Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 29.12.2015

                                                                           

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Друга сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 грудня 2015 року                                                                                       № 39

 

Про затвердження передавального акту

комунального закладу "Рівненський обласний

центр професійної реабілітації інвалідів"

 

 

На підставі рішення Рівненської обласної ради від 11 вересня                    2015 року № 1571 "Про реорганізацію комунального закладу "Рівненський обласний центр професійної реабілітації інвалідів", керуючись статтею 107 Цивільного кодексу України, Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців", статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити передавальний акт комунального закладу "Рівненський обласний центр професійної реабілітації інвалідів", що додається.

2. Голові комісії з припинення юридичної особи комунального закладу "Рівненський обласний центр професійної реабілітації інвалідів" подати передавальний акт державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в порядку, визначеному чинним законодавством України, та проінформувати обласну раду.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності                   (Кириллов М.М.), з питань бюджету, фінансів та податків (Благодир Ю.А.), з питань гуманітарної політики (Черній А.Л.)

 

 

 

Голова ради                                                                                 В.О. Ковальчук


Результати голосування