальних та прирівнених до них витрат, витрат на оплату праці, оплати відсотків за кредитами банків, сплати передбачених законодавством України податків та інших платежів до бюджету використовується Філармонією для цілей статутної діяльності.


5.10. Філармонія має право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність відповідно до предмету своєї діяльності та чинного законодавства, що регулює цю діяльність.


5.11. При здійсненні зовнішньоекономічної діяльності Філармонія користується повним обсягом прав суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності та несе відповідальність за порушення законодавства, укладених контрактів, заподіяння шкоди.


5.12. Філармонія веде первинний  бухгалтерський облік результатів своєї роботи, складає статистичну інформацію, а також надає відповідно до вимог закону фінансову звітність та статистичну інформацію щодо своєї господарської діяльності, інші дані, визначені законом.


5.13. Філармонія здійснює свою діяльність в приміщенні залу камерної та органної музики, в інших приміщеннях, на відкритих майданчиках, а також на виїзних площадках та гастролях в межах України та за кордоном.


5.14.     Філармонія здійснює оперативну діяльність по матеріально-технічному забезпеченню творчо-виробничого процесу. 3 цією метою Філармонія своєчасно направляє обгрунтовані заявки на розподіл в плановому порядку матеріальних ресурсів, необхідних для виконання плану нових концертних програм, концертних номерів, а також самостійно має право придбати необхідні матеріали, паливо, костюми, апаратуру та інше необхідне для ведення господарської діяльності  через організації торгівлі.


 


6. ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ  ФІЛАРМОНІЄЮ  ТА ЇХ КОМПЕТЕНЦІЯ


6.1. Вищим органом управління Філармонії  є Рівненська обласна рада.


6.2. До компетенції вищого органу управління належить:


6.2.1.  Визначення основних напрямків діяльності,


6.2.2. внесення змін до Статуту Філармонії, зміна розміру його статутного фонду;


6.2.3. призначення та звільнення директора  Філармонії.;


6.2.4.   розподіл прибутку та покриття  збитків Філармонії.


6.2.5. розпорядження основними засобами Філармонії:


-  прийняття рішень про відчуження майна;


- передача в оренду цілісних майнових комплексів та приміщень, або споруд загальною площею більше ніж 200 кв.м.;


-  позику, заставу;


- списання основних засобів на суму більше ніж 50 розмірів мінімальної заробітної плати;


-  списання не повністю з амортизованих основних засобів.


6.2.6. створення відокремлених структурних підрозділів (філій) Філармонії;


6.2.7. прийняття рішення про припинення діяльності Філармонії, її ліквідацію, призначення ліквідаційної комісії, затвердження ліквідаційного балансу.


 6.3. До компетенції уповноваженого  органу управління  належить:


6.3.1.  затвердження  планів Філармонії і звітів про їх виконання;


6.3.2.  визначення форм контролю за діяльністю Філармонії;


6.3.3. погодження штатного розпису та умов оплати праці працівників Філармонії;


6.3.4. погодження керівників філій.


Директор Філармонії


6.4. Керівництво поточною діяльністю Філармонії здійснює Директор.


6.5. Директор Філармонії призначається рішенням Рівненської обласної ради. З Директором Філармонії укладається контракт.


6.6. Директор вирішує усі питання діяльності Філармонії, за винятком тих, що входять до виключної компетенції Рівненської обласної ради та уповноваженого органу управління з урахуванням обмежень, передбачених даним Статутом.


6.7.   До компетенції Директора відноситься:


6.7.1.забезпечення  статутної діяльності Філармонії;


6.7.2. вирішення поточних питань роботи Філармонії;


6.7.3. вирішення кадрових питань;


            6.7.4. вирішення питань матеріально-технічного забезпечення;


6.7.5. організація ведення обліку, звітності, внутрішнього контролю;


6.7.6. визначення порядку  оплати праці працівників Філармонії;.


6.7.7. Директор підзвітний Рівненській обласній раді і організовує виконання її рішень.


6.8. Директор має право без довіреності виконувати дії від імені Філармонії в межах чинного законодавства України. У разі відсутності директора його обов’язки виконує посадова особа, призначена головою обласної ради на термін, що не перевищує трьох місяців.


 6.9. До призначення Директора, або в разі його відсутності з причини звільнення, голова обласної ради шляхом видання відповідного розпорядження має право укласти трудову угоду терміном до трьох календарних місяців з особою, що буде виконувати обов’язки Директора.


6.10. Директор та головний бухгалтер Закладу несуть персональну відповідальність за додержання порядку ведення і достовірності обліку та звітності.


 


             7. КОНТРОЛЬ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ ФІЛАРМОНІЇ


     7.1. Контроль за діяльністю Філармонії здійснює Рівненська обласна рада, а безпосередній контроль за галузевою діяльністю – управління культури та туризму обласної державної адміністрації.


