Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.12.2017

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Чотирнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 грудня 2017 року                                                                          № 796

 

Про передачу у власність територіальної громади Острожецької сільської ради Млинівського району електрокардіографа «Полі Спектр 8»  

 

Враховуючи звернення Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, лист Острожецької сільської ради, рекомендації постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності від 31.08.2017 №57, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

вирішила:

1.   Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області у власність територіальної громади Острожецької сільської ради Млинівського району електрокардіограф «Полі Спектр 8», що перебуває на балансі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.  

2.  Звернутися до Острожецької сільської ради з пропозицією розглянути на сесії сільської ради питання про прийняття майна, зазначеного у пункті 1 рішення, у власність територіальної громади Острожецької сільської ради з подальшою передачею на баланс Острожецької районної лікарні.

3.  Після прийняття рішення Острожецькою сільською радою доручити голові Рівненської обласної ради подати кандидатури до складу комісії з приймання-передачі майна, зазначеного у пункті 1 рішення.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з економічних питань та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                                                         М.М. Драганчук