• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичних осіб – організаторів аукціонів
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

У вівторок, 21 серпня 2018 року в 301 каб. облради відбудуться

засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради.Програма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 17.03.2016

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(П'ята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 березня 2016 року                                                                     № 150

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Міністерства соціальної політики України щодо підтримки місцевих структурних підрозділів з питань соціального захисту населення у 2016 році

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Міністерства соціальної політики України щодо підтримки місцевих структурних підрозділів з питань соціального захисту населення у 2016 році (текст звернення додається).

2. Голові обласної ради забезпечити направлення рішення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Міністерства соціальної політики України, народних депутатів України, які обрані від Рівненської області та обласних рад.

Голова ради                                                                            О.В. Корнійчук

 

Звернення

Рівненської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Міністерства соціальної політики України щодо підтримки місцевих структурних підрозділів з питань соціального захисту населення у 2016 році

Утвердження України як незалежної держави завжди було нерозривно пов'язане з її соціальною політикою. На нинішньому етапі розвитку державності системі соціального захисту населення відводиться значна роль.

Кількість функцій, покладених державою на галузь соціального захисту, протягом останніх років значно зросла: додано обов’язки з питань сімейної політики, встановлення опіки та піклування над повнолітніми недієздатними та частково дієздатними особами.

Продовжується робота щодо реформування системи пільг і соціальних виплат та адресності їх надання. Лише у 2015 році введено спрощений порядок призначення та надання населенню житлових субсидій, впроваджено Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

На даний час відбувається реалізація соціальних програм 2016 року. Зокрема, з початку року здійснено перехід на адресність надання виплат одиноким матерям і державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

Вказаний обсяг робіт на сьогодні виконується виходячи з наявної штатної чисельності органів соціального захисту населення, яка не розрахована на виконання додаткових функцій. Розширення і введення у минулому і поточному роках Урядом додаткових соціальних функцій без збільшення чисельності працівників спричинило збільшення навантаження на працівників та стало причиною високого рівня плинності кадрів.  

Не зважаючи на те, що формування ефективних органів соціального захисту населення на даний час відбувається в умовах децентралізації влади,  можливість збільшити штатну чисельність структурних підрозділів з питань соціального захисту населення за рахунок місцевих резервів на разі відсутня.

Пунктом 5 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого
2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» п’яти східним областям збільшено граничну чисельність працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення. Однак не зважаючи на те, що у зв'язку з подіями на сході держави, у Рівненській області, поряд з іншими областями, також виникла необхідність у наданні соціальної підтримки учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих, а також  внутрішньо переміщеним особам, Рівненська область не увійшла до списку областей, яким надана така можливість.

Враховуючи викладене та з метою недопущення соціальної напруги та невдоволення серед окремих соціальних груп населення щодо своєчасного забезпечення оформлення різних видів соціальних допомог, у тому числі для осіб з числа  учасників АТО, для переселенців з тимчасово окупованих територій України, ми, депутати Рівненської обласної ради, просимо ініціювати внесення змін до додатку 3 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року №106 шляхом збільшення граничної чисельності працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення Рівненської області та законодавчі пропозиції щодо внесення змін до Державного бюджету України на 2016 рік в частині виділення коштів на утримання додаткової чисельності вказаних працівників.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 11 березня 2016 року

№ 150

Назад до розділу