• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 14.09.2016

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від  08 вересня 2016 року                                                                         № 304


Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України щодо неприпустимості закупівлі шкільних автобусів виробництва країни-агресора Росії для потреб шкіл Рівненської області

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а:

1. Звернутися до Президента України щодо неприпустимості закупівлі шкільних автобусів виробництва країни-агресора Росії для потреб шкіл Рівненської області (текст звернення додається).

2. Текст звернення направити до Президента України та народних депутатів України, обраних від Рівненської області.

 

 

Голова ради                                                                         М.М. Драганчук


ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2

ДОДАТОК 3

ДОДАТОК 4


 

Звернення Рівненської обласної ради до Президента України щодо неприпустимості закупівлі шкільних автобусів виробництва

країни-агресора Росії для потреб шкіл Рівненської області

 

Починаючи з весни 2014 року і по сьогодні кращі сини України захищають цілісність держави та її суверенітет перед зовнішнім агресором – Російською Федерацією.

В найважчі дні, в першій половині 2014 року, формувались батальйони Збройних Сил України та відправлялись на схід України для відбиття агресії ворога.

В перших хвилях мобілізації був сформований батальйон «Горинь» Збройних Сил України в Рівненській області, для відправки якого в зону АТО були задіяні автобуси зі шкіл Рівненської області. Ці автобуси так і не були повернуті назад.

Натомість, Кабінетом Міністрів України в 2016 році було виділено кошти на закупівлю автобусів для підвезення дітей при організації опорних шкіл на умовах співфінансування.

Пройшли перші тендерні закупівлі в Рівненській області в результаті яких було придбано 9 шкільних автобусів фактично виробництва Росії – країни-агресора, що підтверджується доданими документами.

З огляду на надані документи вбачається, що постачальником імпортованих автобусів ПАЗ 4234 (кузов №Д0027093-К0000414-Ш, код двигуна №534230) від країни-агресора до ТзОВ «ВО «Авто-Холдінг» в Україні є ПІІ «Автоінвестстрой-Брок». Разом з тим, на двигуні стоїть відмітка – зроблено в Росії.

У відповідності до абз. 4 пп. 2 п. 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.09.2014 №829-р «Про пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів» передбачається, що, у зв’язку з агресією Російської Федерації проти України, відповідно до ст. 5 Закону України «Про санкції», схвалено та внесено на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування таких персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, як заборона здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб-резидентів Російської Федерації державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності Російської Федерації, а також у інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походженням з Російської Федерації, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі іншими неможливе, що підтверджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Більше того, фото аналогічних автобусів «красуються» в сепаратиських засобах масової інформації, де вказується, як на ПАЗіках довозяться сепаратисти на лінію фронту для вбивства наших солдат, добровольців, мирних жителів.

Хіба факт закупівлі російських автобусів не є цинічним знущанням над нашими Захисниками, добровольцями, воїнами Збройних Сил України, над пам’яттю загиблих, їхніми сім’ями?

Чи зі спокійними серцями матері будуть відпускати цим автобусом до школи своїх дітей, батько яких віддав життя за Україну?

Кошти за ці автобуси ідуть на підвищення боєздатності агресора - Росії та сепаратистів. Кожен переведений їм карбованець - це куля в серця наших Героїв.

Пане Президенте! Враховуючи той факт, що ПАЗи були закуплені в багатьох областях України, і, як результат, ресурс бюджету, як областей так і України, був виведений до країни-агресора Росії, просимо перевірити чи не є це однією зі спланованих економічних диверсій проти нашої Держави, що організована групою осіб з використанням непрофесійності деяких державних службовців та впливу на них. Разом з тим, чи має відношення до переведення цих коштів до Російських банків народний депутат України Святош Д.В., або підконтрольні йому структури.

Звертаємося до Вас як до Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, гаранта державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, з проханням сприяти негайному припиненню цього зухвалого знущання над громадянами України зі сторони внутрішнього ворога, що відображене у зрадницькій байдужості спецслужб, Кабінету Міністрів України, керівництва Рівненської облдержадміністрації, Українського центру з питань сертифікації та захисту прав споживачів та невиконання державними службовцями абзаців 1-3 пп. 4.5 п. 4 та абз. 4-9 пп. 4.9 п. 4 Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України» від 6 травня 2015 року, виданого 26 травня 2015 року за №287/2015.

Все це збурює громадян України в такий нелегкий час.

 

Додатки:

1.     Копія дилерського договору № 01/02-16 на 1 арк.

2.     Копія акту прийому-передачі транспортних засобів та їх складових частин на 1 арк.

3.     Копія сертифікату відповідності транспортного засобу та додатку до нього на 2 арк.

4.     Фотокопія номерного знаку мотора транспортного засобу на 1 арк.

5.     Фотокопія номерного знаку кузова транспортного засобу на 1 арк.

6.     Фотокопія загального вигляду транспортного засобу на 1 арк.

7.     Копія листа управління Служби Безпеки України в Рівненській області на 1 арк.

8.     Копія відповіді Рівненської облдержадміністрації на 3 арк.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 08 вересня 2016року № 304Назад до розділу