• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

16 листопада 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцять другої сесії обласної ради

24 жовтня 2018 року відбудеться засідання президії обласної ради
Початок засідання о 15-00 год в каб.301 обласної ради.

24 жовтня 2018 року о 10:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"

Рівненської обласної ради

24 жовтня 2018 року о 14:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
Рівненської обласної ради


Оголошення про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсів на заміщення посад директорів комунальних закладів освіти Рівненської обласної ради

Розпочався прийом документів на заміщення посади директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної радиУкраїнська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Рішення обласної ради 6 скликання

Опубліковано: 18.06.2015

                                                                           

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Шосте скликання

(Тридцять друга сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 червня 2015 року                                                                        № 1534

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України щодо звільнення патріота України Миколи Карпюка з російського полону

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

вирішила:

1. Звернутися до Президента України, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України щодо звільнення патріота України Миколи Карпюка з російського полону (текст звернення додається).

2. Голові обласної ради забезпечити направлення рішення до Президента України, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України.

                  

 

Голова ради                                                                                                       М.М. Кириллов


РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 

 


 

Звернення

Рівненської обласної ради

до Президента України, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України щодо звільнення патріота України
Миколи Карпюка з російського полону

 

Ми, депутати Рівненської обласної ради, звертаємось до Президента України, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України з проханням посилити зусилля щодо звільнення патріота України Миколи Андроновича Карпюка з російського полону. Микола Карпюк незаконно утримується російською владою, так само як і багато інших українських громадян, серед яких українська льотчиця Надія Савченко, режисер Олег Сенцов, історик Олексій Черній.

Микола Карпюк народився 24 травня 1964 року в селі Великий Житин Рівненського району Рівненської області.

З 1990 року очолював Рівненську обласну організацію Української Національної Асамблеї. На початку 90-х років ХХ століття разом із побратимами з УНСО був учасником подій у Придністров’ї. Брав участь в грузинсько-абхазькому конфлікті. Був заступником засновника УНА-УНСО Юрія Шухевича.

Микола Карпюк був викрадений російськими спецслужбами ще у березні 2014 року перед з’їздом УНА-УНСО. Російська влада звинуватила Миколу Карпюка у створенні озброєної групи та її подальшій участі в бойових діях на території Чечні в період з 1994 по 2000 роки, хоча він у Чечні ніколи не був і жодних терористичних груп не створював.

Упродовж року побратими Карпюка вимагали від української влади хоча б якихось результатів щодо повернення його в Україну. Вже понад рік до Миколи Карпюка не пускають навіть українського консула.

З огляду на зазначене, Рівненська обласна рада звертається до Президента України, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України з проханням докласти усіх зусиль щодо негайного звільнення нашого земляка Миколи Карпюка та інших патріотів з російського полону. Їхні патріотизм, героїзм та досвід зараз дуже необхідні тут, в Україні, коли йде війна, коли нашу землю – Донбас і Луганщину – треба звільняти від бойовиків та російських загарбників.

Слава Україні! Героям слава!

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 12.06.2015  року № 1533

Назад до розділу