• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 28.12.2017

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(П’ятнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2017 року                                                                                 № 826

 

 

Про обласний бюджет

на 2018 рік

 

 

Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетним кодексом України, Законом України "Про Державний бюджет на 2018 рік", іншими чинними нормативно-правовими актами з цих питань, за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1.Визначити на 2018 рік:

- доходи обласного бюджету у сумі 8 232 166,2 тис.грн., в тому числі, доходи загального фонду обласного бюджету 7 502 024,3 тис.грн., доходи спеціального фонду обласного бюджету 730 141,9 тис.грн., у тому числі бюджету розвитку 323 678,8 тис. грн. згідно з додатком 1 цього рішення;

- видатки обласного бюджету у сумі 8 229 466,2 тис.грн., в тому числі видатки загального фонду обласного бюджету 7 435 362,0 тис.грн., видатки спеціального фонду обласного бюджету 794 104,2 тис.грн., у тому числі бюджету розвитку 387 641,1 тис. грн. за головними розпорядниками коштів обласного бюджету у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, згідно з додатком 3 цього рішення;

- надання кредитів з обласного бюджету у сумі 4 200,0 тис. грн., у тому числі надання кредитів із загального фонду 2 700,0 тис.грн. та надання кредитів із спеціального фонду 1 500,0 тис. гривень;

- повернення кредитів до спеціального фонду обласного бюджету у сумі 1 500,0 тис.грн., згідно з додатком 4 до цього рішення;

- профіцит загального фонду обласного бюджету у сумі
63 962,3 тис.грн. напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 2 до цього рішення;

- дефіцит спеціального фонду обласного бюджету у сумі 63 962,3 тис.грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 63 962,3 тис.грн., згідно з додатком 2 до цього рішення.

2.Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів обласного бюджету у сумі 5 000, 0 тис.грн.

3.Затвердити на 2018 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатками 1 та  5 до цього рішення, в тому числі:

базова дотація у сумі 88 913,8 тис.грн.;

додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я у сумі 673 808,3 тис.грн.;

субвенції з державного бюджету (окремо за видами) обласному бюджету у сумі 6 789 044,3  тис.грн.;

інші субвенції з загального фонду обласного бюджету:

на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у сумі 7 000,0 тис.грн.;

обласному бюджету Волинської області на лікування психічно хворих осіб з Рівненської області, направлених у Волинську обласну психіатричну лікарню №2 смт Олика, у сумі 500,0 тис.грн.

Надати право Рівненській обласній державній адміністрації за погодженням з постійною комісією обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків протягом 2018 року в міжсесійний період здійснювати внесення змін до доходів та видатків обласного бюджету за рахунок міжбюджетних трансфертів з державного та інших місцевих бюджетів, розподіл і перерозподіл їх між місцевими бюджетами.

4.Затвердити перелік об’єктів та напрямів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, згідно з додатком 6 до цього рішення.

5.Затвердити на 2018 рік резервний фонд обласного бюджету у сумі
47 000,0 тис.грн.

Надати право Рівненській обласній державній адміністрації, за погодженням з постійною комісією обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, у міжсесійний період виділяти з резервного фонду обласного бюджету місцевим бюджетам інші субвенції на здійснення заходів згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 №415 "Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету" з наступним затвердженням на сесії обласної ради.

6.Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду обласного бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

підготовка кадрів вищими навчальними закладами I - ІV рівнів акредитації;

забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування;

оплата послуг з охорони державних (комунальних) закладів культури;

оплата енергосервісу.

7.Затвердити в складі видатків обласного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 58 882,8 тис.грн., згідно з додатком 7 до цього рішення.

8.Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право Рівненській обласній державній адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів обласного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

9.Розпорядникам коштів обласного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати вищезазначених товарів та послуг.

10.Керівникам бюджетних установ утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах.

11.Доручити Рівненській обласній державній адміністрації затвердити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах у розрізі головних розпорядників коштів обласного бюджету, виходячи з обсягів призначень, затверджених їм на 2018 рік.

 

Головним розпорядникам бюджетних коштів затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань та доведених лімітів.

Розпорядникам бюджетних коштів забезпечити укладання угод за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання у натуральних одиницях відповідно до встановлених асигнувань.

12.Установити, що у загальному фонді обласного бюджету на 2018 рік:

до доходів належать надходження, визначені статтею 66 Бюджетного кодексу України;

джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені статтею 15  Бюджетного кодексу України щодо обласного бюджету.

13.Установити, що джерелами формування спеціального фонду обласного бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691  Бюджетного кодексу України.

14.Установити, що джерелами формування спеціального фонду обласного бюджету на 2018 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 15 Бюджетного кодексу України.

15.Установити, що джерелами формування спеціального фонду обласного бюджету на 2018 рік у частині кредитування є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.

16.Установити, що перерозподіл бюджетних призначень у межах загального обсягу головного розпорядника коштів обласного бюджету за бюджетними програмами, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків, що призводить до зміни затверджених бюджетних призначень за загальним та спеціальним фондами, здійснюються обласною державною адміністрацією за погодженням із постійною комісією обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

У разі внесення змін до структури облдержадміністрації, затвердженої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 13.11.2012 №156-к "Про впорядкування структури Рівненської обласної державної адміністрації" із змінами, департаменту фінансів облдержадміністрації після державної реєстрації в установленому законодавством порядку вносити відповідні зміни до назв головних розпорядників коштів обласного бюджету, обсягів видатків та до розпису обласного бюджету.

У разі внесення змін до нормативних актів, що призводять до зміни назви головного розпорядника коштів обласного бюджету, департаменту фінансів  облдержадміністрації після державної реєстрації в установленому законодавством порядку вносити відповідні зміни до назв головних розпорядників коштів обласного бюджету, обсягів видатків та до розпису обласного бюджету.

Надати право департаменту фінансів облдержадміністрації при внесенні змін та доповнень до бюджетної та відомчої класифікації приводити у відповідність до неї доходи, видатки і фінансування обласного бюджету.

17.Надати право обласній державній адміністрації, за погодженням з постійною комісією обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, здійснювати розподіл нерозподіленого резерву за КПКВК 1517300 "Будівництво та регіональний розвиток", а в разі необхідності здійснювати його перерозподіл між кодами програмної класифікації видатків та кредитування за об’єктами, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, в тому числі виділяти інші субвенції місцевим бюджетам.

18.Надати право обласній державній адміністрації, за погодженням з постійною комісією обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків  здійснювати розподіл та перерозподіл коштів, в тому числі шляхом надання субвенцій місцевим бюджетам, визначити головних розпорядників коштів та затвердити Перелік об’єктів, що фінансуватимуться за рахунок субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, у 2018 році, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

19.Відповідно до пункту 2 частини 8 статті 16 Бюджетного кодексу України дозволити керівнику департаменту фінансів обласної державної адміністрації в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів обласного бюджету на депозитах,  з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду, відповідно до порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України.

20.Рівненській облдержадміністрації до наступного пленарного засідання сесії обласної ради обрахувати необхідний фінансовий ресурс для доведення рівня забезпеченості 20-30 грн. на харчування і до 50 грн. на медикаменти в розрахунку на одного хворого пацієнта стаціонару в день та запропонувати можливі джерела додаткових коштів на зазначені цілі у
2018 році.

21.Додатки 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

22.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

 

 

Голова ради                                                                   М.М. Драганчук


ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2

ДОДАТОК 3
ДОДАТОК 4
ДОДАТОК 5
ДОДАТОК 6
ДОДАТОК 7

Назад до розділу