• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 23.02.2016

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Позачергова четверта сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 23 лютого 2016 року                                                                                  № 73

 

 

Про заяву Рівненської обласної ради щодо неприпустимості спроб дискредитації Національної поліції України

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Схвалити заяву Рівненської обласної ради щодо неприпустимості спроб дискредитації Національної поліції України (текст звернення додається).

2. Оприлюднити зазначену заяву на офіційному сайті обласної ради.

3. Голові обласної ради забезпечити направлення даного рішення до Міністерства внутрішніх справ України та обласних рад.

 

 

 

Голова ради                                                                             В.О. Ковальчук 

 

 

 


 

Заява

Рівненської обласної ради

щодо неприпустимості спроб дискредитації

Національної поліції України

 

Реформування органів внутрішніх справ і, зокрема, створення Національної поліції, без сумніву, стало одним із здобутків влади, який відповідає вимогам суспільства.

У ніч на 7 лютого у м.Києві стався трагічний інцидент, у ході якого представник патрульної поліції під час тривалої погоні за порушниками дорожнього руху, застосувавши зброю, смертельно поранив одного з пасажирів автомобіля – 17-річного юнака.

Висловлюючи глибокі щирі співчуття родині загиблого, ми, депутати Рівненської обласної ради, повинні вказати і на наступне.

18 лютого 2016 року Печерський районний суд заарештував на два місяці поліцейського Сергія Олійника, який підозрюється у навмисному вбивстві підлітка. Поліцейський, який перебував при виконанні службових обов’язків і дії якого були спрямовані на те, щоб автомобіль порушника не спричинив масштабних невинних жертв, опинився за ґратами. Тим не менше, сам водій-порушник, щодо якого експертиза встановила стан наркотичного сп’яніння, гуляє на волі.

Кулуарні ігрища між органами, які покликані захищати законність, вкотре підривають довіру суспільства до державних інституцій. Інакше, як спробами дискредитувати новостворену поліцію – орган, щодо якого суспільство покладає особливі надії у реформуванні системи внутрішніх справ, назвати важко. Арешт Сергія Олійника – сигнал до всіх поліцейських, що закон може захищати правопорушників, а не правоохоронців. А це дуже небезпечний прецедент.

Революція Гідності яскраво засвідчила: український народ вимагає змін. Створення Національної поліції відповідає вимогам суспільства. Ми, депутати Рівненської обласної ради, сподіваємося на об’єктивний, неупереджений розгляд справи щодо трагедії, яка сталася у столиці 7 лютого.

Але водночас закликаємо всіх припинити будь-які спроби дискредитації Національної поліції та просимо зважати, що вороги України використовують подібні ситуації для розхитування суспільного порядку, дискредитації дій влади та започаткованих нею ініціатив.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 23.02. 2016 року № 73_

Назад до розділу