• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 15.01.2016

 

 У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Позачергова третя сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 12 січня 2016 року                                                                                № 70

 

Про депутатський запит депутата обласної ради Валявки В.Я.

 

Розглянувши депутатський запит депутата обласної ради Валявки Володимира Ярославовича до начальника Управління Служби безпеки України в Рівненській області Бедрія Василя Васильовича щодо розслідування дій співробітників каналу «Святая Русь» та режисера Василя Чепразова і надання їм відповідної правової оцінки згідно з чинним законодавством, керуючись статтями 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Підтримати депутатський запит депутата обласної ради Валявки В.Я. та направити на розгляд до Управління Служби безпеки України в Рівненській області.

2. Про результати розгляду зазначеного депутатського запиту проінформувати обласну раду та депутата Валявку В.Я. у терміни, встановлені законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                           В.О. Ковальчук
 

 


Рівненська обласна рада

Депутатський запит

 

23 грудня 2015 року у Рівному представники Української православної церкви Московського патріархату влаштували «хресну ходу», котра закінчилася пікетом під стінами обласної державної адміністрації та вимогою звільнення з посади заступника голови Рівненської ОДА - «свободівця» Олександра Савчука.

На, так званій, «хресній ході» був присутній режисер російського телеканалу «Святая Русь» Василь Чепразов, котрий тісно співпрацює з бойовиками та російськими терористами на сході України. За нашою інформацією, Чепразов активно співпрацює із організаціями «Единое отечество», бойовиками так званої «новоросії» та кураторами діяльності релігійних та націоналістичних організацій центрального апарату ФСБ Росії.

Для того, щоб коротко охарактеризувати діяльність телеканалу «Святая Русь», варто звернути увагу на офіційний опис логотипу каналу: «Двуглавый орел символизирует власть Христа. Большая корона с крестом олицетворяет Царя царей и Господа господствующих Иисуса Христа, а две маленькие короны с крестами олицетворяют православного Царя и православного Патриарха. Через царскую и патриаршую власти народ (орел) подчиняется Господу нашему Иисусу Христу». Не двозначним є повне співпадіння логотипу каналу з гербом Російської федерації. Також яскраво демонструють роботу Чепразова і  відеодоробки його каналу, на кшталт: «Украинство – это грех», «Поможем Донбассу», «Украина скорбит с братской Россией».

У своїх відеопроповідях Чепразов та його сподвижники закликають до повалення державницького ладу в Україні, знищення представників Української Православної Церкви Київського Патріархату та представників усіх національностей та віросповідань, окрім православних, підпорядкованих Москві, та росіян.

Відверта антиукраїнська діяльність не заважає Василю Чепразову бути присутнім під стінами Рівненської обласної державної адміністрації під час пікету з боку представників УПЦ МП, керувати хресною ходою в місті, розповідати про вигадані безчинства українців у селі Птича на Дубенщині, закликати  до встановлення влади Православного царя, вільно пересуватися країною та знімати свої телесюжети у Києві під стінами Верховної Ради України. В результаті його роботи у нашій області було знято 18-ти хвилинний відеосюжет (https://youtu.be/KWgsxhPkqIg) про події навколо Свято-Успенського храму та фільм про ті ж самі події, тривалістю понад одну годину (https://youtu.be/7BowbI2qoXo ).

За наявною у нас інформацією, через Василя Чепразова представники країни агресора – Російської Федерації, передають накази для місцевих «споживачів» ідей «Русского мира», і саме він – один із організаторів подій у селі Птича.

На підставі вищевикладеного, керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», у встановлений законом термін, прошу:

1.                    Направити мій депутатський запит до Управління  Служби безпеки України в Рівненській області щодо розслідування дій співробітників каналу «Святая Русь» та режисера Василя Чепразова і дати їм відповідну правову оцінку згідно з чинним законодавством, у тому числі і Кримінальним кодексом України;

2.                    У разі підтвердження викладених фактів притягнути Василя Чепразова до кримінальної відповідальності за статтями 109, 110 ч.2, 111, 161 ч.3 ККУ;

3.                    Начальнику Управління Служби безпеки України в Рівненській області взяти розгляд справи під особистий контроль у зв’язку з її значимістю для національної безпеки.

4.                    Про результати проведених дій проінформувати мене та Рівненську обласну раду, надіславши відповідь за адресою: 33013, м. Рівне, майдан Просвіти, 1.

 

 

Депутат Рівненської

обласної ради                                                                                   В.Я. Валявка

  

Назад до розділу