Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.12.2017

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Чотирнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 грудня 2017 року                                                                         № 808

 

Про погодження надання надр у користування товариству з обмеженою відповідальністю «Ліхтнер Ресурс Україна» з метою видобування базальтів Берестовецького родовища ділянки «Берестовець Північний-3», що знаходиться у Рівненській області

 

Розглянувши подання Державної служби геології та надр України від 17.11.2017 №28702/03/12-17 та відповідні матеріали товариства з обмеженою відповідальністю «Ліхтнер Ресурс Україна», відповідно до статей 9-1 та 16 Кодексу України про надра, пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 №615 «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами», керуючись пунктом 22 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендацію постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи від 28.11.2017 № 13 та за погодженням з президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Погодити надання надр у користування товариству
з обмеженою відповідальністю «Ліхтнер Ресурс Україна» з метою видобування базальтів Берестовецького родовища ділянки «Берестовець Північний-3», що знаходиться у Рівненській області.

2. Голові обласної ради невідкладно вжити заходів щодо направлення даного рішення до Державної служби геології та надр України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища  та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

 

Голова ради                                                                            М.М. Драганчук