Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 07.04.2017

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Одинадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 5 квітня 2017 року                                                                                    № 545

 

 

Про погодження надання надр у користування Публічному акціонерному товариству «Дубномолоко» з метою видобування питних підземних вод Південносхідного Дубнівського родовища (свердловини №№ 1, 2, 3), що знаходиться в Рівненській області

 

 

Розглянувши подання Державної служби геології та надр України від 29.03.2017 № 7161/13/12-17 та відповідні матеріали Публічного акціонерного товариства «Дубномолоко», відповідно до статей 9-1 та 16 Кодексу України про надра, пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 615 «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами», керуючись пунктом 22 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Погодити надання надр у користування Публічному акціонерному товариству «Дубномолоко» з метою видобування питних підземних вод Південносхідного Дубнівського родовища (свердловини №№ 1, 2, 3), що знаходиться в Рівненській області.

2. Голові обласної ради невідкладно вжити заходів щодо направлення даного рішення до Державної служби геології та надр України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (Валявка В.Я.).

 

 

 

 

Голова ради