• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

16 листопада 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцять другої сесії обласної ради

24 жовтня 2018 року відбудеться засідання президії обласної ради
Початок засідання о 15-00 год в каб.301 обласної ради.

24 жовтня 2018 року о 10:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"

Рівненської обласної ради

24 жовтня 2018 року о 14:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
Рівненської обласної ради


Оголошення про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсів на заміщення посад директорів комунальних закладів освіти Рівненської обласної ради

Розпочався прийом документів на заміщення посади директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної радиУкраїнська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 15.01.2016

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Позачергова третя сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  12 січня 2016 року                                                                             № 69

 

Про звернення депутатів Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України щодо об’єктивного та неупередженого розгляду судової справи стосовно добровольця, військовослужбовця батальйону «Луганськ-1» Максімова Святослава Олексійовича

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

в и р і ш и л а:

1. Звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України щодо об’єктивного та неупередженого розгляду судової справи стосовно добровольця, військовослужбовця батальйону «Луганськ-1» Максімова Святослава Олексійовича (текст звернення додається).

 

2. Голові обласної ради забезпечити направлення рішення до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України.

 

 

 

Голова ради                                                                            В.О. Ковальчук                        

 


Звернення

депутатів Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України щодо об’єктивного та неупередженого розгляду судової справи стосовно добровольця, військовослужбовця батальйону «Луганськ-1» Максімова Святослава Олексійовича

 

Лисичанський міський суд за результатами розгляду справи №415/1468/15-к виніс 06 липня 2015 року вирок, яким визнав жителя села Верба Дубенського району Рівненської області Максімова Святослава Олексійовича добровольця батальйону «Луганськ-винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу України, і призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк 3 роки, та з позбавленням спеціального звання «рядовий міліції».

Даний вирок залишений без змін ухвалою Апеляційного суду Луганської області від 19.11.2015, винесеною у даній справі.

Святослав Максімов, перебуваючи при виконанні службових обов'язків в зоні проведення антитерористичної операції, намагався зупинити для перевірки автомобіль. Водій не виконав наказу зупинитися і спробував виїхати. Максімов вистрілив у повітря, потім в автомобіль. Водій загинув.

Таким чином вважаємо, що Святослав просто належно виконав наказ, та ще й на території, оточеної ворогами України, але за це був покараний.

І вищевказана судова справа – не поодинокий випадок, коли замість того, щоб захищати своїх громадян, які ризикують життям заради України, держава їх карає за виконання ними свого обов’язку.

Просимо Президента України, Верховну Раду України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України звернути увагу на дану проблему.

Маємо надію на справедливість та об’єктивний і неупереджений розгляд судової справи в порядку касаційного провадження стосовно Максімова Святослава Олексійовича, добровольця, військовослужбовця батальйону «Луганськ-1».

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 12 січня 2016 року №69

Назад до розділу