• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

07 грудня 2018 року відбудеться пленарне засідання чергової сесії обласної ради
Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

14 листопада 2018 року відбудуться засідання конкурсних комісій з проведення проведення конкурсного відбору та визначення переможця конкурсу.

- на посаду директора комунального закладу "Великомежиріцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Рівненської обласної ради. Початок засідання о 09-30 год. в каб.301 облради;
- на посаду директора комунального закладу "Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради. Початок засідання о 14-00 год. в каб.301 облради.

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради


30 листопада відбудеться засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад01.11.2018 завершився прийом документів на посади керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області19-21 листопада 2018 року у НСК "Олімпійський" (вул.Велика Васильківська, 55,м.Київ, Україна)
відбудеться міжнародна конференція "Український енергетичний тиждень '18".


Розпочався прийом документів на заміщення посади директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної радиУкраїнська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 10.11.2016

 

 

 

 

 

У  К  Р А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА

Сьоме скликання

 

(Восьма сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 04 листопада 2016 року                                                                  № 320

 

Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Рівненській області на 2016 - 2020 роки

 

Враховуючи подання облдержадміністрації, з метою забезпечення на території області заходів мобілізаційної підготовки, організації та виконання завдань територіальної оборони відповідно до вимог Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та Закону України «Про оборону України», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада,

в и р і ш и л а:

1. Затвердити Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Рівненській області на 2016 - 2020 роки, схвалену розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.09.2016 №569 (далі – Програма), що додається.

2. Обласній державній адміністрації:

при формуванні та внесенні змін до обласного бюджету на відповідні роки передбачати бюджетні асигнування, необхідні для реалізації Програми, в межах наявних фінансових ресурсів;

-  спільно з місцевими органами виконавчої влади, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, причетними організаціями, установами забезпечити організацію та виконання Програми;

-  про хід виконання Програми щорічно інформувати обласну раду за підсумками року до 1 лютого.

3. Рекомендувати районним, міським радам спільно з райдержадміністраціями, виконкомами міст обласного значення розробити відповідні Програми та передбачати кошти на її реалізацію в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Взяти до уваги, що фінансування Програми буде здійснюватись за рахунок видатків обласного та місцевих бюджетів.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (Благодир Ю.А.).

 

 

 

Голова ради                                                                           М.М. Драганчук

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2

 

 

 

СХВАЛЕНО
Розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації
від 18 вересня 2016 року № 569

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Рівненської

обласної ради
від 04 листопада 2016 року № 320

 

 

 

ПРограма

забезпечення мобілізаційної підготовки

та оборонної роботи в Рівненській області на 2016 – 2020 роки

 

І. Загальні положення

 

У зв’язку зі складною ситуацією на сході нашої держави та загрозою відкритої агресії з боку Російської Федерації, з метою підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави, відповідно до розпоряджень Генерального штабу Збройних Сил України військовими комісаріатами спільно з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування проводиться постійна робота щодо мобілізаційної підготовки, налагодження чіткої системи військового обліку, накопичення якісних мобілізаційних ресурсів для проведення мобілізації, забезпечення виконання завдань територіальної оборони.

З метою забезпечення повноцінної роботи військових комісаріатів з питань мобілізаційної підготовки, готовності до проведення мобілізації, організації і  виконання завдань територіальної оборони області, функціонування системи управління територіальною обороною існує потреба в забезпеченні військових комісаріатів за тими напрямами, де спостерігається дефіцит ресурсів з державного бюджету.

Програма забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи  в Рівненській області на 2016 - 2020 роки (далі – Програма) розроблена у відповідності із Законами України "Про оборону України", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", "Про місцеві державні адміністрації", Положенням про територіальну оборону України, затвердженим Указом Президента України від 02 вересня 2013 року
№ 471/2013.

Прийняття Програми обумовлене необхідністю розв’язання нагальних проблем забезпечення повноцінної роботи військових комісаріатів з питань мобілізаційної підготовки, готовності до проведення мобілізації, організації і виконання завдань  територіальної оборони області.

 

 

ІІ. Мета Програми

 

         Метою Програми є забезпечення державного суверенітету та незалежності України, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових  формувань, зокрема  забезпечення мобілізаційної підготовки, готовності до проведення заходів мобілізації та виконання завдань територіальної оборони.

 

ІІІ. Завдання і заходи Програми

 

Завдання і заходи з виконання Програми наведено у додатку 1.

Організація виконання заходів Програми покладається на Рівненський обласний військовий комісаріат.

 

                                   ІV. Фінансування заходів Програми

 

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного та інших місцевих бюджетів, що передаються у вигляді субвенції державному бюджету.

Прогнозні обсяги та джерела фінансування Програми наведено у               додатку 2.

 

V. Очікувані результати

 

Реалізація Програми протягом 2016 – 2020 років сприятиме вирішенню питань за тими напрямами, де спостерігається дефіцит ресурсів з державного бюджету, та забезпечить проведення на належному рівні мобілізаційної підготовки, налагодження чіткої системи військового обліку, накопичення якісних мобілізаційних ресурсів, виконання завдань територіальної оборони.

 

Назад до розділу