Рішення обласної ради 6 скликання

Опубліковано: 22.11.2012

У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Шосте скликання

(Тринадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 листопада 2012 року                                                                     №787


Про оголошення ботанічного заказника місцевого значення «Колобанки»


З метою збереження в природному стані цінних природних ландшафтів, відповідно до статті 53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», керуючись статтею 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подання облдержадміністрації, розпорядження Здолбунівської райдержадміністрації, рішення Копитківської сільської ради, Здолбунівської районної ради, за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а

1. Оголосити територію загальною площею 50 га в межах земель запасу Копитківської сільської ради Здолбунівського району ботанічним заказником місцевого значення «Колобанки».

2. Копитківській сільській раді виготовити проект землеустрою щодо встановлення меж природно-заповідного об’єкту та забезпечити дотримання охоронного режиму даної території.

3. Рекомендувати:

- Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області оформити охоронні зобов’язання, розробити та затвердити положення про заказник;

- Державній екологічній інспекції у Рівненській області здійснювати контроль за дотриманням природоохоронного законодавства на території заказника.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища (Грицайчук В.П.).


Голова ради                                                                          Ю.С.Кічатий