• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Електронне декларування
До уваги посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів та посадових осіб комунальних закладів, підприємств, установ


У понеділок, 27 березня о 14:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради

з економічних питань та комунальної власності

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Рівненській області

Оголошення відбору об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад

Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) оголошує відбір об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Рівненська область

Опитування

Фотогалерея

Альбом не знайдено.

Проекти рішень обласної радиПРОЕКТ

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Десята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від ____ _____________ 20___року                                                            № ____

 

 

Про зміни до Обласної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції

 

Враховуючи подання облдержадміністрації, з метою фінансування заходів щодо виконання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Генеральним штабом Збройних Сил України та громадською організацією "Рівненська обласна ветеранська організація "Побратими" від 18 лютого 2017 року, відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а:

1.   Затвердити схвалені розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21 лютого 2017 року № ___ зміни до Обласної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції, затвердженої рішенням обласної ради від 12 червня 2015 року № 1473 зі змінами                    від 11 вересня 2015 року № 1552, від 25 грудня 2015 року № 22,                     від 08 вересня 2016 року № 268, що додається.

        2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики та захисту учасників АТО та членів їх сімей (Бірук Б.І.), з питань бюджету, фінансів та податків   (Благодир Ю.А.).

 

Голова ради                                                                               М. Драганчук

 

Проект підготовлено департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації

В.о. директора департаменту:                                                                            О. ШамакПояснювальна записка

до проекту рішення "Про зміни до Обласної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції"

 

1.     Обґрунтування необхідності прийняття рішення

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 13, пункту 1 статті 17 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою організації та проведенню пошукових робіт по вилученню та транспортуванню тіл (останків) загиблих військовослужбовців; транспортуванню тіл (останків) загиблих військовослужбовців до місця остаточних поховань.

2.Мета і шляхи її досягнення

Дане рішення має на меті сприяння організації та проведенню пошукових робіт по вилученню та транспортуванню тіл (останків) загиблих військовослужбовців; транспортуванню тіл (останків) загиблих військовослужбовців до місця остаточних поховань.

3. Правові аспекти

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 13, пункту 1 статті 17 Закону України "Про місцеві державні адміністрації".

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів у межах загальних асигнувань, передбачених головним розпорядникам бюджетних коштів - виконавцям відповідних заходів Програми, благодійних внесків, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект рішення голови облдержадміністрації стосується департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Рівненського обласного військового комісаріату, відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, громадської організації "Рівненська обласна ветеранська організація "Побратими" (за згодою).

 6. Регіональний аспект

Забезпечення організації та проведення пошукових робіт по вилученню та транспортуванню тіл (останків) загиблих військовослужбовців; транспортування тіл (останків) загиблих військовослужбовців до місця остаточних поховань.

7. Громадське обговорення

Не потребує проведення громадського обговорення.

 8. Прогноз результатів

 Виконання Програми дасть змогу забезпечити належне здійснення організації та проведенню пошукових робіт по вилученню та транспортуванню тіл (останків) загиблих військовослужбовців; транспортуванню тіл (останків) загиблих військовослужбовців до місця остаточних поховань.

 

В.о. директора департаменту

 

 

 

 

                         

                 

 О.Шамак

___ ____________ 2017 р. Назад до розділу