Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 10.11.2016

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Восьма сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 04 листопада 2016 року                                                                  № 347

 

Про контракт з директором комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для дітей» Рівненської обласної ради Назарук Н.А.

 

Враховуючи протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на керівника комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для дітей» Рівненської обласної ради від 06 вересня 2016 року №2, керуючись статтею 21 Закону України «Про культуру», Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, затвердженим рішенням обласної ради від 04 березня 2014 року №1142 зі змінами, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, згідно з поданою заявою, обласна рада:

вирішила:

1.             Укласти контракт з НАЗАРУК Наталією Адамівною на посаді директора комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для дітей» Рівненської обласної ради з 05 листопада 2016 року по 04 листопада 2021 року.

2.             Доручити голові обласної ради підписати контракт з Назарук Н.А. на посаді директора комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для дітей» Рівненської обласної ради.

3.             Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Кириллов М.М.).

 

 

Голова ради                                                                                              М.М. Драганчук