• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 вересня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради

Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичної особи – організатора аукціону
з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

У вівторок, 21 серпня 2018 року в 301 каб. облради відбудуться

засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:Графік проведення засідань постійних комісій обласної ради у серпні та вересні 2018 року


Програма всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування 11-14 вересня у ЗатоціРозпочався прийом документів на заміщення посади начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» Рівненської обласної радиОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської областіОголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 17.03.2016

У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА

Сьоме скликання

(П'ята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 березня 2016 року                                                                      № 154

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо злочинного рішення уряду про відновлення транзиту російського вантажного транспорту

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи від 09.03.2016 № 36, за погодженням з президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо злочинного рішення уряду про відновлення транзиту російського вантажного транспорту (текст звернення додається).

2. Голові обласної ради забезпечити направлення рішення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та народних депутатів України, які обрані від Рівненської області.

 

Голова ради                                                                            О.В. Корнійчук

 

Звернення

Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо злочинного рішення уряду про відновлення транзиту російського

вантажного транспорту

 

26 лютого 2016 року небайдужі громадяни та громадські активісти відновили загальноукраїнську акцію з блокування проїзду російських вантажних автомобілів територією України у зв’язку зі зрадницькою, капітулянтською позицією уряду Яценюка.

Починаючи з 26 лютого, патріоти заблокували проїзд сотень вантажних автомобілів РФ на території Львівщини, Волині, Рівненщини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Житомирщини, Буковини, Сумщини, Чернігівщини, Харківщини  та інших областей. Активісти продовжуватимуть акцію й закликають долучатися до неї громадські організації та усіх небайдужих українців.

Водночас ми змушені заявити, що заборона транзиту вантажного транспорту держави-агресора мала б відбутися на державному рівні спеціальним рішенням Кабінету Міністрів України. Неприпустимо, що уряд Яценюка дозволяє російському бізнесу користуватися українською транспортною інфраструктурою. Поки Росія продовжує військову агресію проти України, вбиває українських військових та переслідує мирних громадян, влада дає агресору можливість заробляти на українській економіці, дозволяючи транзит московських гумконвоїв вітчизняними автошляхами. 

Бездіяльність влади в питанні запровадження ефективних санкцій проти путінської Росії підриває довіру західних союзників до намірів України реально протистояти агресору, а також знищує їхнє бажання продовжувати свої санкції проти РФ. Центральна влада вкотре демонструє пріоритет бізнесу над національними інтересами України.

Підтвердженням цього є дифамаційна кампанія, що має на меті очорнення активістів блокади московських гумконвоїв, розгорнута урядом у засобах масової інформації. Розповідями про ефемерні втрати бюджету та неіснуючі санкції Кабмін намагається виправдати капітулянтське рішення про відновлення транзиту московських вантажівок.

Активісти блокади зафіксували численні факти супроводу поліцією російських вантажівок в обхід виставлених блокпостів. На Львівщині націоналісти перекрили проїзд більш ніж десятьом вантажівкам російського «гумконвою». Проте їм намагалися завадити десятки озброєних молодиків характерної спортивної зовнішності, одягнених у цивільне. «Тітушки» діяли за повного сприяння правоохоронців та разом із ними надавали супровід російському вантажу, погрожуючи блокувальникам фізичною розправою. Події відбувалися вночі з першого на друге березня в с.Гамаліївка.

Наголошуємо, що перемогти ворога можливо лише дієвими засобами, завдаючи йому максимального рівня втрат, зокрема в економічній площині. Припинення транзиту транспорту – один із таких засобів, який послідовно та системно підриватиме російську економіку. І навпаки: кожна пропущена українськими дорогами російська фура – це фактично новий залп «градів» в українських бійців.

Ми вимагаємо від української влади припинити лобіювати інтереси олігархів та російських окупантів в Україні, не застосовувати практику подвійних стандартів щодо агресора і повністю зупинити транзит московських гумконвоїв територією України.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 11 березня 2016 року

№ 154

Назад до розділу