• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

30 серпня 2019 року відбудеться пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради
Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у серпні 2019 року

27 серпня 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:

з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (голова Валявка В.Я.). Початок об 11-00 год. 
- з питань бюджету, фінансів та податків (голова Благодир Ю.А.) Початок о 14-00 год. 
Місце проведення - каб.301 облради.

Оголошується прийом документів від кандидатів до складу постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Рівненській областіМінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Оголошення про проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт "Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади"

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1


У  К  Р  А  Ї  Н  А
РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА
(П'яте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я


від  05  грудня 2008 року                                         № 1038Про комунальний заклад "Рівненська
обласна дитячо-юнацька спортивна
школа інвалідів" Рівненської
обласної радиНа виконання рішення обласної ради від 23 березня 2007 року № 239 "Про управління об'єктами спільної власності територіальних громад області", керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада


в и р і ш и л а :
1. Перейменувати комунальний заклад "Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів" у комунальний заклад "Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів" Рівненської обласної ради. 
2. Затвердити Статут комунального закладу "Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів" Рівненської обласної ради в новій редакції (додається).
3. Директору комунального закладу "Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів" Рівненської обласної ради подати Статут на державну реєстрацію у встановленому чинним законодавством порядку.
4. Відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад області виконавчого апарату обласної ради після державної реєстрації закладу внести відповідні зміни до переліку об'єктів спільної власності територіальних громад області та подати на затвердження обласній раді.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.).
 


Голова ради                       О.Ю. Данильчук
                                                                                              
С Т А Т У Т
                         
комунального закладу
"Рівненська обласна дитячо-юнацька
     спортивна школа інвалідів"
Рівненської обласної ради


(в новій редакції)


Рівне - 2008 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1. Комунальний заклад "Рівненська обласна дитячо-юнацька  спортивна школа інвалідів" Рівненської обласної ради (далі - ОДЮСШІ) є  спеціалізованим  фізкультурно-реабілітаційним спортивним закладом.
1.2. ОДЮСШІ заснована на спільній власності територіальних громад Рівненської області. Власником  ОДЮСШІ є територіальні громади  сіл, селищ, міст Рівненської області. Управління ОДЮСШІ здійснює Рівненська обласна рада, яка представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області. Управління галузевою діяльністю здійснює відділ з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації.
Відділ з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації, Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" забезпечують контроль за галузевою діяльністю ОДЮСШІ без права розпорядження майном, що знаходиться на балансі  ОДЮСШІ.
1.3. ОДЮСШІ  є правонаступником усіх прав та обов'язків комунального закладу "Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна  школа інвалідів", засновником  якого є Рівненська обласна державна адміністрація, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від  19.02.2007 №63.
1.4. Основною  метою  діяльності  ОДЮСШІ є фізкультурна, реабілітаційно-оздоровча, спортивна робота серед дітей, підлітків та молоді, що мають вади розумового та фізичного розвитку, забезпечення впровадження в життя державної політики з питань фізичної культури і спорту серед дітей- інвалідів.
1.5. ОДЮСШІ  є юридичною особою, має власний баланс, розрахункові та інші рахунки в банківських установах, управлінні Державного казначейства,  печатку з власним найменуванням, штампи та відповідні бланки, власну атрибутику.
1.6. ОДЮСШІ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, нормативними актами Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", Національного комітету спорту інвалідів України, Положенням про дитячо-юнацьку спортивну школу, рішеннями обласної ради, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, наказами відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, виданими в межах своїх повноважень, та цим Статутом.
1.7. З метою створення належних умов для реабілітації та проведення занять та заходів з фізичної культури і спорту інвалідів ОДЮСШІ може співпрацювати з іншими навчально-виховними закладами, профспілковими та громадськими організаціями, спортивними федераціями інвалідів, навчальними закладами I-IV рівня акредитації, спецшколами-інтернатами, установами, підприємствами, організаціями, товариствами, суб'єктами підприємницької діяльності тощо.
1.8. За своїм правовим статусом ОДЮСШІ є комунальним закладом.
1.9.   ОДЮСШІ є неприбутковим закладом і фінансується з обласного бюджету.
1.10. При виконанні покладених на неї завдань ОДЮСШІ може використовувати власні надходження, отримані відповідно до чинного законодавства.
1.11. ОДЮСШІ  самостійно відповідає за своїми зобов'язаннями усім своїм майном відповідно до чинного законодавства.
1.12. ОДЮСШІ  не відповідає за зобов'язаннями власника, а власник не відповідає за зобов'язаннями ОДЮСШІ.
1.13. Держава, її органи не несуть відповідальності за  зобов'язаннями  ОДЮСШІ. ОДЮСШІ не відповідає за зобов'язаннями держави, її органів, а також інших підприємств, установ, організацій.
1.14. У межах своєї статутної діяльності та положень даного Статуту ОДЮСШІ має право укладати від свого імені угоди, виступати позивачем  та відповідачем у судах, господарських та третейських судах.
1.15. Юридична адреса: 33028, м. Рівне, вул. Поштова, 5. 
1.16. Повна назва: комунальний заклад "Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів" Рівненської обласної ради.
Скорочена назва: ОДЮСШІ.      


2. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ І ФУНКЦІЇ


2.1.Основними завданнями  ОДЮСШІ є: 
-  забезпечення розвитку  здібностей вихованців в обраному виді спорту;
- організація і проведення фізкультурно-реабілітаційної роботи, навчально-тренувальних занять, зборів, спортивних заходів;
- фізична підготовка й оздоровлення дітей та молоді з особливими потребами;
- набуття навичок  здорового способу життя серед дітей та молоді з особливими потребами;
- підготовка юних спортсменів;
- підготовка висококваліфікованих спортсменів;
- забезпечення участі юних та висококваліфікованих спортсменів у обласних, державних та міжнародних змаганнях;
- сприяння здійсненню заходів щодо створення, зміцнення та розвитку матеріальної-технічної бази.
2.2. ОДЮСШІ, відповідно до покладених на неї завдань, виконує такі функції:
- розробляє та організовує виконання комплексних та цільових Програм  або окремих розділів з питань фізкультурно-реабілітаційної та спортивної роботи з  дітьми та молоддю з особливими потребами області;
- спільно із спортивними федераціями організовує проведення обласних  спортивно-масових заходів з різних видів спорту;
- розробляє положення про проведення змагань;
- сприяє підготовці й підвищенню кваліфікації тренерів, суддів, інших  фахівців та громадського активу щодо спортивної роботи з дітьми-інвалідами;
- вивчає та узагальнює науково об╜рунтовані системи фізичного виховання, реабілітації та підготовки спортсменів-інвалідів, передові форми та досвід розвитку інвалідного спорту серед дітей та молоді з особливими потребами;
- пропагує фізичну культуру і спорт серед дітей та молоді з особливими потребами через засоби масової інформації;
- розробляє в межах своєї компетенції проекти постанов, накази та інші  матеріали;
- вживає заходів щодо розвитку матеріально-технічної бази ОДЮСШІ, спрямовуючи на це відповідні кошти обласного бюджету, спеціальні кошти, інші фінансові та матеріальні ресурси, відповідно до затверджених кошторисних призначень, забезпечує збірні команди області необхідним спортивним інвентарем, обладнанням;
- укладає угоди про матеріальну відповідальність за взяті під звітність кошти й матеріальні цінності та контролює їх цільове використання;
- у межах відповідних кошторисів забезпечує діяльність ОДЮСШІ та проведення спортивних заходів;
- розробляє проект календарного плану обласних спортивних змагань, навчально-тренувальних зборів зі спорту дітей та молоді з особливими потребами та подає на затвердження відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, організовує і контролює його виконання;
- організовує і проводить спортивні змагання та заходи з інвалідного спорту на території області;
- виконує інші функції, що випливають з покладених на неї завдань. 
2.3. ОДЮСШІ разом із спортивними федераціями інвалідів:
- затверджує поточні та перспективні плани підготовки збірних команд області;
- здійснює підготовку збірних команд області до чемпіонатів та першостей України, до інших спортивних змагань та заходів інвалідного спорту.
2.4. ОДЮСШІ має право:
- самостійно розв'язувати всі питання, що стосуються її галузевої діяльності з відділом з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації,  облцентром "Інваспорт" та іншими державними установами, громадськими організаціями, юридичними та фізичними особами;
- залучати в установленому порядку керівників та фахівців до розробки  актуальних питань інвалідного спорту серед дітей та молоді з особливими потребами;
- подавати структурним підрозділам з питань фізичної культури і спорту міських, районних органів виконавчої влади пропозиції щодо удосконалення та розвитку фізкультурно-реабілітаційної та спортивної роботи серед дітей та молоді з особливими потребами  області;
- доручати вирішення окремих питань, які входять до їх компетенції,  спортивним федераціям і клубам інвалідів;
- співпрацювати з підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, громадськими організаціями, юридичними та фізичними особами  фізкультурно-спортивної спрямованості у реалізації проектів, змагань та заходів інвалідного спорту;
- залучати благодійну фінансову, технічну допомогу та гранти на виконання  програм та заходів з фізкультурно-реабілітаційної та спортивної роботи серед дітей та молоді з особливими потребами області, та на зміцнення матеріально-технічної бази ОДЮСШІ;
- списувати матеріальні цінності в установленому законодавством порядку.
2.5. ОДЮСШІ у межах своєї компетенції видає накази та інструкції.


