• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Рівненська область

Опитування

Відеоматеріали

Фотогалерея

Альбом не знайдено.

Проекти рішень обласної радиПРОЕКТ

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Сімнадцята  сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від ___ ________ 20___ року                                                                      № ______

 

Про Обласну програму встановлення засобів обліку холодної води мешканцям сіл Мнишин, Подоляни, Воскодави Гощанського району та Новомильськ, Копиткове, Мар’янівка Здолбунівського району на 2018-2019 роки

 

З метою виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», впровадження заходів з соціального захисту населення, поліпшення житлових і матеріально-побутових умов мешканців сіл Мнишин, Подоляни, Воскодави, Новомильськ, Копиткове, Мар’янівка, економного використання енергетичних ресурсів шляхом встановлення лічильників холодної води у будинках мешканців цих сіл, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності від 22.11.2017 №61, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити Обласну програму встановлення засобів обліку холодної води у будинках мешканців сіл Мнишин, Подоляни, Воскодави Гощанського району та Новомильськ, Копиткове, Мар’янівка Здолбунівського району на 2018-2019 роки, схвалену розпорядженням голови обласної державної адміністрації від ________ № _____ (далі – Програма), що додається.

2. Надати Горбаківській, Воскодавській та Копитківській сільським радам право на передачу на відповідальне зберігання власникам будинків встановлених лічильників холодної води, які встановлені відповідно до Програми.

3. Обласній державній адміністрації передбачати кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                         О.Ю.Данильчук  

Проект рішення підготовлений Рівненським обласним виробничим комунальним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал»

 

Директор підприємства __________________ Карауш А.П.


 

СХВАЛЕНО

Розпорядження голови

Рівненської облдержадміністрації

від _________ 2018

№ _________

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Рівненської обласної ради

від _______ 2018

№ ________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОБЛАСНА   ПРОГРАМА

встановлення засобів обліку холодної води мешканцям сіл Мнишин,Подоляни, Воскодави Гощанського району та Новомильськ, Копиткове, Мар’янівка Здолбунівського району на 2018-2019 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Розділ 1. ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

 

Найменування

Програма встановлення засобів обліку холодної води мешканцям сіл Мнишин, Подоляни, Воскодави Гощанського району та Новомильськ, Копиткове, Мар’янівка Здолбунівського району (далі – села «депресійної лійки») на 2018-2019 роки

Розробник програми

РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал»

Відповідальний виконавець

Горбаківська, Воскодавська сільські ради, Копитківська сільські ради, РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал»

Мета

Виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та здійснення заходів з соціального захисту та поліпшення житлових і матеріально-побутових умов мешканців сіл «депресійної лійки»

Завдання

Створення сприятливих умов для соціального захисту мешканців сіл «депресійної лійки», які потребують підтримки від органів місцевого самоврядування

Джерела фінансування

Кошти обласного бюджету та інші джерела фінансування не заборонені законодавством

Загальний обсяг фінансування (грн)

973436,8

Термін реалізації програми

2018-2019 роки

 

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Розділ 2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Статтею 3 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» передбачено, що фінансування робіт з оснащення лічильниками води населення може здійснюватись також за рахунок коштів відповідного бюджету.

Обласна програма встановлення засобів обліку холодної води у будинках мешканців сіл «депресійної лійки» на 2018-2019 роки (далі – Програма) розроблена у відповідності до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України та  спрямована на  реалізацію положень Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

 

Розділ 3. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

 

Основною метою Програми є виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та здійснення заходів з соціального захисту та поліпшення житлових і матеріально-побутових умов мешканців сіл «депресійної лійки».

Основною умовою Програми є встановлення лічильників холодної води у будинках мешканців сіл «депресійної лійки».

Основним завданням Програми є виконання заходів з соціального захисту населення, запровадження заходів з економного використання енергетичних ресурсів шляхом встановлення лічильників холодної води у будинках мешканців сіл «депресійної лійки».      

 

Розділ 4. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ

 

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок субвенцій з обласного бюджет, наданих Воскодавській, Горбаківській та Копитківській сільським радам.

Гранична вартість робіт з встановлення одного приладу обліку води визначена в Розрахунку договірної ціни на комплекс робіт на встановлення одного приладу обліку холодної води (див. Додаток №3), та складає 869,14 грн. з ПДВ.

Загальна гранична вартість встановлення приладів обліку води Ø15мм складає 973436,8 грн. з ПДВ. Використання коштів обласного бюджету на встановлення приладів обліку води наведено в Додатку 1.