7.2. Контроль за окремими сторонами діяльності Філармонії здійснюють державна податкова інспекція, державні органи, на які відповідно до чинного законодавства покладено контроль за сплатою податків та інших обов’язкових платежів, здійснення нагляду за безпекою виробництва та праці, протипожежною та екологічною безпекою, інші органи відповідно до законодавства України.


7.3. Філармонія має право на одержання інформації про результати  інспектування і перевірок його діяльності не пізніше як через тридцять днів після їх закінчення, якщо інше не передбачене законом. Дії службових осіб, що здійснювали перевірку, можуть бути оскаржені в порядку, передбаченому законодавством України.


7.4. Службові особи організацій та органів, що проводять перевірку Філармонії, несуть відповідальність за  розголошення комерційної таємниці.


7.5. Відносини Філармонії з органами державного управління і місцевого самоврядування будуються відповідно до цього Статуту, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», інших законодавчих актів України, які визначають компетенцію цих органів.


7.6. Власний контроль за діяльністю  Філармонії здійснює Рівненська обласна рада або уповноважений нею орган управління шляхом перевірок всіх питань фінансово-господарської діяльності  за власною ініціативою, або на вимогу профільної постійної комісії обласної ради.


7.7. На вимогу власника Філармонія зобов’язана проводити незалежну аудиторську перевірку фінансової  звітності  та бухгалтерського  обліку.


 


8. ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ ФІЛАРМОНІЇ


8.1. Усі громадяни, які своєю працею беруть участь у діяльності Філармонії на основі трудового договору (контракту, угоди), а також інших форм, що регулюють трудові відносини, становлять трудовий колектив Філармонії.


8.2. Трудовий колектив Філармонії формується на загальних засадах відповідно до вимог чинного законодавства України.


8.3. Умови організації та оплати праці трудового колективу Філармонії, їх соціальний захист визначаються відповідно до вимог чинного законодавства України.


Відносини між адміністрацією Філармонії та трудовим колективом регулюється колективним договором.


8.4. Загальні збори трудового колективу Філармонії:


- розглядають і схвалюють проект колективного договору;


- заслуховують інформацію про виконання сторонами колективного договору;


- беруть участь у визначенні критеріїв матеріального стимулювання праці співробітників Філармонії;


- беруть участь у вирішенні питань соціального розвитку Філармонії.


 


9.ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЛАРМОНІЇ


9.1. Діяльність Філармонії припиняється в результаті передання всього свого майна, прав та обов’язків іншим юридичним особам-правонаступникам (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації.


9.2. Злиття, приєднання, поділ та перетворення здійснюється за рішенням Рівненської обласної ради, або у випадках, передбачених законом - за рішенням суду або відповідних органів державної влади.


9.3. Рівненська обласна рада, суд або орган, що прийняв рішення про припинення діяльності Філармонії, призначають за погодженням з органом, який здійснює державну реєстрацію, комісію з припинення діяльності Філармонії (ліквідаційну комісію, ліквідатора тощо) та встановлюють порядок і строки припинення діяльності Філармонії відповідно до Закону.


9.4. Виконання функцій комісії з припинення діяльності Філармонії може бути покладено на органи управління майном Філармонії.


9.5. У разі злиття Філармонії з іншим суб’єктом господарювання усі майнові права та обов’язки кожного з них переходять до суб’єкта господарювання, що утворений внаслідок злиття. У разі приєднання Філармонії до іншого суб’єкта господарювання, до останнього переходять усі його майнові права та обов’язки, а в разі приєднання одного або кількох суб’єктів господарювання до Філармонії - до нього переходять усі майнові права та обов’язки приєднаних суб’єктів господарювання. У разі поділу Філармонії, усі його майнові права і обов’язки переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках до кожного з нових суб’єктів господарювання, що утворені внаслідок цього поділу. У разі виділення одного або кількох нових суб’єктів господарювання, до кожного з них переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках майнові права та обов’язки Філармонії. У разі перетворення Філармонії в інший суб’єкт господарювання, усі його майнові права і обов’язки переходять до новоутвореного суб’єкта господарювання.


9.6. Філармонія  може бути ліквідована:


-   за рішенням Рівненської обласної ради;


- за рішенням суду про визнання судом недійсною державну реєстрацію юридичної особи, через допущенні при її створенні порушення, які не можна усунути, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.


9.7. Філармонія є такою, що припинила діяльність, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про припинення її діяльності.


 


10. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ          


            10.1. Зміни та доповнення до Статуту вносяться на підставі  рішення Рівненської обласної ради.


Зміни підлягають державній реєстрації у порядку, встановленому чинним законодавством.


                       


 


 


 


 Назад до розділу