3. СТРУКТУРА ТА ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ


3.1. Вищим органом управління ОДЮСШІ є Рівненська обласна рада.
3.2. До компетенції вищого органу управління належить:
3.2.1. Визначення основних напрямків діяльності;
3.2.2. Внесення змін до Статуту  ОДЮСШІ;
3.2.3. Призначення та звільнення директора ОДЮСШІ за поданням в установленому порядку;
3.2.4. Прийняття рішень про відчуження, позику, заставу, передачу з балансу, оренду майна.
3.2.5. Прийняття рішення про припинення діяльності ОДЮСШІ, його ліквідацію, затвердження ліквідаційного балансу.
3.3. Уповноваженим органом управління галузевою діяльністю ОДЮСШІ є відділ з питань фізичної культури і спортом Рівненської обласної державної адміністрації.
3.4. ОДЮСШІ входить до системи Укрцентру "Інваспорт" та є підзвітним та підконтрольним Рівненській обласній раді, відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, Укрцентру "Інваспорт". Структуру, чисельність, штатний розпис ОДЮСШІ затверджує відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.                                                                                                                                                                      
3.5. ОДЮСШІ очолює директор, який призначається на посаду та звільняється з посади Рівненською обласною радою за поданням в установленому порядку. На посаду керівника  ОДЮСШІ може призначатися особа з вищою спеціальною освітою, яка пропрацювала у галузі фізичної культури і спорту не менше трьох років.
3.6. Кошторис видатків ОДЮСШІ затверджується керівником відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.
3.7. Директор ОДЮСШІ має заступника, який призначається та звільняється з посади його наказом за погодженням з відділом з питань фізичної  культури і спорту облдержадміністрації.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
3.8. Директор ОДЮСШІ:
- здійснює управління коштами згідно із затвердженими кошторисами, відкриває рахунки в установах банків, Управлінні Державного казначейства, керує діяльністю ОДЮСШІ, організовує його роботу і персонально відповідає за виконання покладених завдань і функцій;
- розподіляє обов'язки заступника, працівників ОДЮСШІ, визначає ступінь відповідальності їх за окремі ділянки роботи та виконання конкретних доручень;
- затверджує посадові інструкції та функціональні обов'язки працівників ОДЮСШІ;             
- розробляє та подає на затвердження структуру і штатний розпис ОДЮСШІ в межах визначеної у встановленому порядку граничної чисельності працівників та фонду оплати праці;
- видає у межах своєї компетенції накази та розпорядження організаційно-розпорядчого характеру, організовує і контролює їх виконання;
- приймає на роботу та звільняє з посад працівників ОДЮСШІ;
- виступає, при потребі, у суді та арбітражі як представник ОДЮСШІ або передає, відповідно до чинного законодавства, ці повноваження іншим працівникам;
- бере участь у засіданнях колегії, нарадах, інших організаційних заходах;
- удосконалює стиль і методи роботи ОДЮСШІ, забезпечує зміцнення виконавської дисципліни, підвищення ділової та професійної кваліфікації його працівників;
- представляє ОДЮСШІ у державних органах, інших організаціях, установах, на підприємствах при розгляді й вирішенні питань, що входять до його компетенції;
- укладає угоди, забезпечує придбання майна та інвентарю в межах передбачених коштів;
- забезпечує ефективне використання, збереження майна ОДЮСШІ;
- застосовує заохочення та накладає дисциплінарні стягнення на працівників ОДЮСШІ;
- забезпечує згідно чинних інструкцій та регламенту роботи оперативне ведення діловодства;
- вирішує інші питання, віднесені законодавством, державними органами, Укрцентром "Інваспорт", цим Статутом до компетенції  директора ОДЮСШІ.                  
                                                                                                                                                                                                        
