• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 15.03.2018

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(П’ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 березня  2016 року                                                                           78

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Яценюка А.П., Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б. щодо здійснення невідкладних заходів з боку України по звільненню Надії Савченко

 

 

Відповідно до статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада  

вирішила:

1.   Звернутися до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Яценюка А.П., Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б. щодо здійснення невідкладних заходів з боку України по звільненню Надії Савченко (текст звернення додається).

2. Голові обласної ради забезпечити невідкладне направлення рішення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України та народних депутатів України, які обрані від Рівненської області.

 

 

Перший заступник

голови ради                                                                          М.М. Драганчук

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Яценюка А.П., Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б. щодо здійснення невідкладних заходів з боку України по звільненню Надії Савченко

 

 

Народний депутат України, представник нашої Батьківщини в Європарламенті, Герой України Надія Савченко вже два роки як знаходиться у полоні та незаконно вивезена на територію Росії.

Викрадена спецслужбами країни-агресора, кинута за грати, піддана моральним та фізичним тортурам, вона не припиняє боротьби.

Морально стійка і незламна, вона кладе на вівтар своєї боротьби за Незалежність України єдине, що у неї залишилося – власне життя.

Путінський режим чітко усвідомлює – Надія ніколи не здасться і не скориться, навіть у разі смертельної небезпеки.

Україна має вже сьогодні чітко заявити про припинення усіх переговорів із Росією у будь-яких форматах та про свою готовність до повного розриву дипломатичних стосунків із Російською Федерацією.

Ми, депутати Рівненської обласної ради, закликаємо керівництво держави офіційно повідомити усі посольства іноземних країн, у першу чергу США та ЄС, що Україна виходить з Мінського процесу та відмовляється сідати за стіл переговорів з Росією у будь-яких інших форматах до звільнення Надії Савченко та інших політичних в’язнів з-за ґрат і повернення їх в Україну.

Необхідно категорично заявити, що можлива загибель Надії Савченко за ґратами в Росії призведе до повного розриву дипломатичних стосунків та відкликання послів з усіма відповідними наслідками.

Україна має стати на захист свого Героя!

Свободу Надії Савченко!

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 11 березня 2016 року

№ 78

Назад до розділу