• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.09.2017

 

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Тринадцята  сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 06 вересня 2017 року                                                                         № 710

 

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг України щодо будівництва об’їзної дороги навколо міста Рівного сполученням Київ – Рівне – Луцьк

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури від 30.08.2017 №33, за погодженням з президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг України щодо будівництва об’їзної дороги навколо міста Рівного сполученням Київ – Рівне – Луцьк (текст звернення додається).

2. Голові обласної ради забезпечити направлення цього рішення до Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг України.

 

 

Голова ради                                                                             М.М. Драганчук

 

 

 

 

 

Звернення
Рівненської обласної ради до Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг України щодо будівництва об’їзної дороги навколо міста Рівного
сполученням Київ – Рівне – Луцьк

 

Через місто Рівне пролягає багато автомобільних шляхів, які з’єднують Центральну та Східну Україну з Волинською областю та країнами ЄС, Білоруссю.

На даний час автомобільний транспорт, рухаючись із центральної частини України на захід, проїжджає центральними вулицями міста Рівного, затримуючись при цьому та створюючи незручності. Водії великогабаритного вантажного транспорту руйнують дорожнє покриття, а надмірна кількість автомобілів призводить до зростання кількості дорожньо-транспортних пригод, в яких травмуються або навіть гинуть люди. Разом з тим, численні транзитні автомобілі, рухаючись вулицями міста, забруднюють навколишнє природне середовище вихлопними газами, що має негативний вплив на здоров’я містян.

Враховуючи вказане вище, виникає гостра необхідність у реалізації проекту з будівництва об’їзної дороги навколо міста Рівне сполученням Київ–Рівне–Луцьк, що дозволить транзитному автомобільному транспорту безперешкодно рухатися в обхід міста Рівне.

Реалізація такого масштабного проекту матиме позитивний вплив на покращення дорожньої інфраструктури в Україні вцілому та в Рівненській області зокрема. Будівництво об’їзної дороги значно розвантажить вулиці міста Рівне від великого напливу транзитних автомобілів, покращить безпеку дорожнього руху, а також сприятиме розвитку Рівненської області як важливого логістичного центру, та дозволить транзитному автотранспорту суттєво зменшити час у дорозі.

Тому ми просимо у максимально стислі терміни виділити кошти з Державного бюджету України на виготовлення проектно-кошторисної документації та на будівництво об’їзної дороги навколо міста Рівного сполученням Київ – Рівне – Луцьк.

 

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 6 вересня 2017 року

№ 710

Назад до розділу