• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичної особи – організатора аукціону
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

У вівторок, 21 серпня 2018 року в 301 каб. облради відбудуться

засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:Графік проведення засідань постійних комісій обласної ради у серпні та вересні 2018 року


Програма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 29.12.2015

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Друга сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 грудня 2015 року                                                                                       № 53

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відзначення  на державному рівні в квітні 2016 року 90-річчя від дня народження Героя України − Возницького Бориса Григоровича

 

Відповідно до статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відзначення  на державному рівні в квітні 2016 року 90-річчя від дня народження  Героя України − Возницького Бориса Григоровича (текст звернення додається).

 2. Голові обласної ради забезпечити направлення рішення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України

 

 

 

Голова ради                                                                            В.О. Ковальчук                      

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відзначення  на державному рівні в квітні 2016 року 90-річчя від дня народження Героя України − Возницького Бориса Григоровича

 

Утвердження  України як незалежної держави нерозривно пов’язане зі збереженням  національної культурної  спадщини.

Реально збережена й належним чином представлена культурна спадщина – невмируще джерело  зростання  і духовного розвитку українського народу, національної самосвідомості.

В квітні 2016 року  буде відзначатись 90-річчя від дня народження  Бориса Григоровича Возницького.

Визначний український музейний діяч, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка,  Герой України Борис Григорович Возницький народився 16 квітня 1926 року в селі Ульбарів Волинського воєводства Республіки Польща (тепер Дубенський район, Рівненська область).

Свою професійну діяльність на ниві музейної справи він розпочав у Винниках (Львівщина), де був натхненником створення Винниківського історико-краєзнавчого музею. У 19601962 роках Борис Возницький працював заступником директора Музею українського мистецтва у Львові. Згодом був призначений на посаду директора Львівської картинної галереї.

За ініціативи Возницького стародавні замки Галичини Олеський, Золочівський, Підгорецький та Свірзький були об'єднані у так звану «Золоту підкову».

Борис Григорович Возницький активно співпрацював з музейними закладами Рівненської області. Львівська галерея мистецтв в часи його керівництва надавала художні виставки до Рівненського обласного краєзнавчого музею та Державного історико-культурного заповідника                     м. Дубно, Борис Возницький був активним учасником музейних заходів, що відбувались на Рівненщині.

З квітня 2013 року у Рівненському обласному краєзнавчому музеї проходять щорічні Читання пам’яті Героя України, визначного музейника Бориса Возницького. Його іменем названа одна з вулиць міста Рівне.

Враховуючи значний внесок у справу збереження, примноження та популяризації культурної спадщини України, просимо відзначити на державному рівні в 2016 році 90-річчя з дня народження українського мистецтвознавця, академіка Української академії мистецтв, Героя України, лауреата національної премії імені Тараса Шевченка, заслуженого працівника культури України, президента українського національного комітету міжнародної ради музеїв (ІСОМ) – Бориса Григоровича Возницького.  

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 25 грудня 2015 року № 53

 

 

 

Назад до розділу