• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 16.03.2016

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(П’ята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 березня 2016 року                                                                                    № 134

 

Про реформування друкованого засобу масової інформації газети та редакції «Вісті Рівненщини»

 

Враховуючи звернення редакції газети «Вісті Рівненщини», рекомендації постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності від 29.02.2016 №34, відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», статей 8, 20, 21, 22 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», керуючись Цивільним та Господарським кодексом України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Вийти зі складу засновників (або співзасновників) друкованого засобу масової інформації газети «Вісті Рівненщини» та редакції газети «Вісті Рівненщини» з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

2. Надіслати це рішення Державному комітету телебачення і радіомовлення України для внесення редакції газети «Вісті Рівненщини» до Зведеного переліку об’єктів реформування, Міністерству юстиції України та трудовому колективу редакції газети «Вісті Рівненщини».

3. Доручити голові обласної ради укласти договір про зміну засновника (або співзасновників) та збереження назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації з редакцією після її перетворення відповідно до вимог Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» та вимог цивільного, господарського законодавства України у суб’єкт господарювання.

4. Виконання функцій комісії з перетворення редакції газети «Вісті Рівненщини» покласти на головного редактора Бурченю Василя Володимировича.

Виконання функцій комісії з перетворення редакції газети «Вісті Рівненщини» розпочати після включення її до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, або з 1 січня 2017 року.

5. Головному редактору редакції газети «Вісті Рівненщини» (далі – Редакція) Бурчені В.В.:

5.1. Після включення Редакції до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, або з 1 січня 2017 року провести процедуру реорганізації шляхом перетворення Редакції з дотриманням вимог законодавства України.

5.2. У встановлений строк з дня прийняття обласною радою даного рішення повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи (Редакції) шляхом їх перетворення та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів.

Встановити, що строк для заявлення кредиторських вимог становить два місяці з дня прийняття цього рішення.

5.3. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення Редакції подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».

5.4. Подати на затвердження черговій сесії Рівненської обласної ради пропозиції для виконання зобов'язань щодо сплати заборгованості Редакції із податків та обов'язкових платежів, заробітної плати та інших фінансових зобов'язань редакції відповідно до законодавства.

6. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення Редакції, голові обласної ради укласти відповідні договори щодо:

– оренди приміщення, яке займає Редакція та знаходиться за адресою:
м. Рівне, майдан Просвіти, 1 строком не менше 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій;

– висвітлення діяльності Рівненської обласної ради у друкованому засобі масової інформації газеті «Вісті Рівненщини» відповідно до чинного законодавства України.

7. Опублікувати це рішення у газеті «Вісті Рівненщини».

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, фінансів та податків (Благодир Ю.А.), з економічних питань та комунальної власності (Кириллов М.М.).

 

Голова ради                                                                                           О.В. Корнійчук

Назад до розділу