• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

13 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії з питань
екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (Голова комісії Валявка В.Я.) Початок об 11-00 год. в каб.301.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 рокуКонкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної радиРозпочався прийом документів на заміщення посади керівника комунального закладу «Регіональний інформаційно-комп’ютерний центр» Рівненської обласної ради

19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


V Міжнародна конференція "Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)"
відбудеться з 13 по 15 листопада 2019 року у м.Вараш


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.06.2017

 

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Дванадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 02 червня 2017 року                                                                                  № 630

 

Про заборону (припинення) публічного відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України, російської музики «шансон» та іншої кримінальної музики, яка створена на території країни-агресора

 

Враховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні після Революції гідності, обставини, пов’язані з російською агресією, усе більшої актуальності набуває виховання в новому українському поколінні почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

Причиною прийняття рішення є негативний вплив на розвиток свідомості громади у зв’язку з звучанням в громадському транспорті та громадських місцях на території Рівненської області пропагандистських пісень, вироблених в Російській Федерації особами, які містяться в списку Міністерства культури України та СБУ.

Частина 1 статті 10 Конституції України передбачає, що держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

Відповідно до частини 1 статті 23 Конституції України кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов'язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості.

Бажаючи розвинути українську культуру та патріотичну свідомість, як на державному рівні, так і в побуті, читаючи книжки, дивлячись історично-правдиві фільми, українці зіштовхуються з регулярним звучанням російськомовного контенту, що пропагує ідеї Російської імперії та злочинного світу в громадському транспорті та в громадських місцях.

Яким чином можуть впливати на виховання громадянина-патріота України пісні на кшталт «Рюмка водкі на сталє», «Гаспада офіцери», «Залатиє купала», «Бомж», «Шальная імпєратріца» і т.д., що постійно звучать в транспорті, ресторанах, караоке.

Рівненська обласна рада, як представницький орган спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області зобов’язана вчиняти усі дії задля підвищення ролі української мови як національної цінності, розширення сфери застосування української мови народом.

Сприяння в поширенні музичного продукту країни-агресора Рівненською обласною радою шляхом бездіяльності у вирішенні спірного питання – ознака відсутності патріотичної позиції.

Чим раніше ми позбавимося російського медіапродукту, тим раніше ми перейдемо на новий, здобудемо перемогу над агресором та відбудуємо Україну.

Враховуючи вищевикладене, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а:

1.   Рекомендувати Рівненській обласній державній адміністрації та органам місцевого самоврядування Рівненської області вжити заходів щодо припинення публічного відтворення у громадському транспорті, барах, ресторанах, клубах, закладах культури аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України, а також російської музики «шансон» та іншої кримінальної музики, яка створена на території країни-агресора.

2.   Рекомендувати всім закладам культури, закладам громадського харчування (ресторани, кафе, бари і т.п.), клубам караоке, підприємствам та підприємцям, що знаходяться на території Рівненської області припинити публічне відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України, а також російської музики «шансон» та іншої кримінальної музики, яка створена на території країни-агресора.

3.    Голові обласної ради невідкладно вжити заходів щодо направлення цього рішення до Рівненської обласної державної адміністрації, міст обласного значення Рівненської області та оприлюднити в обласній газеті «Вісті Рівненщини».

4.   Рівненській обласній державні адміністрації проінформувати обласну раду про виконання даного рішення на території Рівненської області до 1 вересня
2017 року.

5.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань гуманітарної політики (Черній А.Л.).

 

 

Голова ради                                                                         М.М. Драганчук

Назад до розділу