Рішення обласної ради 6 скликання

Опубліковано: 16.09.2015

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Шосте  скликання

(Тридцять третя сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 вересня 2015 року                                                                                            № 1566

 

Про підтримку участі Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства  «Рівнеоблводоканал» у спільному з Міжнародним банком реконструкції та розвитку «Другому проекті розвитку міської інфраструктури (Проект розвитку міської інфраструктури-2)»

 

З метою покращення якості послуг водопостачання та водовідведення шляхом реконструкції, модернізації та заміни існуючих систем водопостачання та водовідведення в рамках реалізації «Другого проекту розвитку міської інфраструктури (Проект розвитку міської інфраструктури-2)» (Угода про позику від 26.05.2014 № 8391-UA між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Угода про позику Фонду чистих технологій від 26.05.2014 № TF017112 між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку), керуючись ст. 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

вирішила:

1. Підтримати участь Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» у спільному з Міжнародним банком реконструкції та розвитку «Другому проекті розвитку міської інфраструктури (Проект розвитку міської інфраструктури-2)» (далі - Проект) шляхом залучення субкредиту у сумі до 982621,1 тис. грн. (дев’ятсот вісімдесят два мільйони шістсот двадцять одна тисяча сто грн.) у тому числі з метою реалізації інвестиційного проекту «Будівництво очисних споруд каналізації (ОСК) міста Рівне потужністю 70 тис. м3/добу».

2. Затвердити техніко-економічне обґрунтування проекту та розрахунок прогнозного росту тарифу на послуги з водопостачання і водовідведення у зв’язку з участю РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» у Проекті (додаються).

3. Делегувати директору Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» Караушу А.П. право вести переговори та укладати від імені підприємства Угоди про реалізацію проекту і Договори про  субкредитування в рамках Проекту за попереднім погодженням з обласною радою.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (Дубас П.А.), з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.).


Голова ради                                                                                  М.М. Кириллов


Результати голосування

 

Додаток 1

Додаток 2 (ТЕО)

Додаток 3