• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

13 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії з питань
екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (Голова комісії Валявка В.Я.) Початок об 11-00 год. в каб.301.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 рокуКонкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної радиРозпочався прийом документів на заміщення посади керівника комунального закладу «Регіональний інформаційно-комп’ютерний центр» Рівненської обласної ради

19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


V Міжнародна конференція "Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)"
відбудеться з 13 по 15 листопада 2019 року у м.Вараш


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 29.12.2015

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Друга сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 грудня 2015 року                                                                                       № 53

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відзначення  на державному рівні в квітні 2016 року 90-річчя від дня народження Героя України − Возницького Бориса Григоровича

 

Відповідно до статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відзначення  на державному рівні в квітні 2016 року 90-річчя від дня народження  Героя України − Возницького Бориса Григоровича (текст звернення додається).

 2. Голові обласної ради забезпечити направлення рішення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України

 

 

 

Голова ради                                                                            В.О. Ковальчук                      

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відзначення  на державному рівні в квітні 2016 року 90-річчя від дня народження Героя України − Возницького Бориса Григоровича

 

Утвердження  України як незалежної держави нерозривно пов’язане зі збереженням  національної культурної  спадщини.

Реально збережена й належним чином представлена культурна спадщина – невмируще джерело  зростання  і духовного розвитку українського народу, національної самосвідомості.

В квітні 2016 року  буде відзначатись 90-річчя від дня народження  Бориса Григоровича Возницького.

Визначний український музейний діяч, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка,  Герой України Борис Григорович Возницький народився 16 квітня 1926 року в селі Ульбарів Волинського воєводства Республіки Польща (тепер Дубенський район, Рівненська область).

Свою професійну діяльність на ниві музейної справи він розпочав у Винниках (Львівщина), де був натхненником створення Винниківського історико-краєзнавчого музею. У 19601962 роках Борис Возницький працював заступником директора Музею українського мистецтва у Львові. Згодом був призначений на посаду директора Львівської картинної галереї.

За ініціативи Возницького стародавні замки Галичини Олеський, Золочівський, Підгорецький та Свірзький були об'єднані у так звану «Золоту підкову».

Борис Григорович Возницький активно співпрацював з музейними закладами Рівненської області. Львівська галерея мистецтв в часи його керівництва надавала художні виставки до Рівненського обласного краєзнавчого музею та Державного історико-культурного заповідника                     м. Дубно, Борис Возницький був активним учасником музейних заходів, що відбувались на Рівненщині.

З квітня 2013 року у Рівненському обласному краєзнавчому музеї проходять щорічні Читання пам’яті Героя України, визначного музейника Бориса Возницького. Його іменем названа одна з вулиць міста Рівне.

Враховуючи значний внесок у справу збереження, примноження та популяризації культурної спадщини України, просимо відзначити на державному рівні в 2016 році 90-річчя з дня народження українського мистецтвознавця, академіка Української академії мистецтв, Героя України, лауреата національної премії імені Тараса Шевченка, заслуженого працівника культури України, президента українського національного комітету міжнародної ради музеїв (ІСОМ) – Бориса Григоровича Возницького.  

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 25 грудня 2015 року № 53

 

 

 

Назад до розділу