Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.09.2017

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме   скликання

(Тринадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 06 вересня 2017 року                                                                         № 688

 

Про надання земельної ділянки, розташованої за адресою: вул. Дворецька, 116-В, м. Рівне, в постійне користування Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству водопровідно - каналізаційного господарства “Рівнеоблводоканал”

 

Розглянувши клопотання Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно - каналізаційного господарства “Рівнеоблводоканал”, враховуючи рішення Рівненської міської ради від 27 квітня 2017 року №2740, згідно статей 8, 38, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, пункту 6 розділу ІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування   в Україні”, за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1.   Надати Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству водопровідно - каналізаційного господарства “Рівнеоблводоканал” в постійне користування земельну ділянку площею 0,0090 гектара, кадастровий номер 5610100000:01:042:0770 в м. Рівне, по вул. Дворецькій, 116-В для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії, за рахунок земель комунальної власності.

2.   Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству водопровідно - каналізаційного господарства “Рівнеоблводоканал” відшкодувати втрати сільськогосподарського виробництва в сумі 268,34 гривні та зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно право спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області на зазначену земельну ділянку в особі Рівненської обласної ради.

3.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села.

 

 

Голова  ради                                                                                                                М.М. Драганчук