Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.12.2017

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Сьоме   скликання

(Чотирнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 01 грудня 2017 року                                                                                  № 788

                                                                        

Про встановлення для комунального закладу охорони здоров’я «Рокитнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рокитнівської районної ради плати за оренду приміщень у будівлі за адресою: смт Рокитне, вул.Партизанська, 2

 

Враховуючи звернення Рокитнівської районної ради, рекомендації постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності від 22.11.2017 №57, керуючись законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1.   Встановити для комунального закладу охорони здоров’я «Рокитнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рокитнівської районної ради плату за оренду приміщень площею 537,9 кв.м. у будівлі за адресою: смт Рокитне, вул.Партизанська, 2, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст  Рівненської області та перебуває на балансі Рокитнівського медичного училища, в розмірі 1 гривня в рік з 01.01.2018 по 31.12.2018.

2.   Рокитнівському медичному училищу забезпечити укладення відповідного договору оренди з комунальним закладом охорони здоров’я «Рокитнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рокитнівської районної ради.

В договорі оренди передбачити, що орендар за окремою угодою оплачує вартість комунальних послуг і витрат на утримання орендованого майна.

3.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                          М.М. Драганчук