• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 29.12.2016

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Дев’ята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 23 грудня 2016 року                                                                                    № 442

 

Про встановлення ставок рентної  плати за спеціальне використання лісових ресурсів на лісових ділянках, що є власністю територіальної громади Городоцької сільської ради та знаходяться в
селі Карпилівка Рівненського району

 

Враховуючи звернення Городоцької сільської ради Рівненського району та з метою раціонального використання лісових ресурсів і збільшення надходжень до місцевих бюджетів, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 74, 77 Лісового кодексу України, розділу IX Податкового кодексу України, за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради,  обласна рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити ставки рентної плати за довгострокове тимчасове користування лісовими ділянками площею 1,7 га та 1,9 га (використання корисних властивостей лісів для культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних, туристичних і освітньо-виховних цілей та проведення науково-дослідних робіт), що є власністю територіальної громади Городоцької сільської ради та розташовані на території Городоцької сільської ради в адміністративних межах Рівненського району Рівненської області згідно з викопіюванням із генерального плану забудови с. Карпилівка, яке додається до рішення, та перебувають у постійному користуванні Городоцької сільської ради Рівненського району (ставки рентної плати додаються).

2. Проводити спеціальне використання лісових ресурсів при довгостроковому тимчасовому користуванні лісами комунальної власності відповідно до Порядку спеціального використання лісових ресурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2007 №761 «Про врегулювання питань щодо спеціального використання лісових ресурсів» та цього рішення.

4. Державній екологічній інспекції у Рівненській області, Рівненському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, Городоцькій сільській раді здійснювати контроль за дотриманням природоохоронного законодавства, обсягами використання лісових ресурсів та використання лісових ділянок на умовах довгострокового тимчасового користування.

5. Контроль за обчисленням та своєчасним і повним внесенням до місцевих бюджетів рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів покласти на органи Головного управління Державної фіскальної служби в Рівненській області за місцем знаходження лісових ділянок.

6. Щороку наростаючим підсумком проводити індексацію ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, затвердженої цим рішенням, за формулою

 

H(i) = Н(п) х І(в)/100,

де: Н(і) – проіндексований норматив рентної плати на поточний рік, гривень за відповідну одиницю виміру;

Н(п) – норматив ставки рентної плати у попередньому році, гривень за відповідну одиницю виміру;

І(в) – індекс цін виробників промисловості продукції за попередній календарний рік, офіційно визначений та оприлюднений Державною службою статистики України.

Якщо значення І(в) за попередній календарний рік не перевищує
100 відсотків, індексація в поточному році не проводиться.

7.  Рекомендувати Городоцькій сільській раді:

7.1. Не менше 50 відсотків, отриманих від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, спрямовувати на забезпечення відтворення лісів, проведення лісогосподарських заходів і утримання лісів у належному протипожежному та санітарному стані.

7.2. Вживати заходів щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог чинного законодавства стосовно спеціального використання  лісових ресурсів.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (Валявка В.Я.).

 

 

Голова ради                                                                           М.М. Драганчук    


ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Рівненської обласної ради

___ _________ 2016 року

_____

 

 

СТАВКИ РЕНТНОЇ ПЛАТИ

за довгострокове тимчасове користування лісовими ділянками площею 1,7 га та 1,9 га (використання корисних властивостей лісів для культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних, туристичних і освітньо-виховних цілей та проведення науково-дослідних робіт), що є власністю територіальної громади Городоцької сільської ради та розташовані на території Городоцької сільської ради в адміністративних межах Рівненського району Рівненської області та перебувають у постійному користуванні Городоцької сільської ради

Рівненського району

 

з/п

Назва

постійного лісокористувача

 

Площа ділянки

Щорічний

норматив збору, грн./га

1.

Городоцька сільська рада Рівненського району

1,7 га

2037,35

2.

Городоцька сільська рада Рівненського району

1,9 га

2037,35

 

Назад до розділу