• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

27 липня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання дев'ятнадцятої сесії обласної ради

Графік проведення засідань постійних комісій обласної ради у липні 2018 року


23 липня 2018 року відбудеться засідання постійної комісії

з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (голова Валявка В.Я.). Початок засідання об 11-00 год в 301 каб. облради.

23 липня 2018 року відбудеться засідання постійної комісії

з економічних питань та комунальної власності (голова Бойко В.Я.). Початок засідання о 14-00 год. в 301 каб. облради

27 липня 2018 року відбудеться засідання Конкурсної ради

з проведення обласного конкурсу проектів з енергоефективності.
Початок засідання о 10-00 год в 301 каб. облради.

У вересні відбудеться всеукраїнська нарада-семінар для місцевого самоврядування:
встигніть зареєструватись

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Рішення обласної ради 6 скликання

Опубліковано: 16.09.2015

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Шосте скликання

(Тридцять третя сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 вересня 2015 року                                                                                            № 1587

 

Про легалізацію видобутку бурштину в Рівненській області

 

З метою нормалізації суспільно-економічної ситуації у Рівненській області, яка склалася з видобутком бурштину, виходячи зі спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, враховуючи статтю 13 Конституції України, керуючись Бюджетним кодексом України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

вирішила:

1.  Винести на розгляд позачергової сесії обласної ради питання про створення обласного комунального підприємства з видобутку бурштину в Рівненській області.

2.  Розробнику рішення спільно з виконавчим апаратом обласної ради та обласною державною адміністрацією:

2.1.  розробити механізм взаємодії зазначеного комунального підприємства з власниками та землекористувачами земельних ділянок, органами місцевого самоврядування, мешканцями північних районів області стосовно видобутку бурштину в Рівненській області та розподілу прибутку комунального підприємства від видобутку бурштину;

2.2.  розробити Статут комунального підприємства, основним видом діяльності якого є видобуток бурштину та інших корисних копалин у Рівненській області.

3.   Відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради в установленому порядку здійснити заходи щодо підбору кандидатів на посаду керівника підприємства.

4.   Виконавчому апарату обласної ради забезпечити оприлюднення проекту Статуту комунального підприємства на офіційному веб-сайті обласної ради та проведення обговорення питання створення комунального підприємства, проекту Статуту та механізму взаємодії комунального підприємства з власниками та землекористувачами земельних ділянок, органами місцевого самоврядування, мешканцями північних районів області стосовно видобутку бурштину в Рівненській області та розподілу прибутку комунального підприємства від видобутку бурштину в органах місцевого самоврядування північних районів області із залученням депутатів обласної ради.

5.    Рівненській обласній державній адміністрації:

5.1.           подати пропозиції щодо розміру статутного капіталу, необхідного для забезпечення повноцінної діяльності комунального підприємства, передбачити відповідні кошти на його поповнення при внесенні змін до обласного бюджету на 2015 рік та подати на розгляд обласної ради проект рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік»;

5.2.           надати пропозиції щодо площ, що можуть бути надані в користування комунальному підприємству, з метою отримання дозвільних документів для видобутку бурштину.

6.   Питання створення комунального підприємства, затвердження його Статуту, механізму взаємодії з власниками та землекористувачами земельних ділянок, органами місцевого самоврядування, мешканцями північних районів області стосовно видобутку бурштину в Рівненській області та розподілу прибутку комунального підприємства від видобутку бурштину винести на розгляд сесії обласної ради після набрання чинності відповідним Законом України, що регулює питання видобування та реалізації бурштину.

7.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.), з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції (Крока В.І.)

 

Голова ради                                                                                                                                М.М. Кириллов


РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

Назад до розділу