• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 29.12.2015

 

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Друга сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 грудня 2015 року                                                                                             № 28

  

Про обласний бюджет на 2016 рік

  

Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетним кодексом України, іншими чинними нормативно-правовими актами з цих питань, за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Визначити на 2016 рік:

- доходи обласного бюджету у сумі 3 755 394,5 тис.грн., в тому числі, доходи загального фонду обласного бюджету 3 686 555,7 тис.грн., доходи спеціального фонду обласного бюджету 68 838,8 тис.грн. згідно з додатком 1 цього рішення;

- видатки обласного бюджету у сумі 3 755 393,5 тис.грн., в тому числі видатки загального фонду обласного бюджету 3 673 884,6 тис.грн., видатки спеціального фонду обласного бюджету 81 508,9 тис.грн. за тимчасовою класифікацією видатків і кредитування місцевих бюджетів згідно з додатком 2 та головними розпорядниками коштів бюджетів згідно з додатком 3 цього рішення;

- повернення кредитів до спеціального фонду обласного бюджету у сумі  1 170,0 тис.грн. згідно з додатком 4 до цього рішення;

- надання кредитів із спеціального фонду обласного бюджету - 1 171,0 тис.грн. згідно з додатком 4 до цього рішення;

- профіцит загального фонду обласного бюджету у сумі 12 671,1 тис.грн. напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) згідно з додатком 8 до цього рішення;

- дефіцит спеціального фонду обласного бюджету у сумі 12 671,1 тис.грн. джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 12 671,1 тис.грн. згідно з додатком 8 до цього рішення.

2. Установити розмір оборотного залишку бюджетних коштів обласного бюджету у сумі 5 000, 0 тис.грн.

3. Затвердити на 2016 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення, в тому числі:

базова дотація у сумі 59 016,9 тис.грн.;

субвенції з державного бюджету (окремо за видами) обласному бюджету у сумі 3 381 145,5  тис.грн.;

інші субвенції з загального фонду обласного бюджету:

на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у сумі 14 000,0 тис.грн.;

обласному бюджету Волинської області на лікування психічно хворих, які перебувають під вартою в смт Олика у сумі 500,0 тис.грн.

Надати право Рівненській обласній державній адміністрації за погодженням з профільними постійними комісіями (відповідно до компетенції) та постійною комісією обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків протягом 2016 року в міжсесійний період здійснювати внесення змін до доходів та видатків обласного бюджету за рахунок міжбюджетних трансфертів з державного та інших місцевих бюджетів, розподіл і перерозподіл обсягів субвенцій між місцевими бюджетами.

4. Затвердити на 2016 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком 6 до цього рішення.

5. Затвердити  на 2016 рік  резервний  фонд обласного бюджету у сумі         27 498,6 тис.грн.

Надати право Рівненській обласній державній адміністрації, за погодженням з постійною комісією обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, у міжсесійний період виділяти з резервного фонду обласного бюджету місцевим бюджетам інші субвенції на здійснення заходів згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 №415 „Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету” з подальшим затвердженням на сесії обласної ради.

6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду обласного бюджету на 2016 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

підготовка кадрів вищими навчальними закладами I-IІ рівнів акредитації;

забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування;

оплата послуг з охорони державних (комунальних) закладів культури;

оплата енергосервісу.

7. Затвердити в складі видатків обласного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 40 960,9 тис.грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.

8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право Рівненській обласній державній адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів обласного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

9. Розпорядникам коштів обласного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати вищезазначених товарів та послуг.

10. Керівникам бюджетних установ утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах.

11. Доручити Рівненській обласній державній адміністрації затвердити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах у розрізі головних розпорядників коштів обласного бюджету, виходячи з обсягів призначень, затверджених їм на 2016 рік.

Головним розпорядникам бюджетних коштів затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань та доведених лімітів.

Розпорядникам бюджетних коштів забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання у натуральних одиницях відповідно до встановлених асигнувань.

12. Рекомендувати органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування в межах своїх повноважень  вжити заходів до приведення ліжкового фонду стаціонарів підпорядкованих комунальних закладів охорони здоров’я у відповідність із затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року №1024 „Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення” нормативом забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення не більш як 60 ліжок, враховуючи мережу обласних закладів охорони здоров’я.

13. Установити, що у загальному фонді обласного бюджету на 2016 рік:

до доходів належать надходження, визначені статтею 66 Бюджетного кодексу України;

джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені статтею 15  Бюджетного кодексу України щодо обласного бюджету.

14. Установити, що джерелами формування спеціального фонду обласного бюджету на 2016 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691  Бюджетного кодексу України.

15. Установити, що джерелами формування спеціального фонду обласного бюджету на 2016 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 15 Бюджетного кодексу України.

16. Установити, що джерелами формування спеціального фонду обласного бюджету на 2016 рік у частині кредитування є надходження, визначені статтею 691  Бюджетного кодексу України.

17. Установити, що перерозподіл бюджетних призначень у межах загального обсягу головного розпорядника коштів обласного бюджету за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків, що призводить до зміни затверджених бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах, здійснюється обласною державною адміністрацією за погодженням із постійною комісією обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

У разі внесення змін до структури облдержадміністрації, затвердженої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 13.11.2012 №156-к „Про впорядкування структури Рівненської обласної державної адміністрації” із змінами, департаменту фінансів облдержадміністрації після державної реєстрації в установленому законодавством порядку вносити відповідні зміни до назв головних розпорядників коштів обласного бюджету, обсягів видатків та до розпису обласного бюджету.

У разі внесення змін до нормативних актів, що призводять до зміни назви головного розпорядника коштів обласного бюджету, департаменту фінансів  облдержадміністрації після державної реєстрації в установленому законодавством порядку вносити відповідні зміни до назв головних розпорядників коштів обласного бюджету, обсягів видатків та до розпису обласного бюджету.

Надати право департаменту фінансів облдержадміністрації при внесенні змін та доповнень до бюджетної та відомчої класифікації приводити у відповідність до неї доходи, видатки і фінансування обласного бюджету.

18. Надати право обласній державній адміністрації, за погодженням з постійною комісією обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, здійснити розподіл нерозподіленого резерву по капітальних вкладеннях, а в разі необхідності здійснювати перерозподіл капітальних вкладень за об’єктами, видатки на які у 2016 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, в тому числі виділяти інші субвенції місцевим бюджетам.

19. Додатки 1-8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

20. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (Благодир Ю.А.).

 

Голова ради                                                                   В.О. Ковальчук


Додаток 1 

Додаток 2,3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Назад до розділу