• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Рівненська область

Відеоматеріали

Положення обласної ради Завантажити електронну версію

Затверджено

Рішення Рівненської  обласної ради

04.12.20159

 

ПОЛОЖЕННЯ

про президію Рівненської обласної ради сьомого скликання

 

І. Загальні засади

1.            Президія обласної ради є дорадчим органом, що діє при голові обласної ради для вироблення узгоджених пропозицій і рекомендацій з питань, що передбачається внести на розгляд ради, а також з основних питань діяльності обласної ради, координації роботи постійних комісій.

Президія утворюється радою і в своїй діяльності підзвітна раді. До складу президії входять за посадою голова ради, перший заступник та заступник голови обласної ради, голови постійних комісій ради, керівники депутатських фракцій та груп (по одному уповноваженому представнику від кожної депутатської фракції та групи).

Керівники депутатських фракцій включаються до складу президії після оголошення на пленарному засіданні сесії обласної ради інформації про утворення відповідної фракції, а керівники депутатських груп – після реєстрації у виконавчому апараті обласної ради подання про створення групи.

2.            Президію очолює голова обласної ради, а у разі його відсутності – перший заступник голови обласної ради.

3.            У своїй діяльності президія керується Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, іншими законодавчими та нормативними актами, а також цим Положенням.

 ІІ. Організація   роботи   президії

1.            Засідання президії скликаються головою обласної ради, а в разі його відсутності – першим заступником голови ради, в міру необхідності і є повноважними, якщо в них беруть участь більшість від загального складу президії.

У випадку відсутності з поважних причин голови постійної комісії у засіданнях президії бере участь заступник голови комісії або секретар комісії.

Від депутатських фракцій, груп у разі відсутності з поважних причин керівника, у засіданні президії беруть участь уповноважені представники.

2.            У засіданнях президії можуть брати участь з дорадчим голосом інші депутати обласної ради, голови районних рад, міські голови, голова та заступники голови обласної державної адміністрації, керівники департаментів, управлінь, інших служб облдержадміністрації, обласних організацій і установ, громадських об’єднань за запрошенням.

3.            Президія обласної ради здійснює такі основні повноваження:

-                погодження пропозицій щодо скликання чергових і позачергових сесій, їх порядку денного, узгодження проектів рішень з питань, що вносяться на розгляд ради;

-                вироблення узгоджених пропозицій щодо перспективних і поточних питань діяльності ради та її органів;

-                координація діяльності постійних комісій у вивченні, попередньому розгляді і підготовці питань, що належать до відання ради;

-                попередній розгляд питань щодо організації виборів, місцевих референдумів і відкликання виборцями депутатів обласної ради;

-                розгляд і погодження питань щодо прийняття головою ради рішень у випадках допущення порушень норм Регламенту обласної ради.

4.            Президія приймає рішення, які мають дорадчий характер.

5.            Рішення президії приймаються більшістю від загального складу президії.Назад до розділу