• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 28.12.2015

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

( Друга сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 25 грудня 2015 року                                                                                     № 17

 

Про обрання представників громадськості до поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

З метою забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських, відповідності їх посад, визначення перспективи службового використання в органах поліції, відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Обрати наступних представників громадськості до поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Рівненській області:

1.1. БАГАМЕДОВ Валерій Расулович;

1.2. ВАРИВОДА Євгеній Юрійович.

2.  Звернутися до Верховної Ради України щодо внесення змін до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» в частині збільшення представників громадськості в поліцейських комісіях (текст звернення додається).

3. Дане рішення надіслати до Верховної Ради України та до Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією (С.А. Свисталюк).

 

 

Голова ради                                                                               В.О. Ковальчук 

Звернення

Рівненської обласної ради до Верховної Ради України щодо внесення змін до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» в частині збільшення представників громадськості в поліцейських комісіях

 

На виконання вимог статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» Рівненська обласна рада першою в Україні розпочала процес відбору двох представників громадськості до складу поліцейської комісії територіального органу поліції.

Однак під час розгляду постійними комісіями обласної ради даного питання депутати обласної ради та громадськість звернули увагу на меншість представників громадськості в даній поліцейській комісії по відношенню до представників від правоохоронних органів.

У зв’язку з цим депутати обласної ради та громадськість вважають, що поліцейська комісія у такому складі не зможе якісно виконувати свої функції, оскільки через непропорційне представництво для прийняття рішення достатньо більшості від представників правоохоронних органів.

А тому представники громадськості належним чином не зможуть впливати на процес прийняття рішень цієї комісії, що в подальшому може призвести до виникнення конфліктних ситуацій та ускладнення роботи поліцейської комісії.

Враховуючи вищевикладене, з метою забезпечення реальної участі громадськості в процесі прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання, Рівненська обласна рада просить розглянути питання щодо внесення відповідних змін до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію», а саме щоб з п’яти членів поліцейської комісії – троє були представниками громадськості.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 25.12.201517

 

Назад до розділу