• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

30 серпня 2019 року відбудеться пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради
Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у серпні 2019 року

21 серпня 2019 року відбудеться засідання постійної комісії

з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (голова Бірук Б.І.). Початок о 10-00 год. в каб.301 обласної ради

Мінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Оголошення про проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт "Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади"

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Рішення обласної ради 6 скликання

Опубліковано: 22.01.2015

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Шосте  скликання

(Позачергова тридцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21 січня 2015 року                                                                               №1421

 

 

Про Програму забезпечення

проведення протиепізоотичних

заходів у Рівненській області

на 2015 - 2017 роки

 

 

Згідно частини 3 статті 28 Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік” та відповідно до Законів України “Про ветеринарну медицину”, “Про безпечність та якість харчових продуктів”, “Про мисливське господарство та полювання”, постанови Кабінету Міністрів України від 15.08.1992 № 478 “Про перелік протиепізоотичних, лікувальних, лабораторно-діагностичних, радіологічних та інших ветеринарно-санітарних заходів, що проводяться органами державної ветеринарної медицини за рахунок відповідних бюджетних та інших коштів”, з метою захисту населення, сільськогосподарських, домашніх та диких тварин від захворювань і досягнення стабільного епізоотичного благополуччя в тваринництві області, враховуючи подання облдержадміністрації, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Затвердити схвалену розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 13.01.2015 № 2 Програму забезпечення проведення протиепізоотичних заходів у Рівненській області на 2015 - 2017 роки,  що додається.

2. Облдержадміністрації:

-          передбачати в межах наявних фінансових ресурсів кошти на реалізацію заходів Програми;

-          інформувати обласну раду про хід виконання Програми щороку   до 20 січня.

3. Звернутися до Кабінету Міністрів України щодо передачі цілісних майнових комплексів ветеринарних лікарень та ветеринарних лабораторій в Рівненській області із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області (текст додається).

Голові обласної ради забезпечити направлення звернення до Кабінету Міністрів України.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (Дубас П.А.), з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (Брошук І.С.).

 

 

 

 

Голова ради                                                                                         М. Кириллов


ДОДАТКИ

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо передачі цілісних майнових комплексів ветеринарних лікарень та ветеринарних лабораторій в Рівненській області із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

 

Частиною 3 статті 28 Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» встановлено, що видатки на заходи з проведення лабораторно-діагностичних, лікувально-профілактичних робіт, утримання ветеринарних лікарень та ветеринарних лабораторій в областях та місті Києві плануються на 2015 рік у обласних бюджетах та бюджеті міста Києва.

При цьому, згадані ветеринарні лікарні та ветеринарні лабораторії не перебувають в управлінні Рівненської обласної ради і є державними закладами, установами та організаціями.

Таким чином, обласна рада позбавлена можливості належним чином здійснювати свої повноваження щодо управління майном, видатки на утримання якого здійснюються з обласного бюджету, що у свою чергу порушує принципи децентралізації державного управління, реформу якого вже розпочато на загальнодержавному рівні.

Відповідно до частини 1 статті 142 Конституції України матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об'єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад.

Згідно з частиною 3 статті 143 Конституції України органам місцевого самоврядування можуть надаватися законом окремі повноваження органів виконавчої влади. Держава фінансує здійснення цих повноважень у повному обсязі за рахунок коштів Державного бюджету України або шляхом віднесення до місцевого бюджету у встановленому законом порядку окремих загальнодержавних податків, передає органам місцевого самоврядування відповідні об'єкти державної власності.

Враховуючи вищевикладене, ми, депутати Рівненської обласної ради, звертаємось до Кабінету Міністрів України  з проханням розглянути питання щодо передачі із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області цілісних майнових комплексів ветеринарних лікарень та ветеринарних лабораторій в Рівненській області.

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 21.01.2015 року №1421

 

Назад до розділу