Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 14.09.2016

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 08 вересня 2016 року                                                                                           № 247

 

Про контракт з директором комунального закладу «Рівненський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради

 

Відповідно до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, затвердженого рішенням обласної ради від 04 березня 2014 року №1142, керуючись Кодексом законів про працю України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, згідно з поданою заявою, обласна рада:

в и р і ш и л а :

1.             Укласти контракт з ДРОЗДОМ Василем Макаровичем на посаді директора комунального закладу «Рівненський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради на термін з 13 вересня 2016 року по 12 вересня 2019 року.

2.               Доручити голові обласної ради підписати контракт з Дроздом В.М. на посаді директора комунального закладу «Рівненський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради.

3.                Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності
(Кириллов М.М.).

 

 

 

Голова ради                                                                                  М.М. Драганчук