• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

16 листопада 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцять другої сесії обласної ради

24 жовтня 2018 року відбудеться засідання президії обласної ради
Початок засідання о 15-00 год в каб.301 обласної ради.

24 жовтня 2018 року о 10:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"

Рівненської обласної ради

24 жовтня 2018 року о 14:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
Рівненської обласної ради


Оголошення про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсів на заміщення посад директорів комунальних закладів освіти Рівненської обласної ради

Розпочався прийом документів на заміщення посади директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної радиУкраїнська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 10.11.2016

 

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Восьма сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 04 листопада 2016 року                                                                № 371

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, обласних рад, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та Київської, Севастопольської міських рад щодо недопущення купівлі ПАТ «Укрсоцбанк» російською банківською групою ПАТ «Альфа-Банк» та перекредитування юридичних осіб-клієнтів банків з російським капіталом в інших банківських установах, а також до юридичних та фізичних осіб – клієнтів банків з російським капіталом – щодо виведення коштів з рахунків у цих банках

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до Президента України, обласних рад, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та Київської, Севастопольської міських рад щодо недопущення купівлі ПАТ «Укрсоцбанк» російською банківською групою ПАТ «Альфа-Банк», оскільки це призведе до повного контролю зі сторони країни-агресора над фінансовою стабільністю України, та щодо перекредитування юридичних осіб-клієнтів банків з російським капіталом в інших банківських установах, а також до юридичних та фізичних осіб – клієнтів банків з російським капіталом – щодо виведення коштів з рахунків у цих банках (текст звернення додається).

2. Голові обласної ради забезпечити направлення даного рішення до  Президента України, обласних рад, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та Київської, Севастопольської міських рад та народних депутатів від Рівненської області.

3. Прийняте рішення оприлюднити через засоби масової інформації та комунікації Рівненської області.

 

 

Голова ради                                                                                              М.М. Драганчук


Звернення

Рівненської обласної ради до Президента України, обласних рад, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та Київської, Севастопольської міських рад щодо недопущення купівлі ПАТ «Укрсоцбанк» російською банківською групою ПАТ «Альфа-Банк» та перекредитування юридичних осіб-клієнтів банків з російським капіталом в інших банківських установах, а також до юридичних та фізичних осіб – клієнтів банків з російським капіталом – щодо виведення коштів з рахунків у цих банках

 

Фінансова безпека України – основний чинник незалежності. Але сьогодні є великий ризик її втратити.

Питома вага статутного капіталу російських банків, а саме: ПАТ «СБЕРБАНК», ПАТ «АЛЬФА-БАНК», ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК», ПАТ «ВТБ БАНК», ПАТ «ВіЕс БАНК», АТ «БМ БАНК» в Україні становить - 37 відсотків. Доля фінансових зобов’язань цих банків тільки в іноземній валюті складає – 15,3% (більше 98 млрд. грн.), активи цих банків (тільки в частині заборгованості юридичних осіб в іноземній валюті) складають – 28,9% (більше 88 млрд. грн.) Причому вони переважно неприбуткові і показують збиток більше 10 млрд. грн. (згідно даних про фінансові результати банків України станом 01.07.2016).

При покупці ПАТ «Укрсоцбанк» російською банківською групою ПАТ «АЛЬФА-БАНК», власниками якої є найближчі соратники Путіна – Михайло Фрідман, Герман Хан, Олексій Кузьмічьов, Пьотр Авен, Андрій Косюгов, питома вага статутного капіталу російських банків в Україні буде становити – 41%. Доля фінансових зобов’язань цих банків, тільки в іноземній валюті, зросте до – 18,4% (майже 118 млрд. грн.), активи цих банків (тільки в частині заборгованості юридичних осіб в іноземній валюті) зростуть до – 32,1% (більше 98 млрд. грн.).

Іншими словами, контроль російського агресора над українською банківською сферою, а звідси – над економічною стабільністю України, обмінним курсом гривні, інфляційними процесами, наповненням бюджету України, а звідси і над обороноздатністю Держави – зросте в рази. Невже забулася інфляція 1992-1994 років, що доходила до 20 000%, і як наслідок – зубожіння населення, знецінення національної грошової одиниці, а поштовхом до якої було одночасне переведення всієї валюти Зовнішекономбанком до Росії. 

Дивує і обурює одночасно той факт, що НБУ та Антимонопольний комітет не бачать ризиків в цій операції і підходять до неї тільки зі сторони купівлі-продажу, не враховуючи військової агресії та  наслідків гібридної війни.

Тому Рівненська обласна рада звертається до Вас, Шановний Петре Олексійовичу, в тому числі, як до голови РНБО України, з проханням винести питання продажу ПАТ «Укрсоцбанк» російській банківській групі ПАТ «АЛЬФА-БАНК» на засідання РНБО України та без його рішення заборонити продаж ПАТ «Укрсоцбанк» російській банківській групі ПАТ «АЛЬФА-БАНК».

Окрім того, звертаємось до обласних рад України – через свої сесії зверніться до всіх юридичних та фізичних осіб – клієнтів банків з російським капіталом, розміщених у відповідних областях, з метою поступового виведення власних коштів з банків країни-агресора та переведення їх до інших фінансових установ. Це  буде  ще одним вагомим вкладом в загальну перемогу над агресором.

У свою чергу Рівненська обласна рада звертається до всіх юридичних та фізичних осіб – клієнтів банків з російським капіталом: ПАТ «СБЕРБАНК», ПАТ «АЛЬФА-БАНК», ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК», ПАТ «ВТБ БАНК», ПАТ «ВіЕс БАНК», АТ «БМ БАНК» щодо поступового виведення своїх коштів з рахунків у банках країни-агресора та переведення їх до інших фінансових установ.

Пане Президенте, просимо Вас при проведенні переговорів з міжнародними фінансовими установами, нашими західними партнерами, країнами «Великої сімки» одним із ключових питань, винести питання перекредитування юридичних осіб – клієнтів банків з російським капіталом, що проводять свою фінансову діяльність на території України.

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 04 листопада 2016 року

371

 

 

Назад до розділу