• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

У вівторок, 21 серпня 2018 року в 301 каб. облради відбудуться

засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради.Програма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Рівненська область

Опитування

Відеоматеріали

Фотогалерея

Альбом не знайдено.

Положення обласної радиЗ а т в е р д ж е н о

Рішення Рівненської обласної ради

від 04 березня 2014 року № 1142

МЕТОДИКА
проведення інвентаризації об’єктів спільної власності

територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області


1. Ця Методика визначає механізм проведення інвентаризації об’єктів спільної власності територіальних громад області з метою достовірного визначення наявності та стану нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад області.

2. Суб’єктами інвентаризації майна спільної власності територіальних громад області є:

- Рівненська обласна рада;

- орган, що здійснює галузеве управління об'єктами спільної власності територіальних громад області;

- юридичні особи, які є балансоутримувачами майна, що належить до спільної власності територіальних громад області.

3. Інвентаризації підлягає нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад області та перебуває на балансі підприємств, їх об’єднань, закладів, установ та організацій.

4. Інвентаризація об’єктів спільної власності територіальних громад області проводиться один раз на п’ять років (станом на 31 грудня) або позапланово за дорученням голови обласної ради чи органу, що здійснює галузеве управління об'єктами спільної власності територіальних громад області за погодженням з головою обласної ради, а також у процесі:

- приватизації (відчуження) підприємств спільної власності територіальних громад області;

- передачі об’єктів спільної власності територіальних громад області у концесію;

- повернення у спільну власність територіальних громад області об'єктів приватизації у разі розірвання або визнання недійсними договорів купівлі-продажу.

5. Юридична особа протягом двох місяців, що настають за звітним роком або після отримання рішення (доручення) про проведення інвентаризації, складає на підставі даних інвентаризаційних описів перелік нерухомого майна спільної власності територіальних громад області за формою згідно з додатком 1 і подає його органу, що здійснює галузеве управління об'єктами спільної власності територіальних громад області, для узагальнення.

Орган, що здійснює галузеве управління об'єктами спільної власності територіальних громад області, на підставі переліків нерухомого майна спільної власності територіальних громад області, що надійшли від юридичних осіб, в місячний термін складає за формою згідно з додатком 2 узагальнений перелік цього майна та подає його до обласної ради.

У випадку проведення позапланової інвентаризації об’єктів спільної власності територіальних громад області інформація про її результати подається безпосередньо ініціатору інвентаризації.

6. Відповідальність за організацію проведення інвентаризації об’єктів спільної власності територіальних громад області, подання достовірної та у повному обсязі інформації про результати інвентаризації несуть керівники юридичних осіб – балансоутримувачів відповідного нерухомого майна.


Див.Додаток 1,2Назад до розділу