Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 10.11.2016

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Восьма сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 04 листопада 2016 року                                                                   № 354

 

Про контракт з начальником комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради

 

Відповідно до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, затвердженого рішенням обласної ради від 04 березня 2014 року №1142 зі змінами, керуючись Кодексом законів про працю України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, згідно з поданою заявою, обласна рада:

в и р і ш и л а :

1.             Укласти контракт з БУРАЧИКОМ Андрієм Івановичем на посаді головного лікаря комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради на термін з 29 листопада 2016 року по 28 листопада 2021 року.

2.               Доручити голові обласної ради підписати контракт з
Бурачиком А.І. на посаді головного лікаря комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради.

3.                Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності
(Кириллов М.М.).

 

 

 

Голова ради                                                                                 М.М. Драганчук