• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 грудня 2018 року відбудеться пленарне засідання чергової сесії обласної ради
Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

14 листопада 2018 року відбудуться засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного відбору та визначення переможця конкурсу

- на посаду директора комунального закладу "Великомежиріцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Рівненської обласної ради. Початок засідання о 09-30 год. в каб.301 облради;
- на посаду директора комунального закладу "Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради. Початок засідання о 14-00 год. в каб.301 облради.

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради


30 листопада відбудеться засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад01.11.2018 завершився прийом документів на посади керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області19-21 листопада 2018 року у НСК "Олімпійський" (вул.Велика Васильківська, 55,м.Київ, Україна)
відбудеться міжнародна конференція "Український енергетичний тиждень '18".


Розпочався прийом документів на заміщення посади директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної радиУкраїнська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Рівненська область

Опитування

Відеоматеріали

Фотогалерея

Альбом не знайдено.

Положення обласної радиПоложення про комісію з призначення стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради обдарованим та соціально активним особам з інвалідністю

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Рівненської обласної ради

від 06 вересня 2017 № 698


Положення про комісію з призначення стипендій

голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради обдарованим та соціально активним особам з інвалідністю

 

1. Стипендії голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради (далі – стипендії) призначаються особам з інвалідністю, які досягли успіхів у науковій, творчо-мистецькій, спортивно-масовій, громадській, соціальній діяльності.

2. Щороку призначається не більше десяти стипендій обдарованим, соціально активним особам з інвалідністю.

3. Стипендії виплачуються щомісяця у розмірі 500 (п’ятиста) гривень за рахунок коштів обласного бюджету, які передбачені для виконання заходів Обласної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013 – 2017 роки, схваленої розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2012 року № 613, затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 16 листопада 2012 року № 728, зі змінами від 26 вересня 2014 року № 1287, 25 грудня 2015 року № 26, 04 листопада 2016 року № 325, 23 грудня 2017 року № 407, 17 березня 2017 року № 501, 02 червня 2017 року № 582.

4. Претендентами на здобуття стипендій є особи з інвалідністю, які за попередні два роки досягли успіхів у таких напрямах:

наукова діяльність – написання наукових праць, монографічних досліджень та інше;

творчо-мистецька діяльність перемога (призові місця) у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах, фестивалях, виставках, вернісажах; публікація власних творів та інше;

спортивно-масова діяльність перемога (призові місця) у міжнародних, всеукраїнських, обласних чемпіонатах, турнірах, змаганнях, які мають офіційний статус та входять до календаря змагань; організація культурно-масових та спортивних заходів, що проводяться на міжнародному, всеукраїнському та обласному рівнях та інше;

громадська діяльність активна участь у житті громадських об’єднань осіб з інвалідністю, що підтверджується нагородами та відзнаками за внесок у розвиток громадського руху, а також організація всеукраїнських чи обласних акцій, проектів, програм, спрямованих на підтримку осіб з інвалідністю та інше;

соціальна діяльність активна участь у соціальних програмах, спрямованих на вирішення проблем осіб з інвалідністю та інше.

5. Висунення кандидатур на отримання стипендій здійснюється обласними громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, що зареєстровані та діють у Рівненській області (далі – об’єднання).

6. Пакет документів для визначення претендентів на отримання стипендій (далі – пакет документів) подається за місцем знаходження департаменту соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації: вул. Словацького, 1, м. Рівне, Рівненська область, 33028.

7. Пакет документів подається протягом 10 робочих днів після оприлюднення цього рішення в установленому порядку. В подальшому пакет документів подається до 10 листопада щороку.

8. Об’єднання, яке висунуло кандидатуру на здобуття стипендій, подає такі документи:

подання, в якому зазначаються відомості про претендента на отримання стипендії (прізвище, ім’я та по батькові) та його досягнення у науковій, творчо-мистецькій, спортивно-масовій, громадській чи соціальній діяльності, інформація про нагороди, публікації, акції, проекти та програми, у яких кандидат брав участь;

копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (з урахуванням положень статті 63 Податкового кодексу України), паспорта громадянина України (перша, друга сторінки та сторінки із зазначенням відомостей про реєстрацію місця проживання);

копія довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності;

коротка біографічна довідка;

згода на обробку персональних даних.

9. Обробка персональних даних претендентів на отримання стипендій здійснюється з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

10. Для визначення претендентів на отримання стипендій утворюється комісія з призначення стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради обдарованим, соціально активним особам з інвалідністю (далі – комісія).

11. Персональний склад комісії затверджується спільним розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради.

12. Департамент соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації протягом 10 робочих днів після кінцевої дати подання пакету документів організовує засідання комісії для прийняття рекомендацій про призначення стипендій.

13. Засідання комісії є правомочним, якщо на ньому присутні більшість від загального складу комісії.

14. Рішення комісії приймається більшістю голосів від загального складу комісії та оформляється протоколом. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови комісії.

15. У голосуванні не бере участь член комісії, кандидатуру якого подано на отримання стипендії.

16. За результатами засідання комісії складається протокол, на підставі якого готується відповідний проект спільного розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради.

17. Стипендії призначаються спільним розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради.

18. Стипендії виплачуються з першого дня місяця, що настає за місяцем, у якому було прийнято рішення про їх призначення, по 31 грудня бюджетного року.

19. Виплата стипендій проводиться департаментом соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації.

 Назад до розділу