• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

27 липня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання дев'ятнадцятої сесії обласної ради

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука.

22 червня 2018 року відбудеться засідання постійно діючої конкурсної комісії

для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров'я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області. Початок засідання о 10-00 год. в 301 каб. обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Розпочався прийом документів на заміщення посад керівників окремих комунальних закладів, підприємствУ вересні відбудеться всеукраїнська нарада-семінар для місцевого самоврядування: встигніть зареєструватисьПроводиться обласний конкурс проектів з енергоефективностіАрхів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рівненська область

Опитування

Відеоматеріали

Фотогалерея

Альбом не знайдено.

Положення обласної ради 

Затверджено

Рішення Рівненської  обласної ради

04.12.20159

 

ПОЛОЖЕННЯ

про президію Рівненської обласної ради сьомого скликання

 

І. Загальні засади

1.            Президія обласної ради є дорадчим органом, що діє при голові обласної ради для вироблення узгоджених пропозицій і рекомендацій з питань, що передбачається внести на розгляд ради, а також з основних питань діяльності обласної ради, координації роботи постійних комісій.

Президія утворюється радою і в своїй діяльності підзвітна раді. До складу президії входять за посадою голова ради, перший заступник та заступник голови обласної ради, голови постійних комісій ради, керівники депутатських фракцій та груп (по одному уповноваженому представнику від кожної депутатської фракції та групи).

Керівники депутатських фракцій включаються до складу президії після оголошення на пленарному засіданні сесії обласної ради інформації про утворення відповідної фракції, а керівники депутатських груп – після реєстрації у виконавчому апараті обласної ради подання про створення групи.

2.            Президію очолює голова обласної ради, а у разі його відсутності – перший заступник голови обласної ради.

3.            У своїй діяльності президія керується Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, іншими законодавчими та нормативними актами, а також цим Положенням.

 ІІ. Організація   роботи   президії

1.            Засідання президії скликаються головою обласної ради, а в разі його відсутності – першим заступником голови ради, в міру необхідності і є повноважними, якщо в них беруть участь більшість від загального складу президії.

У випадку відсутності з поважних причин голови постійної комісії у засіданнях президії бере участь заступник голови комісії або секретар комісії.

Від депутатських фракцій, груп у разі відсутності з поважних причин керівника, у засіданні президії беруть участь уповноважені представники.

2.            У засіданнях президії можуть брати участь з дорадчим голосом інші депутати обласної ради, голови районних рад, міські голови, голова та заступники голови обласної державної адміністрації, керівники департаментів, управлінь, інших служб облдержадміністрації, обласних організацій і установ, громадських об’єднань за запрошенням.

3.            Президія обласної ради здійснює такі основні повноваження:

-                погодження пропозицій щодо скликання чергових і позачергових сесій, їх порядку денного, узгодження проектів рішень з питань, що вносяться на розгляд ради;

-                вироблення узгоджених пропозицій щодо перспективних і поточних питань діяльності ради та її органів;

-                координація діяльності постійних комісій у вивченні, попередньому розгляді і підготовці питань, що належать до відання ради;

-                попередній розгляд питань щодо організації виборів, місцевих референдумів і відкликання виборцями депутатів обласної ради;

-                розгляд і погодження питань щодо прийняття головою ради рішень у випадках допущення порушень норм Регламенту обласної ради.

4.            Президія приймає рішення, які мають дорадчий характер.

5.            Рішення президії приймаються більшістю від загального складу президії.Назад до розділу