• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Рівненська область

Опитування

Відеоматеріали

Фотогалерея

Альбом не знайдено.

Положення обласної ради 

ПОЛОЖЕННЯ 

про преміювання працівників виконавчого апарату Рівненської обласної ради, затвердженого розпорядженням голови обласної ради від 16.03.2011 №96 зі змінами від 04.09.2014 №306

 

Положення про преміювання працівників виконавчого апарату Рівненської обласної ради (надалі - Положення) розроблено відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанов Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 1996 року №1295 “Про умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів”, від 30 червня 2005 року № 512 “Про оплату праці керівників Верховної Ради та Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, обласних, Київської та Севастопольської міських рад”, від 9 березня 2006 року     № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, наказу Міністерства праці України від 2 жовтня 1996 року № 77 “Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів”.

 

 

1.         Загальні положення

1.1.     Положення вводиться в дію з метою підвищення ефективності роботи та стимулювання працівників виконавчого апарату обласної ради в якісному та оперативному виконанні службових обов’язків, забезпечення належного рівня виконавської та трудової дисципліни.

1.2.     Преміювання працівників виконавчого апарату Рівненської обласної ради здійснюється відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи за підсумками кожного місяця в межах фонду преміювання.

 

 

2.         Фонд преміювання

Фонд преміювання на рік утворюється у розмірі не менше як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду заробітної плати. Видатки на преміювання передбачаються в кошторисі виконавчого апарату обласної ради.

 

 

3.         Показники преміювання і розмір премії

3.1.     Працівники виконавчого апарату обласної ради преміюються відповідно до розпорядження голови обласної ради в межах місячного фонду преміювання в розмірі, затвердженому головою ради, або у визначеній сумі без граничного обмеження.

 

3.2.     Працівники виконавчого апарату преміюються за належне організаційне, правове, інформаційне, аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності ради, сприяння у взаємодії і зв’язках з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, творчу активність, старанне ставлення до виконання своїх службових обов’язків, своєчасне і якісне забезпечення реалізації рішень ради та виконання доручень керівництва ради.

3.3.     За результатами роботи за місяць для визначення розміру премії враховуються такі показники:

-           виконання функціональних обов’язків працівником, заходів, передбачених планами роботи обласної ради та структурних підрозділів виконавчого апарату;

-           виконавська дисципліна, виконання доручень керівництва обласної ради, безпосередніх керівників структурних підрозділів, якість та оперативність виконання визначених завдань та службових обов’язків;

-           трудова дисципліна.

3.4.     Розмір премії залежить від виконання показників, зазначених в пунктах З.2., 3.3. та особистого вкладу в загальні результати роботи без обмеження індивідуальних премій максимальними розмірами і визначається:

-           працівникам відділів - керуючим справами виконавчого апарату обласної ради – керівником секретаріату;

-           начальникам відділів - керуючим справами виконавчого апарату обласної ради – керівником секретаріату;

-           консультанту-прес-секретарю, радникам голови ради, керуючому справами виконавчого апарату обласної ради – керівнику секретаріату - головою ради;

-           водіям - начальником фінансово-господарського відділу за погодженням з відповідальною посадовою особою, за якою закріплений автомобіль;

-           преміювання голови ради, першого заступника голови ради та заступника голови ради здійснюється на підставі рішень обласної ради.

3.5.     При визначенні конкретних розмірів премії працівникам виконавчого апарату обласної ради враховується нарахована заробітна плата за фактично відпрацьований час у кожному місяці.

Окремим працівникам розмір премії може збільшуватися або зменшуватися із врахуванням його професійної діяльності, особистого вкладу у загальну роботу.

3.6.     Працівникам, прийнятим на роботу з випробувальним терміном або на стажування, премії не виплачуються. Премії не виплачуються працівникам за час щорічних відпусток, відпусток за власний рахунок, навчальних відпусток, тимчасової непрацездатності.

3.7.     Працівникам, звільненим згідно зі статтями 37, 41 та пунктами 2, 3, 4, 7 і 8 статті 40 Кодексу законів про працю України, до закінчення звітного періоду (місяць, рік) премії не виплачуються.

3.8.     Працівники можуть бути позбавлені премії до 100 відсотків за невчасне (неналежне) виконання показників, передбачених пунктами 3.2. і 3.3. Пропозиції щодо позбавлення премії або зменшення її розміру працівникам, які не забезпечили своєчасного та якісного виконання завдань, подаються керівництву для прийняття відповідного рішення до 28 числа кожного місяця:

-           працівникам відділів - керуючим справами виконавчого апарату обласної ради – керівником секретаріату;

-           начальникам відділів - керуючим справами виконавчого апарату обласної ради – керівником секретаріату;

-           консультанту-прес-секретарю, радникам голови ради, керуючому справами виконавчого апарату обласної ради – керівнику секретаріату - головою ради;

-           водіям — начальником фінансово-господарського відділу за погодженням з відповідальною посадовою особою, за якою закріплений автомобіль.

 

 

4.         Преміювання за виконання особливо важливої роботи та з нагоди ювілейних, святкових дат, професійних свят

4.1.     Преміювання за виконання особливо важливої роботи встановлюється на конкретно визначений термін, тобто на період виконання цієї роботи, з метою стимулювання прискорення її виконання та підвищення якості виконуваної роботи. При встановленні зазначеної премії повинна бути чітко визначена кінцева мета роботи і термін виконання.

4.2.     В окремих випадках з нагоди ювілейних, святкових дат, професійних свят, з урахуванням особистого вкладу в загальні результати роботи працівнику може бути виплачена одноразова премія або нагороджено його цінним подарунком. Преміювання заступників голови обласної ради, керуючого справами виконавчого апарату обласної ради – керівника секретаріату та працівників виконавчого апарату обласної ради з нагоди ювілейних, святкових дат, професійних свят з урахуванням особистого вкладу здійснюється в кожному конкретному випадку за розпорядженням голови обласної ради.

4.3.     Витрати на преміювання за виконання особливо важливої роботи та з нагоди ювілейних, святкових дат, професійних свят здійснюються за рахунок фонду преміювання, утвореного відповідно до пункту 2 цього Положення.

 

 Назад до розділу