Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 10.11.2016

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Восьма сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 04 листопада 2016 року                                                                № 357

 

Про контракт з директором комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради

 

Відповідно до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, затвердженого рішенням обласної ради від 04 березня 2014 року №1142, керуючись Кодексом законів про працю України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, згідно з поданою заявою, обласна рада:

в и р і ш и л а :

1.              Укласти контракт з КАМЛОЧУКОМ Леонідом Васильовичем на посаді директора комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради на термін з 01 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року.

2.                Доручити голові обласної ради підписати контракт з Камлочуком Л.В. на посаді директора комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради.

3.                 Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Кириллов М.М.).

 

 

 

Голова ради                                                                                                  М.М. Драганчук