В подальшому гранична вартість робіт може коригуватись в залежності від інфляційних процесів, зростання вартості комплектуючих та заробітної плати.

Фактична вартість встановлення приладів обліку визначається за Актами виконаних робіт.

Складові типового вузла обліку холодної води наведені на малюнку 1 (див. Додаток №2).

Головними розпорядниками коштів є Воскодавська, Горбаківська та Копитківська сільські ради. РОВКПВКГ «Рівнеоблводоканал» є отримувачем коштів на виконання даної Програми в якості підрядника.

 

Розділ 5. ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ТА ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ

 

Дана Програма передбачає виконання заходів із встановлення лічильників холодної води у будинках мешканців сіл «депресійної лійки» протягом 2018-2019 років.

Встановлення лічильників холодної води у будинках мешканців сіл «депресійної лійки» виконується на замовлення Воскодавської, Горбаківської та Копитківської сільських рад відповідно до Порядку (див. Додаток 5) на підставі укладеного договору з РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал».

Лічильники води, встановлені у будинках на виконання цієї Програми, передаються на відповідальне зберігання побутового споживача за договором відповідального зберігання лічильника холодної води.

 

Розділ 6. ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ПРИЛАДІВ ОБЛІКУ

 

Для обладнання вузлів обліку холодної води повинні бути передбачені крильчаті прилади обліку води Ø15мм, типи яких занесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки як комерційні засоби обліку.

Лічильники повинні відповідати вимогам Технічного регламенту, щодо суттєвих вимог до засобів вимірювальної техніки, та мати наступні характеристики:

– відношення номінальної витрати (Q3) до мінімальної витрати (Q1) має бути більше або дорівнювати 50 (R ≥50) при горизонтальному монтажу лічильника;

– лічильники повинні бути стійкими до впливу спрямованого постійного магнітного поля, що створюється постійним магнітом з магнітною індукцією на поверхні від 50 до 100 мТл і загальною площею до 60 см2;

– в комплект для лічильників води повинні входити – 2 накидні гайки, 2 гумові прокладки, 2 штуцери;

– маса лічильника не повинна перевищувати 600 грамів, маса лічильника з комплектом монтажних вставок не повинна перевищувати
900 грамів;

– довжина лічильника з монтажними вставками не повинна бути більшою ніж 180 мм;

Міжповірочний інтервал – не менше 4 років згідно з «Сертифікатом затвердження типу засобів вимірювальної техніки».

 

Розділ 7. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

 

Виконання Програми дасть змогу:

- забезпечити справедливу оплату послуг з водопостачання всіма мешканцями сіл «депресійної лійки»;

- виконати вимоги Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»;

- знизити соціальну напруженість в зоні дії «депресійної лійки».

Очікувані результативні показники від проведення заходів, передбачених Програмою (див. Додаток №4)

 

 

Розділ 8. ВІДПОВІДАЛЬНІ ВИКОНАВЦІ ПРОГРАМИ

 

Виконавцями Програми є Горбаківська, Воскодавська, Копитківська сільські ради, РОВКПВКГ «Рівнеоблводоканал».

 

Розділ 9. КООРДИНАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРОГРАМИ

 

Контроль за реалізацією заходів, передбачених Програмою, здійснюється постійною комісією обласної ради з економічних питань та комунальної власності.

Головним координатором Програми є Горбаківська, Воскодавська, Копитківська сільські ради.

РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» щоквартально, не пізніше 15 числа місяця наступного за звітним періодом, подає звіти до Рівненської обласної ради про фактичне виконання Програми.

 

 


Додаток №1

 

ВИКОРИСТАННЯ

коштів Рівненського обласного бюджету на виконання Програми

РІК

2018

2019

 

РАЗОМ

 

Кошти з обласного бюджету

(грн. з ПДВ)

Копитківська сільська рада

240751,78

240751,78

481503,56

Воскодавська сільська рада

102558,52

103427,66

205986,18

Горбаківська сільська рада

142538,96

143408,1

285947,06

 

 


Додаток №2

 

 

 


Додаток №3

 

Розрахунок

договірної ціни на комплекс робіт на встановлення одного приладу обліку холодної води

ЛК-15Х, ЛК-15Г, Ду 15мм (Клас А,В)

 

Статті витрат

%

Вартість, грн.

