• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

16 листопада 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцять другої сесії обласної ради

24 жовтня 2018 року відбудеться засідання президії обласної ради
Початок засідання о 15-00 год в каб.301 обласної ради.

24 жовтня 2018 року о 10:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"

Рівненської обласної ради

24 жовтня 2018 року о 14:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
Рівненської обласної ради


Оголошення про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсів на заміщення посад директорів комунальних закладів освіти Рівненської обласної ради

Розпочався прийом документів на заміщення посади директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної радиУкраїнська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.04.2016

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Позачергова шоста сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  06 квітня 2016 року                                                                           № 166

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення скорочення працівників галузі охорони здоров’я

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а:

1. Звернутися до Кабінету Міністрів України щодо недопущення скорочення працівників галузі охорони здоров’я (текст звернення додається).

2. Голові обласної ради забезпечити направлення даного рішення до Кабінету Міністрів України та народних депутатів України, які обрані від Рівненської області.

 

 

 

Голова ради                                                                            О.В. Корнійчук                             

 

 

 

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення скорочення працівників галузі охорони здоров’я

 

Кабінетом Міністрів України 25 листопада 2015 року була прийнята постанова №1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення», якою затверджено граничний норматив забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення не більш як 60 ліжок.

До депутатів Рівненської обласної ради надходять численні звернення від територіальних громад, в яких зазначається, що у Рівненській області вже розпочався процес виконання вказаної постанови Кабінету Міністрів України, який неминуче призведе до масового скорочення медичних працівників, і це при тому, що рівень медичного обслуговування населення є вкрай низьким, оскільки не вистачає персоналу для надання якісної медичної допомоги.

Особливо плачевною є ситуація з районними лікарнями, які знаходяться в сільських населених пунктах та обслуговують населення навколишніх сіл. Адже скорочення ліжко-місць та наступне вивільнення медперсоналу призводить до того, що лікарня втрачає статус районної і вже не може надавати медичну допомогу другого рівня.

Відтак, громадяни для отримання відповідних медичних послуг змушені їхати в місто, яке, в більшості випадків, знаходиться дуже далеко від їхнього місця проживання, що спричиняє додаткові матеріальні труднощі та нагнітає соціальну напругу в сільських населених пунктах.

Крім того, депутати Рівненської обласної ради стурбовані, що в селі, де й так нема роботи, збільшується контингент безробітних (скорочених медпрацівників), яким держава мусить виплачувати з бюджету відповідну грошову допомогу. Тоді обґрунтування про економію бюджетних коштів виглядають необґрунтованими.

Враховуючи вищевикладене, з метою збереження медичної галузі та недопущення погіршення рівня надання медичних послуг, дбаючи передусім про благополуччя населення, Рівненська обласна рада звертається з проханням скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року №1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення» та провести широкі громадські обговорення щодо реформування галузі охорони здоров’я в Україні.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 06 квітня 2016 року

166

Назад до розділу