• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

У вівторок, 21 серпня 2018 року в 301 каб. облради відбудуться

засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради.Програма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Рішення обласної ради 6 скликання

Опубліковано: 31.10.2013

У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Шосте скликання

(Вісімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 жовтня 2013 року                                                         №1015


Про відрахування частини чистого прибутку обласними комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями


Відповідно до пункту 9 частини 1 статті 69 Бюджетного кодексу України та статті 63 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій Рівненської обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, з економічних питань та комунальної власності, з метою збільшення дохідної частини обласного бюджету, Рівненська обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Установити, що комунальні унітарні підприємства та їх об’єднання, які належать до спільної власності територіальних громад Рівненської області, сплачують до обласного бюджету частину чистого прибутку.

2. Затвердити Порядок відрахування обласними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу), що додається.

3. Керівникам комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань забезпечити надходження до обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу) відповідно до встановленого нормативу визначеного в Порядку.

4. Апарату облдержадміністрації та структурним підрозділам облдержадміністрації щорічно до 01 квітня року, що настає за звітним, надавати департаменту фінансів облдержадміністрації звіт про фінансові результати (форма №2) обласних комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань.

5. Контроль за повнотою і своєчасністю сплати частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, що належать до спільної власності територіальних громад області, здійснюють головне управління Міндоходів у Рівненській області та державна фінансова інспекція в Рівненській області.

6. Дане рішення опублікувати в газеті «Вісті Рівненщини».

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (Кособуцький О.М.),
з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.).


Голова ради                                                                                        Ю.С.Кічатий ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення обласної ради

від 25.10.2013 № 1015


ПОРЯДОК

відрахування обласними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу)

1. Згідно з цим Порядком, частина чистого прибутку (доходу), що відраховується обласними комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до обласного бюджету визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку і складає 15 відсотків.

2. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до обласного бюджету Рівненської області, визначається комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад області та їх об’єднаннями самостійно відповідно до положення (стандарту) бухгалтерського обліку.

3. Частина чистого прибутку (доходу), визначеного за підсумками річної звітності, сплачується комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад області та їх об’єднаннями до 01 травня року, що настає за звітним.

4. Частина чистого прибутку (доходу) сплачується комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями на відповідний рахунок з обліку надходжень до загального фонду обласного бюджету, відкритий у Головному управлінні Державної казначейської служби України в Рівненській області згідно з чинною бюджетною класифікацією доходів.

5. Інформацію про нарахування та сплату частини чистого прибутку (доходу) комунальні унітарні підприємства та їх об’єднання подають апарату облдержадміністрації та структурним підрозділам облдержадміністрації до сфери управління яких вони належать, відповідно до розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 04.06.2010 року № 221 «Про реалізацію повноважень щодо управління майном, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» зі змінами.

Назад до розділу