1. Заробітна плата слюсар-ремонтник 6 розряду                                                     31,32грн/год+20%премія*2,05люд/год=77,05грн

 

77,05

2.Нарахування на заробітну плату

22,00%

16,95

3. Витрати на паливно-мастильні матеріали: 0,0998л/км*48км*13,50грн/л(пальне-Газ)=64,67грн.                                          З розрахунку на 1 лічильник 64,67грн/3лічильники=21,56 грн.

 

21,56

4. Амортизаційні відрахування автомобіля для доїзду до місця встановлення приладів обліку

 

27,45

Разом прямі витрати

 

143,01

5. Загальновиробничі витрати

1,82%

2,60

6. Матеріальні витрати:

 

578,67

- Лічильник

 

195,00

- Штуцер Ду 15мм комплект

 

135,00

- Зворотній клапан

 

45,00

- Перехідник 3/4 на 1/2

 

15,00

- Фільтр

 

57,00

- Кран кульковий

 

120,00

- Ніпель

 

11,67

Всього витрат

 

724,28

Рентабельність

0%

0,00

Вартість (без ПДВ)

 

724,28

ПДВ

20%

144,86

Вартість (з ПДВ)

 

869,14

 

 


Додаток 4

 

ОСНОВНІ ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

виконання обласної програми встановлення засобів обліку холодної води

мешканцям сіл Мнишин, Подоляни, Воскодави, Новомильськ, Копиткове, Мар’янівка Гощанського та Здолбунівського районів на 2018-2019 роки

 

№ з/п

Назва показника

Значення показників

за роками, од.

Очікуваний результат

2018

2019

 

1

Кількість встановлених приладів обліку холодної води, які встановлені відповідно до даної Програми

558

562

- забезпечення справедливої оплати послуг з водопостачання всіма мешканцями сіл «депресійної лійки»;

- виконання вимоги Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»;

- зниження соціальної напруженості в селах «депресійної лійки»

 


Додаток 5

 

Порядок

встановлення вузла обліку холодної води

 

Даний порядок застосовується при встановленні лічильників холодної води у будинках мешканців сіл «депресійної лійки» на умовах фінансування за рахунок субвенцій обласного бюджету:

 

1. Горбаківська, Воскодавська, Копитківська сільські ради (далі – Сторона 1) приймають заяви від власника житлового будинку, який не обладнаний приладами обліку холодної води, про необхідність встановлення лічильників холодної води та передає їх РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» (далі - Сторона 2).

Заява власника житлового будинку повинна включати копії наступних документів:

-         паспорт;

-         ідентифікаційний код;

-         свідоцтво на право власності.

2. Сторона 1 забезпечує фінансування, а Сторона 2 виконання заходів щодо встановлення вузла обліку відповідно до цього Порядку.

4. Роботи виконуються відповідно до умов договору, укладеного між Стороною 1 та РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал.

5. Лічильники води, встановлені у будинках на виконання цієї Програми, передаються Стороною 1 на відповідальне зберігання побутового споживача за договором відповідального зберігання лічильника холодної води.

 

 

 


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

         Обласна Програма встановлення лічильників холодної води у будинках мешканців сіл Мнишин, Подоляни, Воскодави Гощанського району та Новомильськ, Копиткове, Мар’янівка Здолбунівського району (далі – села «депресійної лійки») на 2018-2019 роки (далі – Програма) розроблена Рівненським обласним виробничим комунальним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» (далі – РОВКПВКГ «Рівнеоблводоканал») у відповідності до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України та  спрямована на  реалізацію положень Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Основною метою Програми є виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та здійснення заходів з соціального захисту та поліпшення житлових і матеріально-побутових умов мешканців сіл «депресійної лійки».

Основною умовою Програми є встановлення індивідуальних лічильників води у будинках мешканців сіл «депресійної лійки».

Основним завданням Програми є виконання заходів з соціального захисту населення, запровадження заходів з економного використання енергетичних ресурсів шляхом встановлення лічильників холодної води у будинках мешканців сіл «депресійної лійки».

Виконання Програми дасть змогу:

- забезпечити справедливу оплату послуг з водопостачання всіма мешканцями сіл «депресійної лійки»;

- виконати вимоги Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»;

- знизити соціальну напруженість в зоні дії «депресійної лійки».

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок субвенцій обласного бюджету наданих Воскодавській, Горбаківській та Копитківській сільським радам. Загальна гранична вартість встановлення приладів обліку води Ø15мм складає 973436,8 грн. з ПДВ. Головним розпорядником коштів є Воскодавська, Горбаківська та Копитківська сільські ради.

 

 

Директор                                                                             А.П. КараушНазад до розділу