• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 29.12.2015

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Друга сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 грудня 2015 року                                                                                       № 66

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Верховної Ради України та Президента України Порошенка П.О. щодо негайної відставки Уряду на чолі з Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком

 

Відповідно до статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до Верховної Ради України та Президента України Порошенка П.О. щодо негайної відставки Уряду на чолі з Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком (текст звернення додається).

 2. Голові обласної ради забезпечити негайне направлення рішення до Верховної Ради України та Адміністрації Президента України.

 

 

Голова ради                                                                            В.О. Ковальчук
Звернення

Рівненської обласної ради до Верховної Ради України та Президента України Порошенка П.О. щодо негайної відставки Уряду на чолі з Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком

 

Перебування Арсенія Яценюка на посаді Прем’єр-міністра України засвідчило нездатність Уряду поліпшити життя українців. Кабінет Міністрів своїми діями кожного дня доводить людей до зубожіння, встановлюючи грабіжницькі тарифи для населення на комунальні послуги, збільшуючи рівень безробіття та ігноруючи вимоги Революції Гідності.

У 2013 році, будучи в опозиції до тодішньої влади, Арсеній Яценюк обіцяв зменшити тарифи на природний газ, електроенергію та комунальні послуги, проте, з ініціативи його ж Уряду, з 1 квітня 2015 року в рази були збільшенні тарифи на енергоносії для населення без жодних на те економічних обґрунтувань. Окрім того, понад 1 млрд. доларів уже витрачено на постачання газу та електроенергії на тимчасово окуповані території Донбасу та Криму.

Уряд під керівництвом Арсенія Яценюка не вживає дієвих управлінських заходів задля реанімації економіки та допустив катастрофічне падіння ВВП. Замість того, аби працювати на благо українського народу, Кабінет Міністрів України лобіює інтереси олігархів. На державних підприємствах України не створюються нові робочі місця, натомість Уряд планує передати у приватні руки понад тисячу підприємств наближеним до керівництва держави олігархам, через що Україна втратить мільярдні надходження до державного бюджету.

Зважаючи на провальну соціально-економічну політику, намагання розпродувати державне майно в умовах російсько-української війни, лобіювання інтересів олігархів та покривання корупції, депутати Рівненської обласної ради вимагають від Верховної Ради України негайно розглянути питання щодо відставки уряду Арсенія Яценюка. Більше того, домогтися, аби так звані реформатори понесли передбачену законом відповідальність за грабунок країни.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 25 грудня 2015 року № 66

Назад до розділу