4.МАЙНО ОДЮСШІ, КОШТИ ТА ФІНАНСОВО- ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ


4.1. Майно ОДЮСШІ є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області і закріплюється за ОДЮСШІ на правах оперативного управління.
4.2. Матеріально-технічна база ОДЮСШІ включає  обладнання, засоби зв'язку, оргтехніку,  спортивне обладнання, інше рухоме та нерухоме майно. ОДЮСШІ володіє, користується і розпоряджається зазначеним майном, вчиняючи дії, що не суперечать чинному законодавству України, відповідно цього Статуту.
4.3. ОДЮСШІ проводить облік результатів роботи, внутрішньогосподарський контроль за фінансово-господарською діяльністю та бухгалтерський і статистичний облік й подає їх відповідним органам у визначені строки, забезпечує достовірність звітів і балансів.
4.4. Фінансово-господарська діяльність ОДЮСШІ здійснюється згідно з чинним законодавством та даним Статутом.
4.5. ОДЮСШІ є закладом, діяльність якого спрямована на виконання соціально важливих функцій держави і не переслідує мети отримання прибутків.
4.6. Діяльність ОДЮСШІ фінансується за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на програми фізичної культури і спорту, інших джерел, не заборонених законодавством;
- інших джерел, а саме коштів, що отримують бюджетні установи на виконання окремих доручень, благодійних внесків, грантів та дарунків.
4.7. Для проведення фізкультурно-реабілітаційної та спортивної роботи, змагань та заходів серед дітей та молоді з особливими потребами ОДЮСШІ, за відсутністю необхідних спортивних споруд та транспортних засобів, може брати в користування спортивні об'єкти, культурні, оздоровчі та інші заклади, транспортні засоби, як на безоплатній основі так і за відповідну оплату згідно з укладеними угодами.
4.8. Ведення діловодства, бухгалтерського обліку та звітності в ОДЮСШІ  здійснюється у порядку, визначеному нормативно-правовими актами, згідно з чинним законодавством.
4.9. Відчуження, передача в оренду, заставу, позику, найм юридичним чи фізичним особам, а також списання основних засобів ОДЮСШІ здійснює у межах чинного законодавства та відповідно до цього Статуту.


5. ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ ОДЮСШІ


5.1. Трудовий колектив ОДЮСШІ становлять усі працівники, які своєю працею беруть участь у його діяльності згідно з трудовим договором.
 5.2. Трудовий колектив ОДЮСШІ формується на загальних засадах відповідно до вимог чинного законодавства України.
 5.3. Умови організації та оплати праці трудового колективу ОДЮСШІ, його соціальний захист визначаються відповідно до вимог чинного законодавства України. Відносини між адміністрацією ОДЮСШІ та трудовим колективом  регулюються  колективним договором.
 5.4. Загальні збори трудового колективу ОДЮСШІ:
- розглядають і схвалюють проект колективного договору;
- заслуховують інформацію про виконання сторонами колективного договору;
- беруть участь у визначенні критеріїв матеріального стимулювання праці працівників ОДЮСШІ;
- беруть участь у вирішенні соціального розвитку ОДЮСШІ.
 5.5. Адміністрація ОДЮСШІ забезпечує дотримання встановленого режиму роботи, правил охорони праці, протипожежної безпеки, виробничої санітарії на підставі діючих в Україні інструктивних положень і нормативних актів.


6. ПРИПИНЕННЯ  ДІЯЛЬНОСТІ  ОДЮСШІ


6.1. Діяльність ОДЮСШІ припиняється в результаті передачі всього свого майна, прав та обов'язків іншим юридичним особам - правонаступникам (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення, ліквідації ).
6.2. Злиття, приєднання, поділ, виділення або перетворення  здійснюється за рішенням Рівненської обласної ради, або у випадках передбачених законом, - за рішенням суду або відповідних органів державної влади.
6.3. У разі злиття ОДЮСШІ з іншими юридичними особами, усі майнові права та обов'язки кожного з них переходять до юридичної особи, що утворена внаслідок злиття. У разі приєднання ОДЮСШІ до іншої юридичної особи, до останньої переходять усі майнові права та обов'язки, а в разі приєднання однієї або кількох юридичних осіб до ОДЮСШІ - до останньої переходять усі майнові права та обов'язки приєднаних юридичних осіб. У разі поділу ОДЮСШІ усі його майнові права та обов'язки переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках до кожної з нових юридичних осіб, що утворені внаслідок цього поділу. У разі виділення однієї або кількох нових юридичних осіб, до кожної з них переходять за розподільчим актом (балансом) у відповідних частках майнові права та обов'язки ОДЮСШІ. У разі перетворення ОДЮСШІ в іншу юридичну особу майнові права та обов'язки переходять до новоутвореної юридичної особи.
6.4. При реорганізації (ліквідації) ОДЮСШІ працівникам, які підлягають звільненню, гарантується збереження їх прав відповідно до чинного законодавства України.
6.5. ОДЮСШІ може бути ліквідована:
- відповідно до рішення Власника;
- за рішенням суду про визнання недійсною державної реєстрації  ОДЮСШІ через допущені при її створенні порушення, які не можна усунути, а також в інших випадках, встановлених Законом.
6.6. Ліквідація проводиться ліквідаційною комісією, призначеною Власником. З часу призначення ліквідаційної комісії до неї переходять повноваження щодо управління ОДЮСШІ.
6.7. Ліквідаційна комісія оцінює наявне майно ОДЮСШІ, виявляє його дебіторів та кредиторів і розраховується з ними, складає ліквідаційний баланс і представляє обласній раді.
6.8. Ліквідація або реорганізація здійснюється згідно з чинним законодавством України. 
6.9. ОДЮСШІ є такою, діяльність якої припинилася, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про припинення її діяльності.7. ПРИКІНЦЕВІ  ПОЛОЖЕННЯ


7.1. Зміни та доповнення до Статуту вносяться на підставі рішення сесії Рівненської обласної ради.
7.2. Зміни підлягають державній реєстрації у порядку, встановленому чинним законодавством.


 Назад до розділу