• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.12.2015

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Перша сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 04 грудня 2015 року                                                                              № 11

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Генерального прокурора України Шокіна В.М., Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. та голови Служби безпеки України Грицака В.С. щодо неприпустимості репресій проти українських патріотів


Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

в и р і ш и л а:

 

1. Звернутися до Генерального прокурора України Шокіна В.М., Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. та голови Служби безпеки України Грицака В.С. щодо неприпустимості репресій проти українських патріотів (текст звернення додається).

 

2. Голові Рівненської обласної ради забезпечити направлення даного рішення до Генерального прокурора України Шокіна В.М., Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. та голови Служби безпеки України Грицака В.С.

 

 

 

Голова ради                                                                         В.О. Ковальчук
 

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Генерального прокурора України
Шокіна В.М., Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. та голови Служби безпеки України Грицака В.С. щодо неприпустимості репресій проти українських патріотів

 

Ми, депутати Рівненської обласної ради, висловлюємо свою категоричну незгоду з репресіями проти українських патріотів, націоналістів, добровольців, волонтерів та учасників російсько-української війни на сході. Ми засуджуємо численні безпідставні затримання і арешти активістів націоналістичних організацій та застосування до них принципу «вибіркового правосуддя».

Нині непокараними лишаються представники злочинного режиму Януковича: високопосадовці, котрі керували злочинами проти активістів Революції Гідності, та «беркутівці» і «тітушки», котрі були безпосередніми виконавцями злочинів. Так само непокараними лишаються і вбивці героїв Небесної Сотні. Сепаратисти та посібники російських найманців в Криму та Донбасі звільняються від кримінальної відповідальності. У зоні російсько-української війни оголошено так зване «одностороннє припинення вогню». Всі ці кричущі факти свідчать лише про одне – контрреволюцію негідників та реванш антиукраїнських сил.

Нинішня влада всіляко потурає силам контрреволюції: нехтує вимогами Революції Гідності, гальмує реформи у галузі боротьби із корупцією та люстрацію чиновників, правоохоронців та суддів усіх рівнів, продовжує обслуговувати інтереси олігархів, забираючи натомість останнє у зубожілого народу. Очевидно, що така політика держави є неприйнятною і має бути змінена.

Запевняємо, що на рівні місцевого самоврядування, відповідно до своїх повноважень, ми вживатимемо усіх заходів для того, щоб скоригувати курс держави в інтересах громадян, не допустити реваншу негідників на місцевому рівні та реалізувати вимоги Майдану щодо повної підзвітності влади громадянам і забезпечення права українців на гідне життя на своїй, Богом даній землі.

Також закликаємо громадськість, правозахисні організації, національно-патріотичні сили до об’єднання своїх зусиль заради захисту національних інтересів, недопущення контрреволюції та звільнення незаконно ув’язнених патріотів, націоналістів, добровольців, волонтерів та учасників російсько-української війни на сході.

Звертаємося до Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України та голови Служби безпеки України вжити заходів щодо припинення політичних переслідувань націоналістів з боку правоохоронної системи та сприяти їх негайному звільненню з-під варти.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 04 грудня 2015 року № 11

 

 

Назад до розділу