• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6


У К P А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

(Сьоме скликання)

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

 

від 7 квітня  2017 року                                                                                  № 40-а

 

 

 

Про нагородження Почесною грамотою, Почесною грамотою та пам’ятним знаком, Подякою та цінним подарунком обласної ради

 

 

Відповідно до рішення обласної ради від 04.03.2011 №177 «Про Почесну грамоту, Подяку, цінний подарунок та Почесну відзнаку Рівненської обласної ради» зі змінами від 16.11.2012 № 796 та від 25.10.2013 № 1058, керуючись Законом України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» НАГОРОДИТИ:

1.       Почесною грамотою обласної ради згідно з додатком 1.

2.       Почесною грамотою та пам’ятним знаком обласної ради згідно з додатком 2.

3.       Подякою обласної ради згідно з додатком 3.

4.       Цінним подарунком згідно з додатком 4.

5.       Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого апарату обласної ради – керівника секретаріату Сологуба Б.Є.

 

 

Голова ради                                                                                 М.Драганчук

 

 


Додаток 1
до розпорядження голови

Рівненської обласної ради

07.04.2017р. № 40-а

 

Список

нагороджених Почесною грамотою обласної ради

 

1. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі Рівненщини та з нагоди 55-річчя від Дня народження, нагородити:

 

Мацевича
Всеволода Дмитровича

головного спеціаліста організаційно-інспекторського відділу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради

Челяду
Олександру Теодозіївну

заступника директора з навчально-виховної роботи Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради

 

2. За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, нагородити:

 

Кореву
Миколу Миколайовича

старшого лейтенанта, офіцера відділення запобігання, виявлення злочинів та інших правопорушень Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку

 

3. За вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва Рівненщини, підготовку кваліфікованих кадрів для вітчизняної культури і національної спадщини, хореографічної школи високого мистецького рівня та з нагоди 30-річчя кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету, нагородити:

 

Забуту
Тамару Василівну

кандидата педагогічних наук, доцента кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету

 

4. За багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію з захисту трудових прав то соціально-економічних інтересів працівників державних установ Демидівського району, нагородити:

 

Новіцьку
Мирославу Іванівну

начальника організаційного відділу Демидівської районної ради

 

5. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, виявлені при цьому ініціативу, наполегливість та з нагоди першої річниці Управління патрульної поліції в місті Рівному Департаменту патрульної поліції, нагородити:

 

Петльовського
Миколу В’ячеславовича

лейтенанта поліції, інспектора роти №1 батальйону Управління патрульної поліції в місті Рівному Департаменту патрульної поліції

Шепелюка
Володимира Миколайовича

лейтенанта поліції, інспектора роти №3 батальйону Управління патрульної поліції в місті Рівному Департаменту патрульної поліції

 

6. За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері охорони праці та промислової безпеки, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, нагородити:

 

Онищука
Івана Олександровича

начальника відділу нагляду у промисловості Управління Держпраці у Рівненській області

Токарець
Наталію Сергіївну

начальника відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки та гірничого нагляду Управління Держпраці у Рівненській області

Куліша
Василя Васильовича

головного державного інспектора відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки та гірничого нагляду Управління Держпраці у Рівненській області

 

7. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі Рівненщини та з нагоди 50-річчя заснування Сарненської гімназії, нагородити:

 

Тітечко
Світлану Євстафіївну 

учителя географії Сарненської гімназії

Мацкову
Ларису Петрівну

учителя зарубіжної літератури Сарненської гімназії

Білотіл
Галину Михайлівну

заступника директора з навчально-виховної роботи Сарненської гімназії

 


8. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі Рівненщини та з нагоди 60-річчя від
Дня народження, нагородити:

 

Семенюк
Людмилу Опанасівну

народження учителя обслуговуючої праці Сарненської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №4

 

 

 

Керуючий справами виконавчого

апарату обласної ради – керівник секретаріату                        Б.Сологуб


Додаток 2
до розпорядження голови

Рівненської обласної ради

07.04.2017р. № 40-а

 

Список

нагороджених Почесною грамотою та пам’ятним знаком обласної ради

 

1. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі Рівненщини та з нагоди відзначення професійного свята – Дня науки, нагородити:

 

Ладюк
Ольгу Дмитрівну

директора Рівненського інституту ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», професора, кандидата економічних наук

Риженка
Ігоря Миколайовича

кандидата технічних наук, доцента кафедри соціальної роботи та гуманітарно-соціальних дисциплін Рівненського інституту ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

Грицюту
Оксану Федорівну

старшого викладача кафедри соціальної роботи та гуманітарно-соціальних дисциплін Рівненського інституту ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

 

2. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, виявлені при цьому ініціативу, наполегливість та з нагоди першої річниці Управління патрульної поліції в місті Рівному Департаменту патрульної поліції, нагородити:

 

Несена
Юрія Сергійовича

лейтенанта поліції, інспектора роти №3 батальйону Управління патрульної поліції в місті Рівному Департаменту патрульної поліції

 

3. За сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Рівненщини та з нагоди виходу 15000-го номера газети «Вільне слово», нагородити:

 

Слободзян
Оксану Семенівну

власкора редакції газети «Вільне слово»

 


4. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі Рівненщини та з нагоди 50-річчя заснування Сарненської гімназії, нагородити:

 

Шепель
Тамару Степанівну

директора Сарненської гімназії

Токарчук
Олену Євгенівну

заступника директора з навчально-виховної роботи Сарненської гімназії

 

 

 

Керуючий справами виконавчого

апарату обласної ради – керівник секретаріату                        Б.Сологуб


Додаток 3
до розпорядження голови

Рівненської обласної ради

07.04.2017р. № 40-а

 

Список

нагороджених Подякою обласної ради

 

1. За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Військової служби правопорядку у Збройних Силах України висловити подяку:

 

Юхимчуку
Миколі Миколайовичу

молодшому лейтенанту, офіцеру групи проведення службових розслідувань Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку

 

2. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, виявлені при цьому ініціативу, наполегливість та з нагоди першої річниці Управління патрульної поліції в місті Рівному Департаменту патрульної  поліції висловити подяку:

 

Шульгачу
Володимиру Сергійовичу 

молодшому лейтенанту поліції, заступнику командира роти №3 батальйону Управління патрульної поліції в місті Рівному Департаменту патрульної поліції

 

3. За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері охорони праці та промислової безпеки, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці висловити подяку:

 

Горецькому
Володимиру Ананійовичу

головному державному інспектору відділу нагляду у промисловості Управління Держпраці у Рівненській області

Корчуку
Віталію Миколайовичу

заступнику начальника відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки та гірничого нагляду Управління Держпраці у Рівненській області

 


4. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі Рівненщини та з нагоди 50-річчя заснування Сарненської гімназії висловити подяку:

 

 

Щебликіній
Олені Миколаївні

заступнику директора з виховної роботи Сарненської гімназії

 

 

 

 

 

 

Керуючий справами виконавчого

апарату обласної ради – керівник секретаріату                        Б.Сологуб


Додаток 4
до розпорядження голови

Рівненської обласної ради

07.04.2017р. № 40-а

 

Список

нагороджених цінним подарунком обласної ради

 

1. За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, нагородити:

 

Штангрета
Юрія Вікторовича

капітана, офіцера-інспектора відділення військової інспекції безпеки дорожнього руху Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку

 

2. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, виявлені при цьому ініціативу, наполегливість та з нагоди першої річниці Управління патрульної поліції в місті Рівному Департаменту патрульної поліції, нагородити:

 

Коханюка
Сергія Ростиславовича

капітана поліції, начальника сектору безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в місті Рівному Департаменту патрульної поліції

 

3. За сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Рівненщини та з нагоди виходу 15000-го номера газети «Вільне слово», нагородити:

 

Рудюка
Анатолія Євстафійовича

дизайнера редакції газети «Вільне слово»

 

4. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі Рівненщини та з нагоди 50-річчя заснування Сарненської гімназії, нагородити:

 

Стахову
Наталію Григорівну

заступника директора з навчально-виховної роботи Сарненської гімназії

 

Керуючий справами виконавчого

апарату обласної ради – керівник секретаріату                        Б.Сологуб

Назад до розділу