• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

У вівторок, 21 серпня 2018 року в 301 каб. облради відбудуться

засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради.Програма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 15.01.2016

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Позачергова третя сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  12 січня 2016 року                                                                             № 69

 

Про звернення депутатів Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України щодо об’єктивного та неупередженого розгляду судової справи стосовно добровольця, військовослужбовця батальйону «Луганськ-1» Максімова Святослава Олексійовича

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

в и р і ш и л а:

1. Звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України щодо об’єктивного та неупередженого розгляду судової справи стосовно добровольця, військовослужбовця батальйону «Луганськ-1» Максімова Святослава Олексійовича (текст звернення додається).

 

2. Голові обласної ради забезпечити направлення рішення до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України.

 

 

 

Голова ради                                                                            В.О. Ковальчук                        

 


Звернення

депутатів Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України щодо об’єктивного та неупередженого розгляду судової справи стосовно добровольця, військовослужбовця батальйону «Луганськ-1» Максімова Святослава Олексійовича

 

Лисичанський міський суд за результатами розгляду справи №415/1468/15-к виніс 06 липня 2015 року вирок, яким визнав жителя села Верба Дубенського району Рівненської області Максімова Святослава Олексійовича добровольця батальйону «Луганськ-винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу України, і призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк 3 роки, та з позбавленням спеціального звання «рядовий міліції».

Даний вирок залишений без змін ухвалою Апеляційного суду Луганської області від 19.11.2015, винесеною у даній справі.

Святослав Максімов, перебуваючи при виконанні службових обов'язків в зоні проведення антитерористичної операції, намагався зупинити для перевірки автомобіль. Водій не виконав наказу зупинитися і спробував виїхати. Максімов вистрілив у повітря, потім в автомобіль. Водій загинув.

Таким чином вважаємо, що Святослав просто належно виконав наказ, та ще й на території, оточеної ворогами України, але за це був покараний.

І вищевказана судова справа – не поодинокий випадок, коли замість того, щоб захищати своїх громадян, які ризикують життям заради України, держава їх карає за виконання ними свого обов’язку.

Просимо Президента України, Верховну Раду України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України звернути увагу на дану проблему.

Маємо надію на справедливість та об’єктивний і неупереджений розгляд судової справи в порядку касаційного провадження стосовно Максімова Святослава Олексійовича, добровольця, військовослужбовця батальйону «Луганськ-1».

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 12 січня 2016 року №69

Назад до розділу