• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Рівненська область

Опитування

Відеоматеріали

Фотогалерея

Альбом не знайдено.

Положення обласної ради
У  К  Р  А  Ї  Н  А


РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА


Шосте скликання


(Четверта сесія)


Р І Ш Е Н Н Я


від  04  березня  2011 року                                                                            № 178


 


Про Положення про порядок використання коштів обласної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення, виділених обласній раді


 


З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та відповідно до статті 22 Закону України "Про звернення громадян", на виконання п.6 Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", у зв'язку із прийняттям рішень обласної ради від 19.11.2010 №1 "Про обрання голови обласної ради шостого скликання", від 19.11.2010 №2 «Про обрання першого заступника голови обласної ради шостого скликання», від 19.11.2010 №3 «Про обрання заступника голови ради шостого скликання» та від 24.11.2010 №10 «Про виконавчий апарат Рівненської обласної ради шостого скликання», відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада


в и р і ш и л а :


1.       Затвердити Положення про порядок використання коштів обласної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення, виділених обласній раді (додається).


2.       Визнати такими, що втратили чинність, рішення обласної ради від 23.03.2007 № 266 «Про Положення про порядок використання коштів обласної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення, виділених обласній раді та Положення про порядок надання матеріальної допомоги депутатами обласної ради», пункт 4 рішення обласної ради від 10 жовтня 2008 року № 954 «Про внесення змін та доповнень до деяких нормативних документів обласної ради», а також рішення обласної ради від 25.04.2003 № 186 «Про положення щодо порядку використання виділених обласній раді коштів з обласного фонду «Допомога» та надання депутатами обласної ради матеріальної допомоги», від 16.06.2006 № 43 «Про положення щодо порядку використання виділених обласній раді коштів з обласного фонду «Допомога» та надання депутатами обласної ради матеріальної допомоги».


3.       Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Кривка М.П.


 


Голова ради                                                                              Ю.С.Кічатий Додаток


до рішення Рівненської


обласної ради


від 04 березня 2011 року № 178


 


П О Л О Ж Е Н Н Я


про порядок використання коштів обласної Програми


матеріальної підтримки найбільш незахищених


верств населення, виділених обласній раді


 


1.          Це Положення встановлює порядок використання виділених обласній раді коштів з обласної Програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення.


2.          Кошти, що виділяються з обласного бюджету  відповідно до обласної  Програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення (надалі Програма), зараховуються на рахунки Рівненського обласного  центру з надання соціальних послуг інвалідам, ветеранам війни і праці та іншим найбільш незахищеним верствам населення на окремий бюджетний рахунок.


3. Відповідно до Програми грошова допомога може надаватися за рахунок коштів підприємств, установ, організацій, інших юридичних осіб,  громадян, добровільно перерахованих на спеціальний рахунок Рівненського обласного центру з надання соціальних послуг інвалідам, ветеранам війни і праці та іншим найбільш незахищеним верствам населення.


4. Розподіл грошових і матеріально-товарних цінностей, виділених обласній раді відповідно до Програми, проводиться за протоколом комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам на підставі заяв та відповідних підтверджуючих довідок громадян за пропозицією голови обласної ради, першого заступника, заступника голови обласної ради та депутата обласної ради.


5. Надання допомоги малозабезпеченим верствам населення області в грошовому та натуральному вигляді проводиться відповідно до розпорядження голови обласної ради, прийнятого на підставі протоколу комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам. 


6. Кошти, виділені для забезпечення виконання Програми, використовуються для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення у вигляді:


-             одноразової грошової допомоги ( як виняток – два рази на рік);


-             сплати  вартості медикаментів, проведеного лікування, виготовлення протезів, житлово-комунальних послуг і інше;


-             придбання продуктів харчування, одягу, взуття та інших необхідних речей та інше.


7. До заяви громадян про надання матеріальної допомоги, залежно від мотивів звернення, додаються документи, що підтверджують необхідність надання матеріальної допомоги.


8. Реєстрація, облік заяв громадян до керівництва обласної ради, звернень депутатів обласної ради щодо надання матеріальної допомоги незахищеним і малозабезпеченим категоріям громадян області, підготовка протоколів засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам та проектів розпоряджень голови обласної ради про надання одноразової грошової допомоги проводить секретар комісії - працівник, відповідальний за роботу із зверненнями громадян у виконавчому апараті обласної ради.


9. Після підписання головою обласної ради, копія розпорядження та протокол засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам подаються секретарем комісії – працівником, відповідальним за роботу із зверненнями громадян у виконавчому апараті обласної ради, головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації для виконання.


10. Виділені кошти громадянам згідно з розпорядженням голови обласної ради перераховуються головним управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації на їх домашню адресу поштовим переказом, на особовий рахунок (за його наявності) в установу банку, на розрахунковий рахунок організації, установи, або громадяни отримують їх в касі головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.


11. Використання ліміту коштів визначеного керівництву і депутатам обласної ради для надання матеріальної допомоги контролює і обліковує секретар комісії – працівник, відповідальний за роботу із зверненнями громадян у виконавчому апараті обласної ради.


12. Звітність про використання коштів, виділених обласній раді на реалізацію Програми, інформування заявників про виділені їм кошти здійснюється  головним управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.


 


 


Перший заступник


голови ради                                                                               М.П.Кривко


 


 Назад до розділу